Startliste for Ikäkausimestaruusuinnit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 23, 200m VU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 01A311 | 50 m | 2:19.19 | 2:19.19 | |
2 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 2:19.35 | 2:19.35 | |
3 | Tyven Camilla | 2001 | NoPy | 01A380 | 50 m | 2:19.88 | 2:19.88 | |
4 | Oura Vilma | 2001 | HSS | 01A310 | 50 m | 2:20.31 | 2:20.31 | |
5 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 01A167 | 50 m | 2:20.73 | 2:20.73 | |
6 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 50 m | 2:21.59 | 2:21.59 | |
7 | Louhimo Jenni | 2001 | OU | 01A246 | 25 m | 2:19.57 | 2:23.57 | |
8 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 01A437 | 50 m | 2:24.50 | 2:24.50 | |
9 | Lampi Sanni | 2001 | SWIM | 01A133 | 50 m | 2:24.52 | 2:24.52 | |
10 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 50 m | 2:24.57 | 2:24.57 | |
11 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 01A087 | 25 m | 2:20.67 | 2:24.67 | |
12 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 01A939 | 50 m | 2:24.74 | 2:24.74 | |
13 | Bogdanoff Minea | 2001 | UKK | 01A228 | 50 m | 2:25.65 | 2:25.65 | |
14 | Auvinen Lotta | 2001 | Cetus | 01A565 | 50 m | 2:25.68 | 2:25.68 | |
15 | Roiko-Jokela Niina | 2001 | SWIM | 01A291 | 50 m | 2:26.43 | 2:26.43 | |
16 | Mononen Aino | 2001 | JoUS | 01A089 | 25 m | 2:22.87 | 2:26.87 | |
17 | Toikka Kiia | 2001 | KoVe-Ve | 01A481 | 50 m | 2:27.12 | 2:27.12 | |
18 | Putkonen Sanna | 2001 | Cetus | 01A140 | 50 m | 2:27.18 | 2:27.18 | |
19 | Ojakippola Nelle | 2001 | ViesU | 01A440 | 50 m | 2:27.33 | 2:27.33 | |
20 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 25 m | 2:23.81 | 2:27.81 | |
21 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 50 m | 2:28.28 | 2:28.28 | |
22 | Laine Iida-Maria | 2001 | OuLo | 01A626 | 50 m | 2:28.71 | 2:28.71 | |
23 | Liikonen Saana | 2001 | LaUS | 01A705 | 50 m | 2:28.87 | 2:28.87 | |
24 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 01A425 | 50 m | 2:28.91 | 2:28.91 | |
25 | Reunanen Nea | 2001 | HäUS | 01A298 | 50 m | 2:29.24 | 2:29.24 | VAR |
26 | Hagelin Isabel | 2001 | SiWa | 01A083 | 50 m | 2:29.50 | 2:29.50 | VAR |
27 | Koskinen Riina | 2001 | SWIM | 01A085 | 50 m | 2:29.91 | 2:29.91 | VAR |
28 | Heikkinen Veera | 2001 | HU | 01A898 | 50 m | 2:30.57 | 2:30.57 | VAR |
29 | Nieminen Hilla | 2001 | UiTa | 01A109 | 50 m | 2:31.84 | 2:31.84 | VAR |
30 | Blankenstein Heidi | 2001 | OuLo | 01A271 | 25 m | 2:27.96 | 2:31.96 | VAR |
31 | Kolu Noora | 2001 | UiTa | 01A152 | 50 m | 2:33.16 | 2:33.16 | VAR |
32 | Simula Linda | 2001 | ORCA | 01A666 | 50 m | 2:33.59 | 2:33.59 | VAR |
33 | Kurth Suvi | 2001 | UiTa | 01A009 | 50 m | 2:35.41 | 2:35.41 | VAR |
34 | Kosonen Nora | 2001 | TaTU | 01A255 | 50 m | 2:35.49 | 2:35.49 | VAR |
35 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 01A110 | 25 m | 2:32.78 | 2:36.78 | VAR |
14 v |
1 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | 2:12.46 | 2:12.46 | |
2 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 00A057 | 50 m | 2:17.27 | 2:17.27 | |
3 | Saarikko Ella | 2000 | LaUS | 00A369 | 50 m | 2:17.36 | 2:17.36 | |
4 | Lindeberg Sophia | 2000 | HSS | 00A332 | 25 m | 2:13.87 | 2:17.87 | |
5 | Saari Amanda | 2000 | TaTU | 00A531 | 50 m | 2:18.83 | 2:18.83 | |
6 | Miettinen Juuli | 2000 | VanVe | 00A048 | 25 m | 2:16.12 | 2:20.12 | |
7 | Hurskainen Katri | 2000 | OuLo | 00A084 | 50 m | 2:20.43 | 2:20.43 | |
8 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 00A012 | 25 m | 2:16.48 | 2:20.48 | |
9 | Riihinen Ronja | 2000 | Cetus | 00A801 | 50 m | 2:20.84 | 2:20.84 | |
10 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 00B046 | 50 m | 2:21.05 | 2:21.05 | |
11 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 00A300 | 50 m | 2:21.36 | 2:21.36 | |
12 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 00A281 | 50 m | 2:23.88 | 2:23.88 | |
13 | James Gemma | 2000 | HSS | 00A422 | 50 m | 2:24.25 | 2:24.25 | |
14 | Paukku Roosa | 2000 | SCN | 00A781 | 25 m | 2:20.73 | 2:24.73 | |
15 | Perätalo Reetta-Maija | 2000 | OuLo | 00A182 | 25 m | 2:20.73 | 2:24.73 | |
16 | Kivioja Heidi | 2000 | ViesU | 00B005 | 50 m | 2:25.33 | 2:25.33 | |
17 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 50 m | 2:25.58 | 2:25.58 | |
18 | Tiesmäki Nea | 2000 | Cetus | 00A689 | 50 m | 2:25.60 | 2:25.60 | |
19 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 00A170 | 50 m | 2:25.69 | 2:25.69 | |
20 | Tarnanen Mira | 2000 | RiUS | 00A054 | 25 m | 2:22.08 | 2:26.08 | |
21 | Andreasen Wilma | 2000 | SGR | 00A430 | 50 m | 2:26.38 | 2:26.38 | |
22 | Kapanen Alexandra | 2000 | Cetus | 00A818 | 50 m | 2:26.60 | 2:26.60 | |
23 | Renvall Fanny | 2000 | JS-PU | 00A799 | 50 m | 2:27.30 | 2:27.30 | |
24 | Rautiainen Emmiina | 2000 | UiTa | 00A257 | 50 m | 2:28.23 | 2:28.23 | |
25 | Kaukinen Vilja | 2000 | RaisU | 00A303 | 25 m | 2:24.25 | 2:28.25 | VAR |
26 | Vuorinen Wendela | 2000 | VUS-VSS | 00A221 | 50 m | 2:28.51 | 2:28.51 | VAR |
27 | Kanerva Noora | 2000 | SiWa | 00A317 | 50 m | 2:29.70 | 2:29.70 | VAR |
28 | Tuominen Sini | 2000 | UiTa | 00A293 | 25 m | 2:27.02 | 2:31.02 | VAR |
29 | Toivonen Nelli | 2000 | UiTa | 00A290 | 25 m | 2:27.60 | 2:31.60 | VAR |
30 | Nummi Daniela | 2000 | HSS | 00A754 | 50 m | 2:33.21 | 2:33.21 | VAR |
31 | Oja Roosa | 2000 | UiTa | 00A265 | 25 m | 2:29.26 | 2:33.26 | VAR |
32 | Tahvanainen Anna | 2000 | RiUS | 00A313 | 25 m | 2:29.70 | 2:33.70 | VAR |
33 | Auvinen Armi | 2000 | UiTa | 00A811 | 50 m | 2:33.72 | 2:33.72 | VAR |
34 | Piipponen Niina | 2000 | SWIM | 00A588 | 50 m | 2:34.14 | 2:34.14 | VAR |
15 v |
1 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 99A045 | 50 m | 2:10.97 | 2:10.97 | |
2 | Kallström Mirva | 1999 | Cetus | 99A128 | 50 m | 2:11.45 | 2:11.45 | |
3 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 99A486 | 50 m | 2:13.39 | 2:13.39 | |
4 | Kanervo Reetta | 1999 | OU | 99A565 | 25 m | 2:10.28 | 2:14.28 | |
5 | Kariniemi Kaisa | 1999 | OU | 99A156 | 50 m | 2:14.55 | 2:14.55 | |
6 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 99A752 | 25 m | 2:10.80 | 2:14.80 | |
7 | Tynkkynen Emma-Lotta | 1999 | TaTU | 99A073 | 50 m | 2:14.82 | 2:14.82 | |
8 | Havo Vilma | 1999 | HSS | 99A178 | 25 m | 2:11.62 | 2:15.62 | |
9 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 99A009 | 50 m | 2:16.65 | 2:16.65 | |
10 | Pentti Sonja | 1999 | SWIM | 99A133 | 25 m | 2:13.17 | 2:17.17 | |
11 | Falk Annika | 1999 | SeUi | 99A080 | 25 m | 2:13.19 | 2:17.19 | |
12 | Lumio Alma | 1999 | UiTa | 99A070 | 50 m | 2:17.52 | 2:17.52 | |
13 | Alamattila Sanni | 1999 | HSS | 99A230 | 50 m | 2:17.78 | 2:17.78 | |
14 | Perkiö Anniina | 1999 | VanVe | 99A549 | 25 m | 2:14.54 | 2:18.54 | |
15 | Peippo Pinja | 1999 | VanVe | 99A544 | 50 m | 2:18.74 | 2:18.74 | |
16 | Holma Rebekka | 1999 | HSS | 99A219 | 25 m | 2:15.97 | 2:19.97 | |
17 | Valkama Rita | 1999 | SWIM | 99A863 | 50 m | 2:20.17 | 2:20.17 | |
18 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 99A781 | 25 m | 2:16.35 | 2:20.35 | |
19 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 99A023 | 25 m | 2:17.22 | 2:21.22 | |
20 | Kukkonen Noora | 1999 | TaTU | 99A764 | 50 m | 2:21.97 | 2:21.97 | |
21 | Koskela Milla | 1999 | VanVe | 99A252 | 50 m | 2:22.08 | 2:22.08 | |
22 | Hammar Heini | 1999 | UiTa | 99A148 | 50 m | 2:22.30 | 2:22.30 | |
23 | Halonen Anni | 1999 | RiUS | 99A895 | 25 m | 2:18.96 | 2:22.96 | |
24 | Manninen Heidi | 1999 | ORCA | 99B240 | 50 m | 2:23.78 | 2:23.78 | |
25 | Steen Petra | 1999 | HäUS | 99A150 | 25 m | 2:19.82 | 2:23.82 | VAR |
26 | Mauranen Kiira | 1999 | HU | 99B133 | 25 m | 2:21.14 | 2:25.14 | VAR |
27 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 99A118 | 50 m | 2:26.34 | 2:26.34 | VAR |
28 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 99A491 | 25 m | 2:22.43 | 2:26.43 | VAR |
29 | Kempinen Toini | 1999 | HSS | 99A154 | 50 m | 2:26.78 | 2:26.78 | VAR |
30 | Huusko Malla | 1999 | OU | 99A357 | 25 m | 2:22.79 | 2:26.79 | VAR |
31 | Pratsch Hanni | 1999 | Cetus | 99A539 | 50 m | 2:26.96 | 2:26.96 | VAR |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 06 July 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:13 |