Program for Mastersmestaruusuinnit (50 m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 14, 200m Sekauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
70 - 74 v |
1 | Ekholm Mauri | 1943 | RiUS | 43A000 | 50 m | 3:47.51 | 3:47.51 | |
2 | Koski Juha | 1942 | Cetus | 42A003 | 50 m | 3:55.00 | 3:55.00 | |
3 | Hernberg Pekka | 1944 | PoPy | 44A005 | 25 m |
65 - 69 v |
1 | Raassina Kari | 1947 | SWIM | 47A008 | 25 m | 5:13.36 | 5:18.36 | |
2 | Siltanen Pekka | 1949 | OuLo | 49A019 | 25 m |
60 - 64 v |
1 | Batistsev Aleksandr | 1953 | U-CLUB | 50 m | 2:56.07 | 2:56.07 |
55 - 59 v |
1 | Arola Ilkka | 1959 | BS-PU | 59A029 | 25 m | 2:49.44 | 2:54.44 | |
2 | Teponoja Timo | 1955 | Cetus | 55A007 | 25 m | 3:06.40 | 3:11.40 | |
3 | Salminen Sulo | 1956 | KemPy | 56A005 | 50 m | 3:33.90 | 3:33.90 | |
4 | Sund Ralf | 1955 | HSS | 55A022 | 50 m | 3:47.84 | 3:47.84 | |
5 | Peltola Tapio | 1955 | VUS-VSS | 55A002 | 50 m | 3:50.38 | 3:50.38 | |
6 | Pellinen Sulevi | 1956 | HSS | 56A016 | 25 m |
50 - 54 v |
1 | Heikkil Lauri | 1964 | S.C.P. | 64A026 | 25 m | 2:38.90 | 2:43.90 | |
2 | Uusivuori Ahti | 1960 | Cetus | 60A032 | 50 m | 2:52.59 | 2:52.59 | |
3 | Hurula Matti | 1961 | KemTU | 61A002 | 25 m | |||
4 | Massinen Juho | 1960 | HSS | 60A021 | 50 m |
45 - 49 v |
1 | Rundgren Tommy | 1968 | Speedo | 68A016 | 50 m | 2:25.71 | 2:25.71 | |
2 | Kinnunen Tero | 1965 | SWIM | 65A003 | 25 m | 2:29.46 | 2:34.46 | |
3 | Niskanen Jari | 1969 | KeUi | 69A054 | 50 m | 2:47.83 | 2:47.83 | |
4 | Galkin Igor | 1965 | NEVA | 50 m | 3:00.91 | 3:00.91 | ||
5 | Voutilainen Ismo | 1965 | RiUS | 65A032 | 50 m | 3:06.13 | 3:06.13 | |
6 | Jukarainen Jari | 1968 | AQUILA | 68A061 | 50 m | 3:45.88 | 3:45.88 | |
7 | Silvola Risto | 1969 | SiHy | 69A040 | 25 m | |||
8 | Ervasti Juha | 1965 | OuLo | 65A031 | 25 m | |||
9 | Burman Christer | 1968 | VUS-VSS | 68A005 | 25 m |
40 - 44 v |
1 | Ruusunen Mika | 1970 | HSS | 70A059 | 25 m | 2:31.30 | 2:36.30 | |
2 | Koivumki Raine | 1970 | S.C.P. | 70A134 | 25 m | |||
3 | Lehto Jarno | 1974 | Octopus | 74A001 | 25 m | |||
4 | Haravuori Pasi | 1971 | JUK | 71A060 | 25 m | |||
5 | Rnkk Pasi | 1970 | S.C.P. | 70A148 | 25 m |
35 - 39 v |
1 | Haapaniemi Janne | 1979 | KeUi | 79A027 | 25 m | 2:26.63 | 2:31.63 | |
2 | Rauhala Jussi | 1977 | UKK | 77A089 | 25 m | 2:39.23 | 2:44.23 | |
3 | Yl-Jarkko Olli | 1975 | SiHy | 75A098 | 25 m | |||
4 | Ilveskoski Ossi | 1976 | Cetus | 76A017 | 25 m | |||
5 | Karjalainen Petri | 1976 | OuLo | 76A049 | 25 m | |||
6 | Krkkinen Matti | 1979 | JoUS | 79A075 | 25 m |
30 - 34 v |
1 | Valkonen Jukka | 1981 | HSS | 81A080 | 50 m | 2:35.06 | 2:35.06 | |
2 | Salmela Markus | 1983 | GP | 83A063 | 50 m | 2:37.68 | 2:37.68 | |
3 | Karjaluoto Petter | 1984 | VUS-VSS | 84A083 | 50 m | 2:44.65 | 2:44.65 | |
4 | Latvala Kaleva | 1984 | KUS-GSS | 84A039 | 25 m | |||
5 | Kuhajrvi Aleksi | 1984 | KemPy | 84A123 | 25 m |
25 - 29 v |
1 | Koli Petri | 1986 | AUi | 86A002 | 25 m | 3:07.98 | 3:12.98 |
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 23 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyvskyl | Tulostusaika | 21:29 |