Program for Mastersmestaruusuinnit (50 m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lauantai-ilta
Laji 20, 100m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
80 - 84 v |
1 | Uusi-Kokko Sauli Juhani | 1933 | KaKa | 33A005 | 25 m |
75 - 79 v |
1 | Virkajärvi Jaakko | 1939 | LaUS | 39A001 | 50 m | 1:33.44 | 1:33.44 | |
2 | Keränen Pentti | 1935 | Cetus | 35A005 | 50 m | 1:37.89 | 1:37.89 |
70 - 74 v |
1 | Koski Juha | 1942 | Cetus | 42A003 | 50 m | 1:27.45 | 1:27.45 | |
2 | Pesonen Herkko | 1941 | HU | 41A012 | 25 m | 1:31.45 | 1:33.45 | |
3 | Soininen Juhani | 1941 | Cetus | 41A001 | 25 m |
65 - 69 v |
1 | Makkonen Markku | 1948 | SUS | 48A011 | 50 m | 1:13.70 | 1:13.70 | |
2 | Asell Heikki | 1947 | S.C.P. | 47A007 | 50 m | 1:22.06 | 1:22.06 | |
3 | Suominen Kari | 1948 | TU | 48A015 | 50 m | 1:23.33 | 1:23.33 | |
4 | Parviainen Juha | 1945 | SWIM | 45A011 | 50 m | 1:26.71 | 1:26.71 | |
5 | Väätänen Matti | 1947 | Cetus | 47A002 | 25 m |
60 - 64 v |
1 | Kesküla Peep | 1954 | U-CLUB | 50 m | 1:09.86 | 1:09.86 | ||
2 | Pykäläinen Heikki | 1952 | SWIM | 52A003 | 25 m | 1:13.00 | 1:15.00 | |
3 | Vento Sakari | 1951 | LrU | 51A019 | 25 m | 1:15.05 | 1:17.05 | |
4 | Räsänen Heikki | 1951 | VUS-VSS | 51A014 | 50 m | 1:23.89 | 1:23.89 | |
5 | Honkonen Toivo | 1950 | S.C.P. | 50A007 | 25 m | 1:22.08 | 1:24.08 | |
6 | Hiltunen Risto | 1953 | OU | 53A013 | 25 m | 1:22.80 | 1:24.80 | |
7 | Nousiainen Markku | 1954 | KeUi | 54A008 | 25 m | 1:46.61 | 1:48.61 |
55 - 59 v |
1 | Bublikov Konstantin | 1959 | NEVA | 50 m | 1:00.50 | 1:00.50 | ||
2 | Iivonen Juha | 1959 | LrU | 59A042 | 25 m | 1:01.38 | 1:03.38 | |
3 | Nylund Tom | 1959 | RaUS | 59A056 | 25 m | 1:05.20 | 1:07.20 | |
4 | Bersener Eduard | 1956 | TSUNAMI | 50 m | 1:10.00 | 1:10.00 | ||
5 | Hytönen Seppo | 1956 | SWIM | 56A024 | 50 m | 1:12.17 | 1:12.17 | |
6 | Heinonen Jorma | 1958 | RiUS | 58A017 | 25 m | 1:12.72 | 1:14.72 | |
7 | Teponoja Timo | 1955 | Cetus | 55A007 | 50 m | 1:15.14 | 1:15.14 | |
8 | Miettinen Hannu | 1958 | KuUS | 58A028 | 50 m | 1:16.51 | 1:16.51 | |
9 | Peltola Tapio | 1955 | VUS-VSS | 55A002 | 50 m | 1:22.78 | 1:22.78 | |
10 | Pellinen Sulevi | 1956 | HSS | 56A016 | 50 m | 1:31.17 | 1:31.17 | |
11 | Turunen Esko | 1955 | RiUS | 55A021 | 25 m |
50 - 54 v |
1 | Virtanen Janne | 1964 | Speedo | 64A023 | 50 m | 57.74 | 57.74 | |
2 | Krõlov Aleksandr | 1962 | U-CLUB | 50 m | 1:03.92 | 1:03.92 | ||
3 | Torsti Simo-Pekka | 1960 | Cetus | 60A013 | 25 m | 1:03.29 | 1:05.29 | |
4 | Hurula Matti | 1961 | KemTU | 61A002 | 25 m | 1:03.67 | 1:05.67 | |
5 | Rinne Tapio | 1963 | KoU | 63A051 | 50 m | 1:05.77 | 1:05.77 | |
6 | Kanto Mauri | 1963 | KaKa | 63A045 | 50 m | 1:06.88 | 1:06.88 | |
7 | Räisänen Juha | 1964 | TuUS | 64A047 | 25 m | 1:11.28 | 1:13.28 | |
8 | Piiroinen Markku | 1960 | VUS-VSS | 60A000 | 25 m | 1:23.07 | 1:25.07 | |
9 | Pykälistö Kari | 1964 | KemPy | 64A042 | 25 m | 1:27.20 | 1:29.20 | |
10 | Vatanen Ensio | 1964 | BraUi | 64A062 | 25 m |
45 - 49 v |
1 | Rundgren Tommy | 1968 | Speedo | 68A016 | 25 m | 53.49 | 55.49 | |
2 | Meller Mika | 1967 | TuUS | 67A037 | 50 m | 1:04.94 | 1:04.94 | |
3 | Lysmä Marko | 1965 | Cetus | 65A020 | 50 m | 1:08.71 | 1:08.71 | |
4 | Puustinen Jorma | 1969 | KuUS | 69A063 | 50 m | 1:09.68 | 1:09.68 | |
5 | Voutilainen Ismo | 1965 | RiUS | 65A032 | 50 m | 1:10.04 | 1:10.04 | |
6 | Pellinen Jukka | 1967 | SWIM | 67A040 | 25 m | 1:09.41 | 1:11.41 | |
7 | Kälviäinen Vesa | 1968 | SUH | 68A054 | 25 m | 1:11.91 | 1:13.91 | |
8 | Piispanen Timo | 1968 | HäUS | 68A072 | 25 m | 1:16.61 | 1:18.61 | |
9 | Pakaslahti Alex | 1965 | Vanders | 65A063 | 25 m | 1:16.69 | 1:18.69 | |
10 | Kajander Mika | 1968 | AQUILA | 68A060 | 25 m | 1:21.60 | 1:23.60 | |
11 | Ervasti Juha | 1965 | OuLo | 65A031 | 25 m | |||
12 | Niemelä Tero | 1969 | KeUi | 69A065 | 25 m | |||
13 | Hämäläinen Jukka | 1966 | KeUi | 66A063 | 25 m | |||
14 | Kylmämetsä Kimmo | 1969 | S.C.P. | 69A079 | 25 m | |||
15 | Kolu Pasi | 1968 | S.C.P. | 68A055 | 25 m | |||
16 | Piironen Kai | 1969 | SUH | 69A002 | 25 m |
40 - 44 v |
1 | Hillo Simo | 1972 | UKK | 72A028 | 25 m | 1:01.82 | 1:03.82 | |
2 | Luokkakallio Jussi | 1971 | Octopus | 71A009 | 50 m | 1:09.16 | 1:09.16 | |
3 | Sipari Elias | 1973 | AQUILA | 73A055 | 25 m | 1:09.44 | 1:11.44 | |
4 | Koivumäki Raine | 1970 | S.C.P. | 70A134 | 25 m | 1:12.22 | 1:14.22 | |
5 | Härkönen Kari | 1970 | Cetus | 70A126 | 50 m | 1:15.19 | 1:15.19 | |
6 | Savulahti Ari | 1972 | RiUS | 72A051 | 25 m | 1:16.13 | 1:18.13 | |
7 | Tolvanen Juha | 1971 | SWIM | 71A066 | 50 m | 1:22.95 | 1:22.95 | |
8 | Rönkkö Pasi | 1970 | S.C.P. | 70A148 | 25 m | |||
9 | Lindqvist Rainer | 1970 | JUK | 70A152 | 25 m | |||
10 | Liukko Timo | 1970 | SWIM | 70A146 | 25 m | |||
11 | Haravuori Pasi | 1971 | JUK | 71A060 | 25 m | |||
12 | Lehtosalo Markko | 1970 | ORCA | 70A151 | 25 m | |||
13 | Alopaeus Ville | 1971 | Cetus | 71A065 | 25 m | |||
14 | Mujunen Kim | 1970 | Hydra | 70A147 | 25 m |
35 - 39 v |
1 | Lindfors Ville | 1976 | Vanders | 76A013 | 50 m | 58.01 | 58.01 | |
2 | Veck Frans | 1979 | Speedo | 79A068 | 50 m | 59.03 | 59.03 | |
3 | Rönkä Lari | 1979 | AQUILA | 79A074 | 25 m | 58.24 | 1:00.24 | |
4 | Siekkinen Mikko | 1975 | KU | 75A023 | 50 m | 1:02.99 | 1:02.99 | |
5 | Ilveskoski Ossi | 1976 | Cetus | 76A017 | 25 m | 1:01.55 | 1:03.55 | |
6 | Mäki Mikko | 1978 | HSS | 78A118 | 25 m | 1:02.31 | 1:04.31 | |
7 | Löllö Petri | 1976 | KeuTo | 76A084 | 25 m | 1:02.44 | 1:04.44 | |
8 | Myllymäki Jani | 1976 | Cetus | 76A086 | 25 m | 1:03.93 | 1:05.93 | |
9 | Turunen Teemu | 1976 | PieKu | 76A061 | 25 m | 1:05.69 | 1:07.69 | |
10 | Lyytinen Jaakko | 1976 | HU | 76A012 | 25 m | 1:07.41 | 1:09.41 | |
11 | Alpua Mikko | 1978 | ORCA | 78A116 | 50 m | 1:09.90 | 1:09.90 | |
12 | Shemeikka Jukka | 1979 | SCR | 79A079 | 25 m | 1:09.56 | 1:11.56 | |
13 | Tykkä Petri | 1976 | HSS | 76A082 | 25 m | 1:14.46 | 1:16.46 | |
14 | Karjalainen Petri | 1976 | OuLo | 76A049 | 25 m | |||
15 | Pohjamo Ilkka | 1979 | UPOT | 79A036 | 25 m | |||
16 | Pirinen Mikko | 1979 | RaUS | 79A093 | 25 m |
30 - 34 v |
1 | Belousov Egor | 1984 | NEVA | 50 m | 57.00 | 57.00 | ||
2 | Sirnelä Lari | 1982 | Speedo | 82A107 | 25 m | 57.71 | 59.71 | |
3 | Valkonen Jukka | 1981 | HSS | 81A080 | 50 m | 1:01.77 | 1:01.77 | |
4 | Poutanen Kai | 1980 | Speedo | 80A062 | 50 m | 1:02.49 | 1:02.49 | |
5 | Salmela Markus | 1983 | GP | 83A063 | 50 m | 1:03.45 | 1:03.45 | |
6 | Ahonen Markku | 1981 | UPOT | 81A015 | 25 m | 1:01.59 | 1:03.59 | |
7 | Dmitriev Sergei | 1984 | TSUNAMI | 50 m | 1:05.00 | 1:05.00 | ||
8 | Kuhajärvi Aleksi | 1984 | KemPy | 84A123 | 25 m | 1:05.12 | 1:07.12 | |
9 | Kuosmanen Joonas | 1983 | KaKa | 83A117 | 25 m | 1:29.99 | 1:31.99 | |
10 | Nyländen Teemu | 1981 | UPOT | 81A033 | 25 m |
25 - 29 v |
1 | Liukkonen Ari-Pekka | 1989 | Cetus | 89A286 | 25 m | 48.00 | 50.00 | |
2 | Viilos Antti | 1989 | SWIM | 89A304 | 50 m | 53.46 | 53.46 | |
3 | Kurkinen Toni | 1989 | Cetus | 89A303 | 50 m | 53.84 | 53.84 | |
4 | Kekkonen Janne | 1989 | SWIM | 89A084 | 25 m | 54.29 | 56.29 | |
5 | Mäkäläinen Jari | 1986 | HU | 86A048 | 25 m | 57.51 | 59.51 | |
6 | Kasari Ilkka | 1986 | JUK | 86A060 | 25 m | 1:03.29 | 1:05.29 | |
7 | Koli Petri | 1986 | AUi | 86A002 | 50 m | 1:14.61 | 1:14.61 | |
8 | Palomäki Mika | 1985 | KU | 85A049 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 23 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä | Tulostusaika | 21:30 |