Program för ICA Kvantum Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 110 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 28.64 | |
2 | 114 | Potorochyn Alexej | 1999 | NYKÖPING | AX2399 | 25 m | 31.79 | |
3 | 63 | Högfors Pelle | 1987 | GIMO SS | AA5987 | 25 m | 32.38 | |
4 | 212 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 33.15 | |
5 | 182 | Randleff Marcus | 2002 | UPPLANDS-B | AA0902 | 25 m | 35.23 | |
6 | 172 | Johansson Joakim | 2000 | UPPLANDS-B | AO9100 | 25 m | 35.61 | |
7 | 100 | Säfström Elias | 2002 | NORRTÄLJE | AP5102 | 25 m | 36.70 | |
8 | 62 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 37.04 | |
9 | 72 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 37.64 | |
10 | 195 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 38.00 | |
11 | 75 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 39.18 | |
12 | 15 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 39.46 | |
13 | 52 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 39.63 | |
14 | 14 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 39.97 | |
15 | 154 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 40.32 | |
16 | 194 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 40.80 | |
17 | 168 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 41.65 | |
18 | 65 | Nordström Joel | 2001 | GIMO SS | AR8701 | 25 m | 42.05 | |
19 | 131 | Borén Julius | 2001 | SIGTUNA SK | AP9701 | 25 m | 43.76 | |
20 | 206 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 44.50 | |
21 | 79 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 45.68 | |
22 | 2 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 47.91 | |
23 | 209 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 48.92 | |
24 | 6 | Carlsson Joachim | 2003 | BÅLSTA SK | AD7303 | 25 m | 49.68 | |
25 | 76 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 49.77 | |
26 | 174 | Kimland Oliver | 2003 | UPPLANDS-B | AE9303 | 25 m | 50.43 | |
27 | 119 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 52.21 | |
28 | 128 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 25 m | 57.08 | |
29 | 196 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:03.54 | |
30 | 113 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | ||
31 | 126 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | ||
32 | 139 | Nyman Anton | 1999 | SIGTUNA SK | AF1599 | 25 m | ||
33 | 213 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2015 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb | Utskriftstid | 20:52 |