Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 24
|
Kilpailu |
Lyhyen radan Mastersmestaruus |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 maaliskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
15:48 |
|
|
Järjestäjä |
OU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 maaliskuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 24, 100m Perhosuinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Oletettu alkamisaika 18:30 |
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Peep Kesküla |
1954 |
60-64 |
U-KLUBI |
|
25m |
1:18.81 |
1:18.81 |
2 |
Timo Teponoja |
1955 |
60-64 |
Cetus |
|
25m |
1:34.19 |
1:34.19 |
3 |
Pekka Siltanen |
1949 |
65-69 |
OuLo |
|
25m |
|
|
4 |
Heikki Asell |
1947 |
65-69 |
S.C.P. |
|
25m |
|
|
5 |
Olav Lukin |
1944 |
70-74 |
U-KLUBI |
|
25m |
1:33.67 |
1:33.67 |
6 |
Tapani Liimatainen |
1944 |
70-74 |
OuLo |
|
25m |
|
|
7 |
Lauri Malk |
1937 |
75-79 |
Cetus |
|
25m |
1:33.14 |
1:33.14 |
8 |
Pekka Sortila |
1935 |
80-84 |
HäUS |
|
25m |
1:58.15 |
1:58.15 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tero Kinnunen |
1965 |
50-54 |
SWIM |
|
50m |
1:10.71 |
1:08.71 |
2 |
Harri Marttinen |
1964 |
50-54 |
SCR |
|
50m |
1:19.97 |
1:17.97 |
3 |
Sulo Salminen |
1956 |
55-59 |
KemPy |
|
25m |
1:32.15 |
1:32.15 |
4 |
Juho Massinen |
1960 |
55-59 |
HSS |
|
50m |
1:26.21 |
1:24.21 |
5 |
Petri Heikkilä |
1960 |
55-59 |
Speedo |
|
50m |
1:11.30 |
1:09.30 |
6 |
Leif Blomfelt |
1960 |
55-59 |
HSS |
|
25m |
1:23.50 |
1:23.50 |
7 |
Eero Elovaara |
1956 |
55-59 |
Cetus |
|
25m |
1:28.09 |
1:28.09 |
8 |
Antti Uski |
1958 |
55-59 |
JoUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Risto Hotulainen |
1966 |
45-49 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Ville Kulmakorpi |
1966 |
45-49 |
Koovee |
|
25m |
1:33.09 |
1:33.09 |
5 |
Jaakko Heimo |
1968 |
45-49 |
AUi |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Asko Svensk |
1966 |
45-49 |
OuLo |
|
50m |
1:16.08 |
1:14.08 |
3 |
Kari Koivisto |
1969 |
45-49 |
Hydra |
|
25m |
1:12.15 |
1:12.15 |
4 |
Jaakko Pentti |
1968 |
45-49 |
SWIM |
|
50m |
1:06.59 |
1:04.59 |
5 |
Janne Soininen |
1966 |
45-49 |
Cetus |
|
25m |
1:11.59 |
1:11.59 |
6 |
Mika Meller |
1967 |
45-49 |
TuUS |
|
50m |
1:14.41 |
1:12.41 |
7 |
Raine Koivumäki |
1970 |
45-49 |
S.C.P. |
|
25m |
1:24.72 |
1:24.72 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kari Angeria |
1980 |
35-39 |
UPOT |
|
25m |
|
|
2 |
Ville Lindfors |
1976 |
35-39 |
Vanders |
|
25m |
1:02.70 |
1:02.70 |
3 |
Marko Isomaa |
1977 |
35-39 |
LUS |
|
50m |
1:12.33 |
1:10.33 |
4 |
Sami Aterma |
1976 |
35-39 |
HU |
|
25m |
|
|
5 |
Tomi Vuollet |
1975 |
40-44 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
|
6 |
Janne Blomqvist |
1972 |
40-44 |
HSS |
|
50m |
1:07.59 |
1:05.59 |
7 |
Mikko Porali |
1971 |
40-44 |
UI |
|
25m |
1:17.61 |
1:17.61 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Janne Kekkonen |
1989 |
25-29 |
SWIM |
|
25m |
|
|
2 |
Eetu Suomalainen |
1989 |
25-29 |
SWIM |
|
50m |
1:01.15 |
59.15 |
3 |
Juho Allonen |
1989 |
25-29 |
SWIM |
|
50m |
57.84 |
55.84 |
4 |
Juha Juopperi |
1989 |
25-29 |
OU |
|
25m |
58.24 |
58.24 |
5 |
Mikael Koponen |
1986 |
25-29 |
HU |
|
25m |
1:05.63 |
1:05.63 |
6 |
Petter Karjaluoto |
1984 |
30-34 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:13.41 |
1:13.41 |
7 |
Matti Hienonen |
1985 |
30-34 |
Nereus |
|
25m |
1:04.34 |
1:04.34 |
8 |
Lari Sirnelä |
1982 |
30-34 |
Speedo |
|
25m |
1:07.75 |
1:07.75 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 |
Tulostuspäivämäärä |
28 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
15:48 |
|