2021-10-23   04:44:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
968  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  50 m  29.51  29.51   
1068  Venlinen Veera  1995  Vanders  95A717  50 m  29.93  29.93   
707  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  50 m  30.21  30.21   
907  Puhtimki Salla  1998  VeUS  98A628  50 m  30.70  30.70   
1013  Malmi Katja  1998  Vanders  98A468  50 m  31.24  31.24   
1124  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  30.64  31.64  JL 
1127  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  31.78  31.78  JL 
1122  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  31.14  32.14  JL 
807  Taskinen Suvi  1998  SiWa  98B127  50 m  32.20  32.20   
10  879  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  32.29  32.29   
11  1128  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  32.35  32.35  JL 
12  985  Kokko Emilia  1999  Vanders  99A175  50 m  32.45  32.45   
13  1130  Lehtolainen Sara  1996  Gladius  96B072  50 m  32.48  32.48  JL 
14  1037  Peippo Pinja  1999  Vanders  99A544  50 m  32.96  32.96   
15  1118  Alajsk Ada  1998  TaTU  98A836  50 m  33.12  33.12  JL 
16  834  Aho Lotta  1999  HUS  99A598  25 m  32.19  33.19   
17  832  Uusitalo Nelli  1999  JJy  99A377  50 m  33.51  33.51   
18  823  Malinen Sanni  1998  Cetus  98A551  50 m  33.70  33.70   
19  1085  Kotola Vilma  2001  AQUILA  01A426  50 m  33.73  33.73   
20  864  Rilla Taru  2000  HUS  00A333  50 m  33.80  33.80   
21  857  Nieminen Sofia  2002  HUS  02A478  25 m  33.09  34.09   
22  630  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  50 m  34.18  34.18   
23  859  Pnnighaus Vanessa  1999  HUS  99A222  25 m  33.20  34.20   
24  829  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  34.97  34.97   
25  1009  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  35.02  35.02   
26  830  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  50 m  35.09  35.09   
27  916  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  35.31  35.31   
28  921  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  25 m  34.44  35.44   
29  906  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  25 m  34.88  35.88   
30  802  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  25 m  35.07  36.07   
31  918  Kattilakoski Erika  2000  Octopus  00A372  25 m  35.31  36.31   
32  663  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  35.38  36.38   
33  1011  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  36.39  36.39   
34  608  Trnqvist Ida  1999  BS-PU  99A838  25 m  35.53  36.53   
35  647  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  25 m  35.91  36.91   
36  770  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  37.68  37.68   
37  1096  Toikka Kiia  2001  AQUILA  01A481  25 m  36.70  37.70   
38  736  Pihkamki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  37.41  38.41   
39  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  38.60  38.60   
40  1077  Brunila Janita  2002  AQUILA  02A072  50 m  38.74  38.74   
41  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  25 m  37.91  38.91   
42  1081  Jrvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  39.06  39.06   
43  923  Kumpulainen Jasmin  1998  Octopus  98B053  25 m  38.08  39.08   
44  1108  Salminen Jonna  2001  NU  01A833  25 m  38.20  39.20   
45  819  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  50 m  39.29  39.29   
46  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  39.38  39.38   
47  675  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  25 m  38.45  39.45   
48  738  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  38.59  39.59   
49  1082  Kansonen Fanni  2001  AQUILA  01B162  50 m  39.59  39.59   
50  1109  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  38.63  39.63   
51  625  Ketola Anna  2001  HTU  01A704  25 m  38.74  39.74   
52  665  Tiljander Erja  2000  HyUS  00B194  50 m  39.82  39.82   
53  636  Walther Wilma  2001  HTU  01A522  25 m  38.87  39.87   
54  655  Husu Lotta  2001  HyUS  01B141  25 m  39.37  40.37   
55  1092  Mkiaho Petra  2001  AQUILA  01B096  50 m  40.70  40.70   
56  1102  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  40.79  40.79   
57  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  50 m  40.86  40.86   
58  915  Hmlinen Venla  2001  Octopus  01B057  50 m  40.89  40.89   
59  669  Harju Sofia  2002  KeUi  02A556  25 m  40.20  41.20   
60  898  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m  40.47  41.47   
61  956  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  40.96  41.96   
62  1111  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  42.19  42.19  JL 
63  1107  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  43.23  43.23   
64  592  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  42.73  43.73   
65  584  Ahlgren Amanda  2001  BS-PU  01A821  25 m  42.78  43.78   
66  1007  Loponen Emma  2003  Vanders  03A519  25 m  43.03  44.03   
67  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  25 m  43.04  44.04   
68  1090  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  25 m  43.32  44.32   
69  1059  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  43.61  44.61   
70  831  Uusitalo Ella  2003  JJy  03A145  25 m  43.63  44.63   
71  811  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  43.64  44.64   
72  903  Koivisto Raakel  2001  VeUS  01A892  25 m  44.19  45.19   
73  745  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  50 m  45.23  45.23   
74  981  Kilpelinen Jenna  2001  Vanders  01A307  50 m  45.85  45.85   
75  723  Korpisaari Kaisli  2002  RiUS  02A094  25 m  45.24  46.24   
76  947  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  50 m  46.34  46.34   
77  1088  Kp Iisa  2002  AQUILA  02A454  25 m  45.79  46.79   
78  839  Hakamki Viivi  2002  HUS  02B053  50 m  47.53  47.53   
79  929  Lepphaara Vilma  2005  Octopus  05A009  25 m  46.60  47.60   
80  1028  Nissi Laura  2004  Vanders  04A259  25 m  47.44  48.44   
81  791  Toivonen Helmiina  2004  SGR  04A030  25 m  49.08  50.08   
82  677  Karola Roona  2004  KeUi  04A099  50 m  50.22  50.22   
83  1065  Valtanen Sanni  2004  Vanders  04A527  25 m  49.58  50.58   
84  861  Reinonen Siiri  2004  HUS  04A278  25 m  50.07  51.07   
85  742  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  50.93  51.93   
86  982  Kilpelinen Tiia  2003  Vanders  03A069  50 m  52.38  52.38   
87  597  Lindblom Malin  2006  BS-PU  06A073  25 m  51.56  52.56   
88  682  Kkel Helmi  2006  KeUi  06A002  25 m  56.39  57.39   
89  924  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  25 m  56.86  57.86   
90  637  Vepslinen Aino  2001  HTU  01A714  50 m  58.67  58.67   
91  1055  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  25 m  58.85  59.85   
92  917  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  25 m  1:01.50  1:02.50   
93  710  Aarresuo Emmi  2003  RiUS  03A566  25 m       
94  867  Salminen Milla  2003  HUS  03A609  25 m       
95  972  Hnninen Pinja  2000  Vanders  00B283  25 m       
96  973  Hrkk Alma  2005  Vanders  05A331  25 m       
97  1020  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  25 m       
98  1036  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m       
99  1047  Rintala Maria  2003  Vanders  03A608  25 m       
100  1053  Siurola Peppi  2004  Vanders  04A219  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
2_S
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
679  Kiuru Elmo  1997  KeUi  97A519  50 m  26.77  26.77   
993  Kroon Kevin  1997  Vanders  97B203  50 m  27.03  27.03   
853  Lhde Jyri  1996  HUS  96B234  25 m  26.33  27.33   
1061  Torola Miro  1995  Vanders  95A746  50 m  27.49  27.49   
862  Reunanen Niklas  1998  HUS  98A184  25 m  27.30  28.30   
803  Lundgren Jon  1998  SiWa  98A743  50 m  28.63  28.63   
933  Mkel Oskar  1998  Octopus  98B074  50 m  28.63  28.63   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  27.70  28.70   
880  Kilpelinen Vin  1999  TaTU  99A050  50 m  28.70  28.70   
10  955  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  50 m  29.71  29.71   
11  843  Hyvrinen Juha  1998  HUS  98A057  50 m  29.84  29.84   
12  887  Nyberg Jimmy  1996  TaTU  96A773  25 m  28.97  29.97   
13  1087  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  30.06  30.06   
14  949  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  50 m  30.22  30.22   
15  876  Hakkarainen Antti  2000  TaTU  00A468  25 m  29.96  30.96   
16  886  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m  30.23  31.23   
17  817  Bucher Robin  1997  Cetus  97B133  50 m  31.67  31.67   
18  786  Ruohonen Lassi  1998  SGR  98A125  50 m  31.74  31.74   
19  1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  31.01  32.01   
20  845  Katajisto Mika  1997  HUS  97B040  25 m  31.45  32.45   
21  824  Mentaus Miika  1998  Cetus  98A782  25 m  32.42  33.42   
22  1086  Kurvinen Miska  1999  AQUILA  99A253  50 m  33.56  33.56   
23  872  Ytti Lauri  1999  HUS  99A618  50 m  33.65  33.65   
24  850  Laine Tino  1998  HUS  98A690  25 m  32.88  33.88   
25  937  Nrhi Eetu  1998  Octopus  98A620  25 m  33.20  34.20   
26  964  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  50 m  34.74  34.74   
27  991  Kotov Daniel  2000  Vanders  00B200  25 m  34.67  35.67   
28  840  Heino Markus  2000  HUS  00B103  25 m  35.32  36.32   
29  904  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  25 m  37.06  38.06   
30  1001  Le Nhut Dang  2003  Vanders  03A027  25 m  37.75  38.75   
31  1051  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  50 m  38.76  38.76   
32  735  Mnnist Olavi  2003  RiUS  03A282  50 m  41.95  41.95   
33  1017  Merinen Miro  2003  Vanders  03A695  25 m  42.40  43.40   
34  780  Leppnen Akseli  2004  SGR  04A006  50 m  43.67  43.67   
35  931  Malmberg Antti  2003  Octopus  03A217  50 m  43.79  43.79   
36  750  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  42.85  43.85   
37  1106  Saareks Tatu  2003  NU  03A630  50 m  45.25  45.25   
38  911  Berggren Santeri  2003  Octopus  03A530  50 m  45.98  45.98   
39  695  Rahikainen Juuso  2003  KeUi  03A265  50 m  46.46  46.46   
40  762  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  46.83  47.83   
41  849  Kukkonen Lenni  2001  HUS  01A961  25 m  47.36  48.36   
42  591  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  25 m  47.78  48.78   
43  1083  Kervinen Leevi  2003  AQUILA  03A375  25 m  49.23  50.23   
44  914  Hanhimki Oliver  2003  Octopus  03A529  25 m  50.84  51.84   
45  706  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  50 m  52.88  52.88   
46  589  Heikkinen Casper  2003  BS-PU  03A691  25 m  51.99  52.99   
47  627  Li Jenson Lih Shan  2002  HTU  02A835  25 m  54.16  55.16   
48  962  Connell Harri  2001  Vanders  01A950  25 m  55.80  56.80   
49  634  Tujunen Torsti  2000  HTU  00A912  25 m       
50  847  Kokkonen Aleksi  2004  HUS  04A575  25 m       
51  856  Nieminen Joonas  2003  HUS  03A723  25 m       
52  920  Korpi Henri Taneli  2004  Octopus  04A444  25 m       
53  938  Pehkonen Aleksi  2004  Octopus  04A516  25 m       
54  939  Rautell Martti  2002  Octopus  02A403  25 m       
55  944  Suoknuuti Tomi  2004  Octopus  04A382  25 m       
56  1012  Lytkorpi Joni  2000  Vanders  00B170  25 m       
57  1058  Syrjnen Samuel  2002  Vanders  02A790  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
3_S
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
696  Risnen Lotta  1999  KeUi  99A812  50 m  35.41  35.41   
825  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  50 m  35.89  35.89   
813  Mikkonen Saija  2001  TuUS  01A667  50 m  37.32  37.32   
633  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  25 m  35.98  37.48   
1084  Kotiranta Eevi  2001  AQUILA  01A433  50 m  37.59  37.59   
954  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  38.06  38.06   
838  Eloranta Anni  2001  HUS  01A347  25 m  38.10  39.60   
821  Kontturi Nea  1998  Cetus  98A006  50 m  39.91  39.91   
967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  50 m  40.09  40.09   
10  1074  Anttila Milla-Marita  2000  AQUILA  00A967  50 m  40.24  40.24   
11  899  Ahinko Oona  2001  VeUS  01A878  50 m  40.34  40.34   
12  800  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  40.38  40.38   
13  1013  Malmi Katja  1998  Vanders  98A468  50 m  40.52  40.52   
14  910  Peltola Sanni  1999  STRiksu  99B352  25 m  39.16  40.66   
15  943  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  25 m  40.19  41.69   
16  1076  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  50 m  41.86  41.86   
17  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  25 m  40.98  42.48   
18  588  Hatunen Anna  2000  BS-PU  00A827  25 m  40.99  42.49   
19  833  Aartela Ada  2002  HUS  02A562  50 m  43.25  43.25   
20  790  Tempakka Roosa-Maria  2000  SGR  00A361  25 m  41.88  43.38   
21  779  Lehvil Marianne  1999  SGR  99B030  25 m  41.91  43.41   
22  851  Lehtinen Sara  1999  HUS  99B331  50 m  43.71  43.71   
23  820  Kapiainen Helmi  1998  Cetus  98A779  25 m  42.22  43.72   
24  1093  Nieminen Elina  2000  AQUILA  00B151  50 m  44.38  44.38   
25  1009  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  25 m  43.94  45.44   
26  773  Karlson Hanna  1999  SGR  99B037  50 m  45.78  45.78   
27  612  Vuorinen Kiira  2001  BS-PU  01A951  25 m  44.39  45.89   
28  738  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  44.76  46.26   
29  618  Hildn Elisa  1999  HTU  99A961  25 m  44.85  46.35   
30  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m  46.07  47.57   
31  1000  Laouari Yasmin  2001  Vanders  01A921  50 m  47.79  47.79   
32  818  Hyvnen Julia  1998  Cetus  98A929  25 m  46.33  47.83   
33  587  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  25 m  46.50  48.00   
34  846  Kilponen Sanni  2001  HUS  01A145  25 m  46.60  48.10   
35  869  Vartiainen Nelli  2002  HUS  02A900  50 m  48.16  48.16   
36  848  Koskiluoto Iida  2002  HUS  02A906  50 m  48.33  48.33   
37  981  Kilpelinen Jenna  2001  Vanders  01A307  50 m  48.64  48.64   
38  901  Hakkarainen Alina  2002  VeUS  02A690  50 m  48.65  48.65   
39  690  Lfgren Henrietta  2003  KeUi  03A262  25 m  47.57  49.07   
40  947  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  25 m  47.58  49.08   
41  659  Kuitunen Sanni  2000  HyUS  00A128  25 m  47.84  49.34   
42  657  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  50 m  50.06  50.06   
43  900  Bdi Boglrka  2005  VeUS  05A388  50 m  50.10  50.10   
44  647  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  25 m  49.68  51.18   
45  1094  Pukki Aada  2002  AQUILA  02A682  50 m  51.56  51.56   
46  723  Korpisaari Kaisli  2002  RiUS  02A094  25 m  50.49  51.99   
47  979  Kallunki Essi  2004  Vanders  04A052  50 m  52.38  52.38   
48  1047  Rintala Maria  2003  Vanders  03A608  50 m  53.11  53.11   
49  989  Kortelainen Essi  2003  Vanders  03A367  50 m  54.51  54.51   
50  982  Kilpelinen Tiia  2003  Vanders  03A069  25 m  53.26  54.76   
51  682  Kkel Helmi  2006  KeUi  06A002  25 m  54.17  55.67   
52  1059  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  54.85  56.35   
53  705  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  25 m  55.06  56.56   
54  870  Vekka Jenna  2004  HUS  04A589  50 m  57.05  57.05   
55  727  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  50 m  57.11  57.11   
56  1056  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  50 m  57.57  57.57   
57  963  Eloranta Silja  2004  Vanders  04A171  50 m  58.13  58.13   
58  662  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  50 m  58.17  58.17   
59  969  Hautamki Laura  2002  Vanders  02B079  25 m  57.55  59.05   
60  1004  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  25 m  58.36  59.86   
61  774  Kasvio Louna  2006  SGR  06A151  50 m  1:01.78  1:01.78   
62  1003  Lehtonen Silja  2004  Vanders  04A582  25 m  1:00.38  1:01.88   
63  983  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m  1:00.74  1:02.24   
64  1067  Vannas Vilma  2006  Vanders  06A016  25 m  1:01.01  1:02.51   
65  965  Eriksson Oona  2004  Vanders  04A619  25 m  1:01.80  1:03.30   
66  973  Hrkk Alma  2005  Vanders  05A331  25 m  1:04.37  1:05.87   
67  1032  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m  1:12.21  1:13.71   
68  1049  Rissanen Iina  2005  Vanders  05A102  50 m  1:14.30  1:14.30   
69  597  Lindblom Malin  2006  BS-PU  06A073  25 m       
70  1016  Mattila Aava  2003  Vanders  03A833  25 m       
71  1070  Vesanen Siiri  2004  Vanders  04A357  25 m       
72  1133  Happonen Ella  2003  HUS  03A988  50 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
4_S
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
729  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  30.03  30.03   
986  Kollin Juha  1993  Vanders  93A900  50 m  30.42  30.42   
1035  Pakarinen Sami  1992  Vanders  92A332  25 m  29.74  31.24   
878  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  31.52  31.52   
1061  Torola Miro  1995  Vanders  95A746  25 m  31.50  33.00   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  32.01  33.51   
997  Kyyr Henri  1999  Vanders  99A179  50 m  34.19  34.19   
1080  Jernvall Juha  2000  AQUILA  00A085  50 m  34.37  34.37   
806  Seppl Juho  1999  SiWa  99B048  50 m  34.48  34.48   
10  877  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  34.91  34.91   
11  955  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  50 m  35.33  35.33   
12  866  Saarinen Teemu  1995  HUS  95A139  25 m  33.84  35.34   
13  686  Laukkanen Ville  1999  KeUi  99A811  50 m  36.42  36.42   
14  688  Lehtola Jarkko  1999  KeUi  99B115  50 m  37.41  37.41   
15  998  Laakkonen Saku  1999  Vanders  99A326  25 m  38.43  39.93   
16  922  Koski Roope  1999  Octopus  99A249  25 m  38.61  40.11   
17  661  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  25 m  38.91  40.41   
18  858  Oripelto Santeri  1999  HUS  99B212  25 m  40.50  42.00   
19  810  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  42.81  42.81   
20  902  Hakkarainen Henri  2001  VeUS  01B256  50 m  44.54  44.54   
21  912  Ekblad Teemu  2001  Octopus  01A353  25 m  43.78  45.28   
22  1026  Mrsyl Aaro  2001  Vanders  01B014  50 m  45.65  45.65   
23  849  Kukkonen Lenni  2001  HUS  01A961  25 m  46.67  48.17   
24  691  Marjala Juho Elia  2003  KeUi  03A275  25 m  47.03  48.53   
25  942  Stenbacka Sebastian  2002  Octopus  02A472  25 m  47.19  48.69   
26  780  Leppnen Akseli  2004  SGR  04A006  50 m  49.14  49.14   
27  1029  Nord Aleksanteri  2002  Vanders  02A814  25 m  47.89  49.39   
28  978  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  50 m  49.77  49.77   
29  709  Utulahti Aaron  2002  NumKis  02A344  25 m  49.06  50.56   
30  835  Ahvonen Otto  2003  HUS  03A671  50 m  50.69  50.69   
31  1005  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  50 m  50.98  50.98   
32  1103  Kuusisto Otto  2004  NU  04A082  25 m  50.62  52.12   
33  737  Pivinen Niko  2004  RiUS  04A277  25 m  51.35  52.85   
34  1060  Toivonen Oskari  2004  Vanders  04A114  25 m  51.89  53.39   
35  1095  Tirkkonen Heikki  2003  AQUILA  03A393  50 m  53.81  53.81   
36  1022  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  54.29  54.29   
37  594  Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  50 m  54.59  54.59   
38  683  Kkel Urho  2005  KeUi  05A042  25 m  53.31  54.81   
39  624  Kauppinen Samu  2005  HTU  05A185  25 m  54.72  56.22   
40  694  Niskanen Birger  2002  KeUi  02A527  25 m  55.22  56.72   
41  1030  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  58.82  58.82   
42  1063  Uzal Tapio  2001  Vanders  01A125  25 m  58.31  59.81   
43  865  Routamo Joni  2005  HUS  05A486  25 m  1:01.80  1:03.30   
44  948  Virolainen Eeti  2004  Octopus  04A488  25 m  1:03.52  1:05.02   
45  960  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  25 m  1:13.46  1:14.96   
46  847  Kokkonen Aleksi  2004  HUS  04A575  25 m       
47  908  Vastamki Juuso  2002  VeUS  02A553  25 m       
48  1002  Lehtonen Joona  2003  Vanders  03A634  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
5_S
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1125  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  25 m  2:29.74  2:34.74  JL 
844  Kainulainen Henna  1998  HUS  98A255  25 m  2:32.82  2:37.82   
1120  Hllfors Emma  1998  TaTU  98A856  50 m  2:38.91  2:38.91  JL 
852  Liukkonen Aliisa  1999  HUS  99A563  50 m  2:39.41  2:39.41   
1131  Parhiala Marilla  2000  Gladius  00B046  25 m  2:35.64  2:40.64  JL 
1010  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  25 m  2:37.14  2:42.14   
768  Andreasen Wilma  2000  SGR  00A430  50 m  2:43.65  2:43.65   
1076  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  50 m  2:45.95  2:45.95   
864  Rilla Taru  2000  HUS  00A333  50 m  2:48.37  2:48.37   
10  716  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  50 m  2:48.41  2:48.41   
11  650  Nordstrm Pippi  2001  HU  01A854  25 m  2:44.13  2:49.13   
12  857  Nieminen Sofia  2002  HUS  02A478  25 m  2:45.42  2:50.42   
13  834  Aho Lotta  1999  HUS  99A598  25 m  2:45.60  2:50.60   
14  1127  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  2:52.10  2:52.10  JL 
15  967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  50 m  2:52.71  2:52.71   
16  630  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  25 m  2:48.14  2:53.14   
17  906  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  50 m  2:53.14  2:53.14   
18  603  Pohjala Aada  2001  BS-PU  01A766  25 m  2:48.78  2:53.78   
19  916  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  2:54.38  2:54.38   
20  1132  Toiviainen Annika  2002  Vanders  02A155  25 m  2:54.74  2:59.74  JL 
21  822  Lehtonen Jessika  1999  Cetus  99A536  50 m  2:59.86  2:59.86   
22  1075  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  3:02.91  3:02.91   
23  846  Kilponen Sanni  2001  HUS  01A145  50 m  3:03.33  3:03.33   
24  1066  Vannas Taru  2003  Vanders  03A011  50 m  3:04.08  3:04.08   
25  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m  3:07.04  3:12.04   
26  659  Kuitunen Sanni  2000  HyUS  00A128  25 m  3:08.20  3:13.20   
27  1046  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  25 m  3:09.84  3:14.84   
28  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m  3:11.87  3:16.87   
29  868  Uusitalo Anniina  2001  HUS  01A956  25 m  3:11.90  3:16.90   
30  1102  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  3:17.60  3:17.60   
31  655  Husu Lotta  2001  HyUS  01B141  25 m  3:14.78  3:19.78   
32  1129  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  3:20.65  3:20.65  JL 
33  1079  Hurtta Ella  2003  AQUILA  03A522  25 m  3:20.29  3:25.29   
34  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  50 m  3:25.70  3:25.70   
35  592  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  3:20.79  3:25.79   
36  795  Viitasalo Helena  2001  SGR  01A676  50 m  3:37.15  3:37.15   
37  718  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  3:33.56  3:38.56   
38  660  Luukkonen Johanna  2001  HyUS  01B060  25 m  3:35.45  3:40.45   
39  1059  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  3:36.60  3:41.60   
40  929  Lepphaara Vilma  2005  Octopus  05A009  25 m  3:42.70  3:47.70   
41  742  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  50 m  4:01.27  4:01.27   
42  721  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  4:01.14  4:06.14   
43  766  iks Miia  2003  RiUS  03A563  25 m       
44  767  Andreasen Erika  2002  SGR  02A456  25 m       
45  769  Bckstrm Carolina  2001  SGR  01A747  25 m       
46  783  Mulari Sara  2002  SGR  02B192  25 m       
47  785  Pesso Maria  2002  SGR  02A299  25 m       
48  799  Hagelin Isabel  2001  SiWa  01A083  25 m       
49  1000  Laouari Yasmin  2001  Vanders  01A921  25 m       
50  1048  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
6_S
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
679  Kiuru Elmo  1997  KeUi  97A519  25 m  2:14.48  2:19.48   
786  Ruohonen Lassi  1998  SGR  98A125  25 m  2:21.02  2:26.02   
796  Yli-yh Kustaa  2000  SGR  00A023  50 m  2:29.01  2:29.01   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  2:24.31  2:29.31   
787  Somila Niko  1999  SGR  99A521  25 m  2:25.45  2:30.45   
860  Reinonen Jaakko  2001  HUS  01A300  25 m  2:25.61  2:30.61   
871  Viitanen Teemu  2000  HUS  00A915  25 m  2:27.94  2:32.94   
1091  Lnsirinne Pessi  2000  AQUILA  00A784  25 m  2:28.04  2:33.04   
1098  Einto Eetu  2001  NU  01A927  25 m  2:29.75  2:34.75   
10  749  Sepp Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  2:32.39  2:37.39   
11  854  Lhde Mikael  2000  HUS  00A918  25 m  2:33.90  2:38.90   
12  964  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  2:34.03  2:39.03   
13  937  Nrhi Eetu  1998  Octopus  98A620  25 m  2:35.64  2:40.64   
14  724  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  2:36.72  2:41.72   
15  744  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  25 m  2:38.35  2:43.35   
16  1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  2:38.59  2:43.59   
17  748  Sepp Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  2:39.14  2:44.14   
18  884  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  25 m  2:40.04  2:45.04   
19  895  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  2:41.15  2:46.15   
20  765  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  25 m  2:41.51  2:46.51   
21  607  Seppl Sami  2000  BS-PU  00B045  25 m  2:43.06  2:48.06   
22  872  Ytti Lauri  1999  HUS  99A618  50 m  2:48.66  2:48.66   
23  888  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  2:46.35  2:51.35   
24  816  Antila Frans  1998  Cetus  98A910  50 m  2:52.64  2:52.64   
25  897  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  25 m  2:50.59  2:55.59   
26  1026  Mrsyl Aaro  2001  Vanders  01B014  25 m  2:54.03  2:59.03   
27  732  Lasmio Atte  2001  RiUS  01A618  25 m  2:56.82  3:01.82   
28  984  Kivist Tuomas  2000  Vanders  00A848  25 m  3:02.14  3:07.14   
29  893  Rytvuori Leo  1999  TaTU  99A151  50 m  3:07.66  3:07.66   
30  640  Harju Aatu  2002  HU  02A334  25 m  3:03.05  3:08.05   
31  746  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  3:11.81  3:11.81   
32  1135  Ivanov Viktor  2004  KASATKA    50 m  3:12.44  3:12.44   
33  874  Ahonp Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  3:07.56  3:12.56   
34  667  Hakkarainen Aki  2003  KeUi  03A251  50 m  3:14.09  3:14.09   
35  695  Rahikainen Juuso  2003  KeUi  03A265  50 m  3:18.32  3:18.32   
36  734  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  25 m  3:16.86  3:21.86   
37  1083  Kervinen Leevi  2003  AQUILA  03A375  50 m  3:29.59  3:29.59   
38  911  Berggren Santeri  2003  Octopus  03A530  50 m  3:34.59  3:34.59   
39  712  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  25 m  3:32.34  3:37.34   
40  784  Munsterhjelm Mio  2002  SGR  02A609  50 m  3:41.76  3:41.76   
41  739  Riihel Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  3:42.26  3:47.26   
42  714  Bun Sebastian  2002  RiUS  02A855  25 m       
43  789  Tantula Muhammed  2002  SGR  02A645  25 m       
44  792  Vaenerberg Carl-victor  2002  SGR  02A362  25 m       
45  797  Byskov Jan  2004  SiHy  04A474  25 m       
46  920  Korpi Henri Taneli  2004  Octopus  04A444  25 m       
47  938  Pehkonen Aleksi  2004  Octopus  04A516  25 m       
48  944  Suoknuuti Tomi  2004  Octopus  04A382  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
7_S
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1068  Venlinen Veera  1995  Vanders  95A717  50 m  59.18  59.18   
707  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  50 m  1:00.57  1:00.57   
674  Kareinen Hanna  2000  KeUi  00A012  50 m  1:02.40  1:02.40   
1037  Peippo Pinja  1999  Vanders  99A544  50 m  1:02.40  1:02.40   
759  Turunen Roza  2000  RiUS  00A055  50 m  1:02.86  1:02.86   
696  Risnen Lotta  1999  KeUi  99A812  50 m  1:03.60  1:03.60   
879  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  1:03.74  1:03.74   
1039  Perki Anniina  1999  Vanders  99A549  50 m  1:04.02  1:04.02   
1118  Alajsk Ada  1998  TaTU  98A836  50 m  1:04.62  1:04.62  JL 
10  1019  Miettinen Juuli  2000  Vanders  00A048  25 m  1:02.94  1:04.94   
11  873  Rantamki Ella  1998  PUS  98A030  50 m  1:05.26  1:05.26   
12  1105  Paukku Roosa  2000  NU  00A781  50 m  1:05.32  1:05.32   
13  1096  Toikka Kiia  2001  AQUILA  01A481  50 m  1:06.36  1:06.36   
14  832  Uusitalo Nelli  1999  JJy  99A377  25 m  1:04.38  1:06.38   
15  954  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  1:06.47  1:06.47   
16  1121  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  1:06.82  1:06.82  JL 
17  829  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  1:06.83  1:06.83   
18  643  Huhtamaa Jade  2002  HU  02A114  50 m  1:06.85  1:06.85   
19  830  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  1:04.95  1:06.95   
20  1089  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  1:07.12  1:07.12   
21  906  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  50 m  1:07.26  1:07.26   
22  641  Heikkinen Veera  2001  HU  01A898  50 m  1:07.31  1:07.31   
23  802  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  25 m  1:05.44  1:07.44   
24  823  Malinen Sanni  1998  Cetus  98A551  50 m  1:07.62  1:07.62   
25  801  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  50 m  1:07.69  1:07.69   
26  827  Kekkonen Joanna  2000  La-Ka  00A585  50 m  1:07.92  1:07.92   
27  921  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  50 m  1:08.02  1:08.02   
28  1085  Kotola Vilma  2001  AQUILA  01A426  25 m  1:06.16  1:08.16   
29  650  Nordstrm Pippi  2001  HU  01A854  25 m  1:06.48  1:08.48   
30  1132  Toiviainen Annika  2002  Vanders  02A155  50 m  1:09.09  1:09.09  JL 
31  918  Kattilakoski Erika  2000  Octopus  00A372  25 m  1:07.19  1:09.19   
32  602  Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  50 m  1:09.68  1:09.68   
33  646  Laitinen Emmi  2001  HU  01A935  25 m  1:07.73  1:09.73   
34  608  Trnqvist Ida  1999  BS-PU  99A838  25 m  1:07.83  1:09.83   
35  770  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  1:10.49  1:10.49   
36  779  Lehvil Marianne  1999  SGR  99B030  50 m  1:10.77  1:10.77   
37  953  Palojrvi Elina  2002  UiTa  02A435  50 m  1:10.78  1:10.78   
38  1097  Visnen Laura  2001  AQUILA  01A436  25 m  1:08.96  1:10.96   
39  800  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  1:11.09  1:11.09   
40  833  Aartela Ada  2002  HUS  02A562  50 m  1:11.32  1:11.32   
41  987  Korkeamki Ciia  2001  Vanders  01A046  50 m  1:11.37  1:11.37   
42  603  Pohjala Aada  2001  BS-PU  01A766  25 m  1:09.45  1:11.45   
43  1114  Niemi Annika  2000  SiWa  00A451  50 m  1:11.82  1:11.82  JL 
44  782  Leppnen Vilhelmiina  2003  SGR  03A002  25 m  1:10.01  1:12.01   
45  916  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:10.18  1:12.18   
46  952  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:10.20  1:12.20   
47  820  Kapiainen Helmi  1998  Cetus  98A779  50 m  1:12.37  1:12.37   
48  720  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  50 m  1:12.48  1:12.48   
49  818  Hyvnen Julia  1998  Cetus  98A929  50 m  1:13.08  1:13.08   
50  606  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  50 m  1:13.41  1:13.41   
51  715  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:11.58  1:13.58   
52  838  Eloranta Anni  2001  HUS  01A347  25 m  1:11.59  1:13.59   
53  923  Kumpulainen Jasmin  1998  Octopus  98B053  50 m  1:13.98  1:13.98   
54  626  Laitinen Minna  2002  HTU  02A418  25 m  1:12.11  1:14.11   
55  910  Peltola Sanni  1999  STRiksu  99B352  25 m  1:12.19  1:14.19   
56  738  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  50 m  1:14.95  1:14.95   
57  1090  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  50 m  1:15.02  1:15.02   
58  1082  Kansonen Fanni  2001  AQUILA  01B162  25 m  1:13.31  1:15.31   
59  1054  Sjlund Emilia  2002  Vanders  02A760  25 m  1:13.34  1:15.34   
60  604  Puukko Irina  2001  BS-PU  01B187  25 m  1:13.42  1:15.42   
61  901  Hakkarainen Alina  2002  VeUS  02A690  25 m  1:13.90  1:15.90   
62  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  1:15.92  1:15.92   
63  644  Huovinen Saima  2003  HU  03A614  25 m  1:14.00  1:16.00   
64  642  Helle Essi  2002  HU  02A942  50 m  1:16.45  1:16.45   
65  717  Heiskanen Annika  2001  RiUS  01A375  25 m  1:14.53  1:16.53   
66  831  Uusitalo Ella  2003  JJy  03A145  50 m  1:16.57  1:16.57   
67  915  Hmlinen Venla  2001  Octopus  01B057  25 m  1:14.88  1:16.88   
68  652  Tepponen Sarah  2001  HU  01A897  50 m  1:16.97  1:16.97   
69  851  Lehtinen Sara  1999  HUS  99B331  50 m  1:17.76  1:17.76   
70  1092  Mkiaho Petra  2001  AQUILA  01B096  25 m  1:15.79  1:17.79   
71  773  Karlson Hanna  1999  SGR  99B037  50 m  1:18.30  1:18.30   
72  1046  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  50 m  1:18.41  1:18.41   
73  956  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  50 m  1:18.56  1:18.56   
74  1081  Jrvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:18.69  1:18.69   
75  605  Rosqvist Sara  2001  BS-PU  01B177  50 m  1:18.97  1:18.97   
76  1066  Vannas Taru  2003  Vanders  03A011  50 m  1:19.17  1:19.17   
77  900  Bdi Boglrka  2005  VeUS  05A388  50 m  1:19.53  1:19.53   
78  736  Pihkamki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:17.89  1:19.89   
79  1088  Kp Iisa  2002  AQUILA  02A454  25 m  1:18.10  1:20.10   
80  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  25 m  1:18.39  1:20.39   
81  660  Luukkonen Johanna  2001  HyUS  01B060  25 m  1:18.97  1:20.97   
82  599  Mnttri Ellen  2000  BS-PU  00B163  50 m  1:21.11  1:21.11   
83  611  Uusitalo Kreetta  2003  BS-PU  03A222  25 m  1:19.26  1:21.26   
84  981  Kilpelinen Jenna  2001  Vanders  01A307  50 m  1:21.42  1:21.42   
85  690  Lfgren Henrietta  2003  KeUi  03A262  50 m  1:21.45  1:21.45   
86  839  Hakamki Viivi  2002  HUS  02B053  50 m  1:22.18  1:22.18   
87  903  Koivisto Raakel  2001  VeUS  01A892  25 m  1:20.36  1:22.36   
88  632  Sorvari Olivia  2003  HTU  03A025  25 m  1:20.50  1:22.50   
89  628  Nevalainen Karla  2002  HTU  02A156  25 m  1:20.92  1:22.92   
90  1007  Loponen Emma  2003  Vanders  03A519  25 m  1:20.93  1:22.93   
91  1111  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  1:23.11  1:23.11  JL 
92  861  Reinonen Siiri  2004  HUS  04A278  50 m  1:24.54  1:24.54   
93  693  Niskanen Beata  2004  KeUi  04A091  50 m  1:24.73  1:24.73   
94  791  Toivonen Helmiina  2004  SGR  04A030  25 m  1:22.95  1:24.95   
95  1028  Nissi Laura  2004  Vanders  04A259  50 m  1:25.23  1:25.23   
96  760  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  25 m  1:23.36  1:25.36   
97  584  Ahlgren Amanda  2001  BS-PU  01A821  50 m  1:25.48  1:25.48   
98  837  Boman Jenna  2003  HUS  03A960  50 m  1:25.70  1:25.70   
99  811  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:23.83  1:25.83   
100  1094  Pukki Aada  2002  AQUILA  02A682  50 m  1:25.90  1:25.90   
101  723  Korpisaari Kaisli  2002  RiUS  02A094  25 m  1:24.29  1:26.29   
102  658  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  1:24.65  1:26.65   
103  681  Kukkonen Nella  2003  KeUi  03A326  50 m  1:26.78  1:26.78   
104  592  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  50 m  1:27.06  1:27.06   
105  982  Kilpelinen Tiia  2003  Vanders  03A069  50 m  1:27.37  1:27.37   
106  867  Salminen Milla  2003  HUS  03A609  50 m  1:27.52  1:27.52   
107  869  Vartiainen Nelli  2002  HUS  02A900  50 m  1:27.92  1:27.92   
108  1055  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  1:27.93  1:27.93   
109  979  Kallunki Essi  2004  Vanders  04A052  50 m  1:28.01  1:28.01   
110  947  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  50 m  1:28.85  1:28.85   
111  1004  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  50 m  1:29.27  1:29.27   
112  745  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  1:27.64  1:29.64   
113  621  Hukkanen Maija  2003  HTU  03A019  50 m  1:29.98  1:29.98   
114  963  Eloranta Silja  2004  Vanders  04A171  50 m  1:30.03  1:30.03   
115  772  Kailanko Olivia  2004  SGR  04A517  50 m  1:30.24  1:30.24   
116  924  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  50 m  1:30.92  1:30.92   
117  631  Saarela Henna  2002  HTU  02A718  25 m  1:28.97  1:30.97   
118  929  Lepphaara Vilma  2005  Octopus  05A009  25 m  1:29.20  1:31.20   
119  1056  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  50 m  1:31.63  1:31.63   
120  756  Tertsunen Saana  2003  RiUS  03A567  25 m  1:29.79  1:31.79   
121  958  Myllrinen Viljaana  2004  UI  04A492  50 m  1:31.81  1:31.81   
122  775  Kauhanen Hanna  2003  SGR  03A779  50 m  1:31.92  1:31.92   
123  1020  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  50 m  1:32.20  1:32.20   
124  841  Hieto Silja  2003  HUS  03A995  50 m  1:32.57  1:32.57   
125  992  Kotova Anastasia  2003  Vanders  03A794  25 m  1:31.49  1:33.49   
126  1071  Vilenius Ella  2004  Vanders  04A003  50 m  1:34.07  1:34.07   
127  989  Kortelainen Essi  2003  Vanders  03A367  50 m  1:34.84  1:34.84   
128  1065  Valtanen Sanni  2004  Vanders  04A527  25 m  1:32.92  1:34.92   
129  733  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  50 m  1:35.08  1:35.08   
130  774  Kasvio Louna  2006  SGR  06A151  50 m  1:35.48  1:35.48   
131  705  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  25 m  1:37.99  1:39.99   
132  965  Eriksson Oona  2004  Vanders  04A619  25 m  1:38.11  1:40.11   
133  1016  Mattila Aava  2003  Vanders  03A833  25 m  1:38.45  1:40.45   
134  637  Vepslinen Aino  2001  HTU  01A714  25 m  1:38.50  1:40.50   
135  1049  Rissanen Iina  2005  Vanders  05A102  50 m  1:42.75  1:42.75   
136  662  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  50 m  1:43.00  1:43.00   
137  766  iks Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  1:45.23  1:47.23   
138  727  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  25 m  1:47.87  1:49.87   
139  710  Aarresuo Emmi  2003  RiUS  03A566  25 m  1:48.04  1:50.04   
140  1053  Siurola Peppi  2004  Vanders  04A219  25 m  1:48.56  1:50.56   
141  917  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  50 m  1:51.68  1:51.68   
142  668  Hakkarainen Heta  2005  KeUi  05A191  25 m       
143  699  Sinerkari Nanna  2004  KeUi  04A366  25 m       
144  708  Seppl Saara  2005  NumKis  05A504  25 m       
145  969  Hautamki Laura  2002  Vanders  02B079  25 m       
146  972  Hnninen Pinja  2000  Vanders  00B283  25 m       
147  983  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m       
148  988  Korkeamki Clara  2006  Vanders  06A019  25 m       
149  1032  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m       
150  1036  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m       
151  1067  Vannas Vilma  2006  Vanders  06A016  25 m       
152  1133  Happonen Ella  2003  HUS  03A988  50 m       
153  1134  Laine Lotta  2003  HUS  03A604  50 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
8_S
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
976  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  50 m  52.82  52.82   
1035  Pakarinen Sami  1992  Vanders  92A332  50 m  54.04  54.04   
862  Reunanen Niklas  1998  HUS  98A184  25 m  52.77  54.77   
993  Kroon Kevin  1997  Vanders  97B203  25 m  53.86  55.86   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  55.40  57.40   
887  Nyberg Jimmy  1996  TaTU  96A773  25 m  55.68  57.68   
957  Kemppi Jani  1998  UI  98A042  25 m  56.68  58.68   
997  Kyyr Henri  1999  Vanders  99A179  50 m  59.25  59.25   
885  Mettl Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  59.28  59.28   
10  886  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m  57.29  59.29   
11  925  Laakso Otto  1999  Octopus  99A949  50 m  59.83  59.83   
12  877  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  57.89  59.89   
13  905  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  50 m  59.98  59.98   
14  613  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  50 m  1:00.32  1:00.32   
15  1087  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  1:00.36  1:00.36   
16  842  Honkamki Jere  1998  HUS  98A297  50 m  1:00.39  1:00.39   
17  875  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  58.51  1:00.51   
18  881  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  50 m  1:00.71  1:00.71   
19  843  Hyvrinen Juha  1998  HUS  98A057  25 m  59.70  1:01.70   
20  824  Mentaus Miika  1998  Cetus  98A782  25 m  1:00.06  1:02.06   
21  817  Bucher Robin  1997  Cetus  97B133  50 m  1:02.18  1:02.18   
22  731  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m  1:00.26  1:02.26   
23  866  Saarinen Teemu  1995  HUS  95A139  25 m  1:00.49  1:02.49   
24  724  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  1:01.64  1:03.64   
25  1073  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  1:03.64  1:03.64   
26  1031  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  1:03.83  1:03.83   
27  945  Toivanen Andreas  1999  Octopus  99B146  25 m  1:01.94  1:03.94   
28  816  Antila Frans  1998  Cetus  98A910  50 m  1:03.96  1:03.96   
29  686  Laukkanen Ville  1999  KeUi  99A811  50 m  1:04.10  1:04.10   
30  932  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  1:04.78  1:04.78   
31  922  Koski Roope  1999  Octopus  99A249  50 m  1:04.84  1:04.84   
32  909  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m  1:02.97  1:04.97   
33  904  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  1:05.53  1:05.53   
34  688  Lehtola Jarkko  1999  KeUi  99B115  25 m  1:03.68  1:05.68   
35  1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  50 m  1:05.81  1:05.81   
36  971  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  1:03.92  1:05.92   
37  651  Raninen Eemeli  2001  HU  01A495  50 m  1:06.06  1:06.06   
38  896  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  50 m  1:07.16  1:07.16   
39  999  Lantta Taneli  2001  Vanders  01A493  25 m  1:05.35  1:07.35   
40  840  Heino Markus  2000  HUS  00B103  50 m  1:07.46  1:07.46   
41  936  Nygrd Aaro  1999  Octopus  99B156  25 m  1:06.67  1:08.67   
42  648  Lehtovirta Tuomas  2001  HU  01A575  50 m  1:08.72  1:08.72   
43  883  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  50 m  1:08.89  1:08.89   
44  926  Lamminp Santeri  1998  Octopus  98B265  50 m  1:10.28  1:10.28   
45  984  Kivist Tuomas  2000  Vanders  00A848  50 m  1:10.34  1:10.34   
46  639  Blomfelt Matias  2000  HU  00B064  25 m  1:08.56  1:10.56   
47  609  Trnqvist Roni  2000  BS-PU  00A554  50 m  1:10.59  1:10.59   
48  730  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  50 m  1:10.63  1:10.63   
49  1078  Heikkil Henri  2003  AQUILA  03A172  50 m  1:11.19  1:11.19   
50  913  Ekstrm Miska  2000  Octopus  00A916  25 m  1:09.86  1:11.86   
51  858  Oripelto Santeri  1999  HUS  99B212  50 m  1:12.42  1:12.42   
52  902  Hakkarainen Henri  2001  VeUS  01B256  50 m  1:12.69  1:12.69   
53  640  Harju Aatu  2002  HU  02A334  25 m  1:11.09  1:13.09   
54  741  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  1:11.30  1:13.30   
55  661  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  25 m  1:11.33  1:13.33   
56  908  Vastamki Juuso  2002  VeUS  02A553  50 m  1:13.73  1:13.73   
57  991  Kotov Daniel  2000  Vanders  00B200  25 m  1:12.06  1:14.06   
58  634  Tujunen Torsti  2000  HTU  00A912  50 m  1:14.48  1:14.48   
59  1101  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  50 m  1:14.55  1:14.55   
60  1001  Le Nhut Dang  2003  Vanders  03A027  25 m  1:13.01  1:15.01   
61  814  Tuomola Iivari  2002  TuUS  02A322  50 m  1:15.49  1:15.49   
62  889  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  1:13.64  1:15.64   
63  1051  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m  1:14.12  1:16.12   
64  912  Ekblad Teemu  2001  Octopus  01A353  25 m  1:14.28  1:16.28   
65  617  Fredriksson Johan Krister  2003  HTU  03A724  50 m  1:16.29  1:16.29   
66  1050  Rissanen Ville  2001  Vanders  01B112  25 m  1:14.46  1:16.46   
67  746  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  25 m  1:15.29  1:17.29   
68  638  Virkki Valtteri  1999  HTU  99A369  25 m  1:15.44  1:17.44   
69  758  Turunen Oskar  2003  RiUS  03A822  25 m  1:15.76  1:17.76   
70  978  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  50 m  1:18.19  1:18.19   
71  739  Riihel Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  1:16.51  1:18.51   
72  622  Jrvinen Onni  2002  HTU  02A765  50 m  1:19.13  1:19.13   
73  1095  Tirkkonen Heikki  2003  AQUILA  03A393  50 m  1:19.38  1:19.38   
74  939  Rautell Martti  2002  Octopus  02A403  50 m  1:19.53  1:19.53   
75  761  Thnen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  1:17.60  1:19.60   
76  598  Lindfors Mathias  2002  BS-PU  02A479  25 m  1:18.87  1:20.87   
77  735  Mnnist Olavi  2003  RiUS  03A282  25 m  1:19.33  1:21.33   
78  849  Kukkonen Lenni  2001  HUS  01A961  25 m  1:19.42  1:21.42   
79  595  Kulju Kristoffer  2001  BS-PU  01A772  50 m  1:21.51  1:21.51   
80  1110  Vuorio Aleksi  2002  NU  02A925  50 m  1:21.56  1:21.56   
81  1136  Maksim  2005  KASATKA    50 m  1:22.16  1:22.16   
82  1017  Merinen Miro  2003  Vanders  03A695  25 m  1:20.31  1:22.31   
83  914  Hanhimki Oliver  2003  Octopus  03A529  50 m  1:22.88  1:22.88   
84  1043  Pnk Sami  2003  Vanders  03A583  50 m  1:23.18  1:23.18   
85  1012  Lytkorpi Joni  2000  Vanders  00B170  25 m  1:21.47  1:23.47   
86  1103  Kuusisto Otto  2004  NU  04A082  50 m  1:23.58  1:23.58   
87  589  Heikkinen Casper  2003  BS-PU  03A691  25 m  1:22.60  1:24.60   
88  1058  Syrjnen Samuel  2002  Vanders  02A790  25 m  1:22.64  1:24.64   
89  1063  Uzal Tapio  2001  Vanders  01A125  50 m  1:24.77  1:24.77   
90  931  Malmberg Antti  2003  Octopus  03A217  50 m  1:25.17  1:25.17   
91  697  Rty Samuel  2003  KeUi  03A661  25 m  1:23.21  1:25.21   
92  747  Sepp Kalle  2003  RiUS  03A257  50 m  1:25.38  1:25.38   
93  1106  Saareks Tatu  2003  NU  03A630  25 m  1:23.46  1:25.46   
94  594  Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  50 m  1:25.57  1:25.57   
95  709  Utulahti Aaron  2002  NumKis  02A344  25 m  1:23.63  1:25.63   
96  847  Kokkonen Aleksi  2004  HUS  04A575  50 m  1:25.64  1:25.64   
97  920  Korpi Henri Taneli  2004  Octopus  04A444  50 m  1:27.02  1:27.02   
98  994  Kullstrm Oscar  2002  Vanders  02A323  25 m  1:25.98  1:27.98   
99  680  Kivioja Aapo  2002  KeUi  02A546  25 m  1:25.99  1:27.99   
100  1022  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  1:28.02  1:28.02   
101  1005  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  25 m  1:26.10  1:28.10   
102  771  Jaatinen Nicklas  2003  SGR  03A097  50 m  1:28.88  1:28.88   
103  1030  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  1:29.13  1:29.13   
104  948  Virolainen Eeti  2004  Octopus  04A488  25 m  1:27.69  1:29.69   
105  711  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  1:27.79  1:29.79   
106  942  Stenbacka Sebastian  2002  Octopus  02A472  50 m  1:29.81  1:29.81   
107  591  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  25 m  1:27.90  1:29.90   
108  960  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  50 m  1:30.44  1:30.44   
109  938  Pehkonen Aleksi  2004  Octopus  04A516  50 m  1:30.64  1:30.64   
110  619  Hildn Topias  2002  HTU  02A696  25 m  1:28.78  1:30.78   
111  962  Connell Harri  2001  Vanders  01A950  50 m  1:30.78  1:30.78   
112  944  Suoknuuti Tomi  2004  Octopus  04A382  25 m  1:29.23  1:31.23   
113  835  Ahvonen Otto  2003  HUS  03A671  50 m  1:31.96  1:31.96   
114  623  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  25 m  1:30.29  1:32.29   
115  629  Pirkkalainen Karo  2002  HTU  02A548  50 m  1:32.36  1:32.36   
116  737  Pivinen Niko  2004  RiUS  04A277  50 m  1:32.47  1:32.47   
117  635  Walther Max  2003  HTU  03A799  25 m  1:30.59  1:32.59   
118  762  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  1:30.92  1:32.92   
119  1060  Toivonen Oskari  2004  Vanders  04A114  50 m  1:33.96  1:33.96   
120  1023  Mkel Oliver  2003  Vanders  03A636  25 m  1:32.56  1:34.56   
121  704  Arion Emil  2002  NumKis  02B128  25 m  1:33.44  1:35.44   
122  615  Ahde Saku  2003  HTU  03A063  25 m  1:35.32  1:37.32   
123  776  Kauhanen Veikko  2005  SGR  05A175  50 m  1:39.10  1:39.10   
124  1021  Mononen Janne  2002  Vanders  02A086  25 m  1:38.54  1:40.54   
125  683  Kkel Urho  2005  KeUi  05A042  25 m  1:40.01  1:42.01   
126  678  Kirov Alexey  2004  KeUi  04A642  25 m  1:42.11  1:44.11   
127  788  Tantula Masih  2004  SGR  04A158  25 m       
128  856  Nieminen Joonas  2003  HUS  03A723  25 m       
129  1015  Manninen Lauri  2003  Vanders  03A837  25 m       
130  1072  Whrn Leo  2005  Vanders  05A103  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
9_S
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
600  Nystrm Ada  2001  BS-PU  01A572  50 m  2:47.79  2:47.79   
633  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  25 m  2:45.75  2:51.75   
726  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  2:47.08  2:53.08   
899  Ahinko Oona  2001  VeUS  01A878  50 m  2:57.65  2:57.65   
825  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  25 m  2:53.65  2:59.65   
1084  Kotiranta Eevi  2001  AQUILA  01A433  50 m  3:02.37  3:02.37   
663  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  3:02.04  3:08.04   
1076  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  50 m  3:08.57  3:08.57   
1077  Brunila Janita  2002  AQUILA  02A072  50 m  3:08.92  3:08.92   
10  1123  Laine Essi  2000  TaTU  00A647  25 m  3:03.63  3:09.63  JL 
11  952  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  3:09.92  3:09.92   
12  813  Mikkonen Saija  2001  TuUS  01A667  50 m  3:10.79  3:10.79   
13  1104  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  50 m  3:10.87  3:10.87   
14  1108  Salminen Jonna  2001  NU  01A833  25 m  3:06.12  3:12.12   
15  790  Tempakka Roosa-Maria  2000  SGR  00A361  25 m  3:06.60  3:12.60   
16  967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  25 m  3:07.62  3:13.62   
17  625  Ketola Anna  2001  HTU  01A704  25 m  3:07.85  3:13.85   
18  951  Kortteinen Emmi  2000  UiTa  00A654  25 m  3:10.59  3:16.59   
19  675  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  25 m  3:12.54  3:18.54   
20  652  Tepponen Sarah  2001  HU  01A897  50 m  3:19.67  3:19.67   
21  1113  Strandberg Tiia  2002  SiHy  02A332  50 m  3:20.78  3:20.78  JL 
22  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  50 m  3:20.82  3:20.82   
23  1093  Nieminen Elina  2000  AQUILA  00B151  50 m  3:23.45  3:23.45   
24  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  50 m  3:24.30  3:24.30   
25  612  Vuorinen Kiira  2001  BS-PU  01A951  50 m  3:25.52  3:25.52   
26  665  Tiljander Erja  2000  HyUS  00B194  25 m  3:30.46  3:36.46   
27  588  Hatunen Anna  2000  BS-PU  00A827  50 m  3:38.10  3:38.10   
28  587  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  25 m       
29  606  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m       
30  669  Harju Sofia  2002  KeUi  02A556  25 m       
31  873  Rantamki Ella  1998  PUS  98A030  25 m       
32  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m       
33  1011  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  25 m       
34  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m       
35  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  25 m       
36  1107  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
10_S
Laji 10, 200m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1061  Torola Miro  1995  Vanders  95A746  25 m  2:24.04  2:30.04   
986  Kollin Juha  1993  Vanders  93A900  50 m  2:36.52  2:36.52   
949  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  50 m  2:45.61  2:45.61   
614  Talvitie Christofer  1999  HSS  99B259  50 m  2:48.19  2:48.19   
749  Sepp Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  2:45.85  2:51.85   
777  Lausala Valtteri  1999  SGR  99A800  50 m  3:00.11  3:00.11   
651  Raninen Eemeli  2001  HU  01A495  50 m  3:01.36  3:01.36   
728  Kuosmanen Mikko  2000  RiUS  00A584  50 m  3:06.06  3:06.06   
661  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  25 m  3:01.65  3:07.65   
10  748  Sepp Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  3:04.74  3:10.74   
11  744  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  25 m  3:04.80  3:10.80   
12  941  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  50 m  3:13.16  3:13.16   
13  892  Raivio Veeti  2000  TaTU  00A017  25 m  3:09.40  3:15.40   
14  897  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  25 m  3:14.68  3:20.68   
15  894  Syrjkoski Joona  2000  TaTU  00A478  50 m  3:24.79  3:24.79   
16  891  Pynnnen Eemil  2001  TaTU  01A064  25 m  3:27.37  3:33.37   
17  714  Bun Sebastian  2002  RiUS  02A855  25 m  3:39.28  3:45.28   
18  1138  Petrov Vladimir  2006  KASATKA    50 m  3:45.48  3:45.48   
19  835  Ahvonen Otto  2003  HUS  03A671  25 m       
20  1029  Nord Aleksanteri  2002  Vanders  02A814  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
11_S
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
968  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  25 m  1:06.00  1:08.00   
1100  Jantunen Anna  1998  NU  98A157  25 m  1:08.25  1:10.25   
890  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  25 m  1:08.56  1:10.56   
1122  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:08.85  1:10.85  JL 
1128  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  1:13.29  1:13.29  JL 
740  Ruhala Viivi  2001  RiUS  01A339  25 m  1:12.09  1:14.09   
645  Kokko Noora  2001  HU  01A853  50 m  1:14.21  1:14.21   
799  Hagelin Isabel  2001  SiWa  01A083  25 m  1:12.68  1:14.68   
995  Kuntijrvi Marika  1998  Vanders  98A818  50 m  1:15.16  1:15.16   
10  1019  Miettinen Juuli  2000  Vanders  00A048  25 m  1:13.29  1:15.29   
11  801  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  25 m  1:15.12  1:17.12   
12  754  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  1:15.42  1:17.42   
13  821  Kontturi Nea  1998  Cetus  98A006  50 m  1:17.42  1:17.42   
14  674  Kareinen Hanna  2000  KeUi  00A012  25 m  1:15.49  1:17.49   
15  1096  Toikka Kiia  2001  AQUILA  01A481  25 m  1:16.23  1:18.23   
16  643  Huhtamaa Jade  2002  HU  02A114  25 m  1:17.29  1:19.29   
17  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  25 m  1:17.34  1:19.34   
18  987  Korkeamki Ciia  2001  Vanders  01A046  50 m  1:19.84  1:19.84   
19  641  Heikkinen Veera  2001  HU  01A898  25 m  1:18.34  1:20.34   
20  830  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  1:19.21  1:21.21   
21  636  Walther Wilma  2001  HTU  01A522  25 m  1:19.65  1:21.65   
22  1125  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  25 m  1:20.42  1:22.42  JL 
23  832  Uusitalo Nelli  1999  JJy  99A377  50 m  1:22.61  1:22.61   
24  846  Kilponen Sanni  2001  HUS  01A145  25 m  1:22.72  1:24.72   
25  659  Kuitunen Sanni  2000  HyUS  00A128  25 m  1:23.30  1:25.30   
26  1046  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  25 m  1:23.73  1:25.73   
27  1097  Visnen Laura  2001  AQUILA  01A436  50 m  1:26.42  1:26.42   
28  898  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m  1:24.53  1:26.53   
29  819  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  50 m  1:26.71  1:26.71   
30  717  Heiskanen Annika  2001  RiUS  01A375  25 m  1:24.94  1:26.94   
31  1082  Kansonen Fanni  2001  AQUILA  01B162  25 m  1:25.08  1:27.08   
32  1075  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  25 m  1:25.38  1:27.38   
33  626  Laitinen Minna  2002  HTU  02A418  25 m  1:25.89  1:27.89   
34  644  Huovinen Saima  2003  HU  03A614  25 m  1:26.44  1:28.44   
35  655  Husu Lotta  2001  HyUS  01B141  25 m  1:26.48  1:28.48   
36  1066  Vannas Taru  2003  Vanders  03A011  25 m  1:26.48  1:28.48   
37  1088  Kp Iisa  2002  AQUILA  02A454  25 m  1:27.34  1:29.34   
38  736  Pihkamki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  1:29.59  1:29.59   
39  1093  Nieminen Elina  2000  AQUILA  00B151  25 m  1:27.86  1:29.86   
40  956  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  1:28.44  1:30.44   
41  753  Srknmki Annika  2001  RiUS  01A945  25 m  1:28.50  1:30.50   
42  901  Hakkarainen Alina  2002  VeUS  02A690  25 m  1:28.57  1:30.57   
43  720  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:28.68  1:30.68   
44  1081  Jrvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:30.78  1:30.78   
45  642  Helle Essi  2002  HU  02A942  50 m  1:30.81  1:30.81   
46  848  Koskiluoto Iida  2002  HUS  02A906  50 m  1:30.81  1:30.81   
47  1092  Mkiaho Petra  2001  AQUILA  01B096  25 m  1:29.03  1:31.03   
48  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  25 m  1:29.30  1:31.30   
49  605  Rosqvist Sara  2001  BS-PU  01B177  25 m  1:29.60  1:31.60   
50  604  Puukko Irina  2001  BS-PU  01B187  25 m  1:30.37  1:32.37   
51  1109  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  1:31.50  1:33.50   
52  632  Sorvari Olivia  2003  HTU  03A025  25 m  1:31.56  1:33.56   
53  1048  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  1:34.54  1:34.54   
54  1079  Hurtta Ella  2003  AQUILA  03A522  50 m  1:34.61  1:34.61   
55  611  Uusitalo Kreetta  2003  BS-PU  03A222  25 m  1:33.18  1:35.18   
56  1028  Nissi Laura  2004  Vanders  04A259  25 m  1:33.99  1:35.99   
57  693  Niskanen Beata  2004  KeUi  04A091  50 m  1:36.01  1:36.01   
58  811  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:34.15  1:36.15   
59  839  Hakamki Viivi  2002  HUS  02B053  50 m  1:36.22  1:36.22   
60  718  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  50 m  1:37.07  1:37.07   
61  681  Kukkonen Nella  2003  KeUi  03A326  25 m  1:35.54  1:37.54   
62  861  Reinonen Siiri  2004  HUS  04A278  25 m  1:35.84  1:37.84   
63  621  Hukkanen Maija  2003  HTU  03A019  50 m  1:38.59  1:38.59   
64  677  Karola Roona  2004  KeUi  04A099  50 m  1:39.04  1:39.04   
65  1065  Valtanen Sanni  2004  Vanders  04A527  25 m  1:37.33  1:39.33   
66  924  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  25 m  1:37.50  1:39.50   
67  974  Hrkk Ella  2001  Vanders  01B185  25 m  1:37.89  1:39.89   
68  631  Saarela Henna  2002  HTU  02A718  25 m  1:39.42  1:41.42   
69  760  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  25 m  1:39.98  1:41.98   
70  1042  Pyhl Katarina  2001  Vanders  01A464  50 m  1:42.43  1:42.43   
71  1004  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  50 m  1:43.94  1:43.94   
72  1056  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  50 m  1:44.49  1:44.49   
73  958  Myllrinen Viljaana  2004  UI  04A492  25 m  1:43.11  1:45.11   
74  989  Kortelainen Essi  2003  Vanders  03A367  50 m  1:46.21  1:46.21   
75  1047  Rintala Maria  2003  Vanders  03A608  25 m  1:45.40  1:47.40   
76  756  Tertsunen Saana  2003  RiUS  03A567  25 m  1:45.51  1:47.51   
77  982  Kilpelinen Tiia  2003  Vanders  03A069  25 m  1:45.81  1:47.81   
78  1055  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  1:49.16  1:49.16   
79  1020  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  50 m  1:50.67  1:50.67   
80  1071  Vilenius Ella  2004  Vanders  04A003  50 m  1:52.84  1:52.84   
81  637  Vepslinen Aino  2001  HTU  01A714  25 m  1:52.29  1:54.29   
82  733  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  50 m  1:57.90  1:57.90   
83  834  Aho Lotta  1999  HUS  99A598  25 m       
84  837  Boman Jenna  2003  HUS  03A960  25 m       
85  841  Hieto Silja  2003  HUS  03A995  25 m       
86  903  Koivisto Raakel  2001  VeUS  01A892  25 m       
87  972  Hnninen Pinja  2000  Vanders  00B283  25 m       
88  1036  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
12_S
Laji 12, 100m Selkuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
806  Seppl Juho  1999  SiWa  99B048  25 m  1:05.11  1:07.11   
803  Lundgren Jon  1998  SiWa  98A743  50 m  1:08.48  1:08.48   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  1:06.64  1:08.64   
937  Nrhi Eetu  1998  Octopus  98A620  50 m  1:09.28  1:09.28   
875  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  1:07.98  1:09.98   
752  Srkk Ville  2000  RiUS  00A611  25 m  1:09.62  1:11.62   
850  Laine Tino  1998  HUS  98A690  25 m  1:09.85  1:11.85   
824  Mentaus Miika  1998  Cetus  98A782  50 m  1:12.00  1:12.00   
878  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  1:12.76  1:12.76   
10  871  Viitanen Teemu  2000  HUS  00A915  50 m  1:13.44  1:13.44   
11  845  Katajisto Mika  1997  HUS  97B040  25 m  1:11.49  1:13.49   
12  1073  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  1:14.13  1:14.13   
13  964  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  1:13.13  1:15.13   
14  971  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  1:15.04  1:17.04   
15  781  Leppnen Eevert  2001  SGR  01A731  25 m  1:17.00  1:19.00   
16  1080  Jernvall Juha  2000  AQUILA  00A085  25 m  1:17.32  1:19.32   
17  882  Kovanen Saku  2001  TaTU  01A517  25 m  1:17.69  1:19.69   
18  609  Trnqvist Roni  2000  BS-PU  00A554  25 m  1:18.54  1:20.54   
19  1026  Mrsyl Aaro  2001  Vanders  01B014  25 m  1:19.52  1:21.52   
20  640  Harju Aatu  2002  HU  02A334  25 m  1:19.74  1:21.74   
21  810  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  25 m  1:20.75  1:22.75   
22  896  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m  1:21.05  1:23.05   
23  607  Seppl Sami  2000  BS-PU  00B045  50 m  1:23.88  1:23.88   
24  765  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  50 m  1:23.98  1:23.98   
25  730  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  25 m  1:22.07  1:24.07   
26  648  Lehtovirta Tuomas  2001  HU  01A575  50 m  1:24.23  1:24.23   
27  1078  Heikkil Henri  2003  AQUILA  03A172  50 m  1:24.41  1:24.41   
28  778  Lauslahti Ville  2001  SGR  01A254  25 m  1:22.52  1:24.52   
29  732  Lasmio Atte  2001  RiUS  01A618  25 m  1:23.17  1:25.17   
30  1050  Rissanen Ville  2001  Vanders  01B112  25 m  1:23.56  1:25.56   
31  741  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  1:26.13  1:26.13   
32  814  Tuomola Iivari  2002  TuUS  02A322  25 m  1:24.86  1:26.86  JL 
33  1135  Ivanov Viktor  2004  KASATKA    50 m  1:27.14  1:27.14   
34  991  Kotov Daniel  2000  Vanders  00B200  25 m  1:25.84  1:27.84   
35  634  Tujunen Torsti  2000  HTU  00A912  25 m  1:26.55  1:28.55   
36  1101  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  25 m  1:26.73  1:28.73   
37  939  Rautell Martti  2002  Octopus  02A403  50 m  1:28.95  1:28.95   
38  617  Fredriksson Johan Krister  2003  HTU  03A724  50 m  1:29.60  1:29.60   
39  694  Niskanen Birger  2002  KeUi  02A527  50 m  1:31.34  1:31.34   
40  978  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  25 m  1:30.16  1:32.16   
41  931  Malmberg Antti  2003  Octopus  03A217  25 m  1:30.42  1:32.42   
42  1005  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  50 m  1:33.15  1:33.15   
43  1110  Vuorio Aleksi  2002  NU  02A925  25 m  1:31.40  1:33.40   
44  691  Marjala Juho Elia  2003  KeUi  03A275  50 m  1:33.73  1:33.73   
45  595  Kulju Kristoffer  2001  BS-PU  01A772  50 m  1:34.35  1:34.35   
46  697  Rty Samuel  2003  KeUi  03A661  25 m  1:34.18  1:36.18   
47  908  Vastamki Juuso  2002  VeUS  02A553  50 m  1:37.05  1:37.05   
48  911  Berggren Santeri  2003  Octopus  03A530  50 m  1:37.87  1:37.87   
49  1001  Le Nhut Dang  2003  Vanders  03A027  25 m  1:36.47  1:38.47   
50  747  Sepp Kalle  2003  RiUS  03A257  25 m  1:37.04  1:39.04   
51  761  Thnen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  1:37.13  1:39.13   
52  1012  Lytkorpi Joni  2000  Vanders  00B170  25 m  1:37.45  1:39.45   
53  598  Lindfors Mathias  2002  BS-PU  02A479  50 m  1:39.46  1:39.46   
54  1063  Uzal Tapio  2001  Vanders  01A125  25 m  1:37.62  1:39.62   
55  680  Kivioja Aapo  2002  KeUi  02A546  25 m  1:37.74  1:39.74   
56  638  Virkki Valtteri  1999  HTU  99A369  25 m  1:37.79  1:39.79   
57  635  Walther Max  2003  HTU  03A799  25 m  1:37.89  1:39.89   
58  1083  Kervinen Leevi  2003  AQUILA  03A375  50 m  1:40.72  1:40.72   
59  914  Hanhimki Oliver  2003  Octopus  03A529  50 m  1:40.81  1:40.81   
60  1022  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  25 m  1:39.05  1:41.05   
61  1043  Pnk Sami  2003  Vanders  03A583  50 m  1:41.17  1:41.17   
62  942  Stenbacka Sebastian  2002  Octopus  02A472  25 m  1:40.01  1:42.01   
63  1137  Rydovenko Aleksandr  2005  KASATKA    50 m  1:42.37  1:42.37   
64  619  Hildn Topias  2002  HTU  02A696  50 m  1:42.81  1:42.81   
65  629  Pirkkalainen Karo  2002  HTU  02A548  50 m  1:43.15  1:43.15   
66  623  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  25 m  1:41.20  1:43.20   
67  734  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  25 m  1:43.00  1:45.00   
68  960  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  50 m  1:46.35  1:46.35   
69  750  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  1:44.72  1:46.72   
70  615  Ahde Saku  2003  HTU  03A063  25 m  1:45.05  1:47.05   
71  712  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  25 m  1:47.62  1:49.62   
72  594  Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  25 m       
73  711  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m       
74  904  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  25 m       
75  994  Kullstrm Oscar  2002  Vanders  02A323  25 m       
76  1015  Manninen Lauri  2003  Vanders  03A837  25 m       
77  1023  Mkel Oliver  2003  Vanders  03A636  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
13_S
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
844  Kainulainen Henna  1998  HUS  98A255  25 m  2:28.28  2:32.28   
907  Puhtimki Salla  1998  VeUS  98A628  50 m  2:32.71  2:32.71   
1124  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  2:41.66  2:45.66  JL 
951  Kortteinen Emmi  2000  UiTa  00A654  50 m  2:57.79  2:57.79   
864  Rilla Taru  2000  HUS  00A333  50 m  2:59.25  2:59.25   
857  Nieminen Sofia  2002  HUS  02A478  25 m  3:15.90  3:19.90   
953  Palojrvi Elina  2002  UiTa  02A435  50 m  3:23.68  3:23.68   
804  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  50 m  3:28.26  3:28.26   
715  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  3:29.66  3:33.66   
10  793  Vasara Jonna  2002  SGR  02A118  25 m       
11  943  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  25 m       
12  1054  Sjlund Emilia  2002  Vanders  02A760  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
14_S
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1112  Viitikko Daniel  1996  JUK  96A701  25 m  2:15.52  2:19.52  JL 
976  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  50 m  2:21.79  2:21.79   
885  Mettl Santeri  1999  TaTU  99A913  25 m  2:18.55  2:22.55   
796  Yli-yh Kustaa  2000  SGR  00A023  25 m  2:23.42  2:27.42   
881  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  25 m  2:27.16  2:31.16   
933  Mkel Oskar  1998  Octopus  98B074  50 m  2:31.85  2:31.85   
787  Somila Niko  1999  SGR  99A521  25 m  2:33.78  2:37.78   
1086  Kurvinen Miska  1999  AQUILA  99A253  25 m  2:38.20  2:42.20   
777  Lausala Valtteri  1999  SGR  99A800  25 m  2:39.79  2:43.79   
10  1098  Einto Eetu  2001  NU  01A927  50 m  2:48.67  2:48.67   
11  932  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  2:50.37  2:50.37   
12  888  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  3:01.95  3:05.95   
13  882  Kovanen Saku  2001  TaTU  01A517  25 m  3:05.28  3:09.28   
14  874  Ahonp Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  3:21.80  3:25.80   
15  794  Widbom Herman  2001  SGR  01A188  25 m       
16  889  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m       
17  905  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  25 m       
18  941  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m       
19  1031  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
15_S
Laji 15, 50m Selkuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
968  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  50 m  31.58  31.58   
907  Puhtimki Salla  1998  VeUS  98A628  50 m  32.81  32.81   
859  Pnnighaus Vanessa  1999  HUS  99A222  50 m  33.84  33.84   
799  Hagelin Isabel  2001  SiWa  01A083  50 m  34.05  34.05   
1120  Hllfors Emma  1998  TaTU  98A856  50 m  34.14  34.14  JL 
995  Kuntijrvi Marika  1998  Vanders  98A818  50 m  34.30  34.30   
879  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  35.20  35.20   
821  Kontturi Nea  1998  Cetus  98A006  50 m  35.77  35.77   
698  Salokaarto Aliisa  2001  KeUi  01A624  50 m  36.22  36.22   
10  770  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  37.13  37.13   
11  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  50 m  38.00  38.00   
12  636  Walther Wilma  2001  HTU  01A522  25 m  37.18  38.18   
13  676  Karola Riina  2000  KeUi  00A449  25 m  37.48  38.48   
14  967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  50 m  38.51  38.51   
15  1046  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  50 m  39.29  39.29   
16  919  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  25 m  38.60  39.60   
17  1009  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  25 m  38.63  39.63   
18  822  Lehtonen Jessika  1999  Cetus  99A536  50 m  39.70  39.70   
19  1066  Vannas Taru  2003  Vanders  03A011  25 m  39.64  40.64   
20  819  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m  40.18  41.18   
21  915  Hmlinen Venla  2001  Octopus  01B057  25 m  40.18  41.18   
22  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  25 m  41.61  42.61   
23  981  Kilpelinen Jenna  2001  Vanders  01A307  25 m  41.66  42.66   
24  868  Uusitalo Anniina  2001  HUS  01A956  25 m  41.70  42.70   
25  811  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  42.39  43.39   
26  930  Malinen Oona  2001  Octopus  01A736  25 m  42.53  43.53   
27  839  Hakamki Viivi  2002  HUS  02B053  50 m  44.34  44.34   
28  837  Boman Jenna  2003  HUS  03A960  50 m  45.07  45.07   
29  1042  Pyhl Katarina  2001  Vanders  01A464  25 m  44.45  45.45   
30  900  Bdi Boglrka  2005  VeUS  05A388  50 m  45.55  45.55   
31  1056  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  50 m  47.38  47.38   
32  958  Myllrinen Viljaana  2004  UI  04A492  25 m  46.52  47.52   
33  1059  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  46.71  47.71   
34  668  Hakkarainen Heta  2005  KeUi  05A191  25 m  47.08  48.08   
35  684  Laaksonen Elina  2004  KeUi  04A362  25 m  48.73  49.73   
36  992  Kotova Anastasia  2003  Vanders  03A794  25 m  48.78  49.78   
37  1020  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  25 m  48.98  49.98   
38  1004  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  25 m  49.22  50.22   
39  1055  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  25 m  49.86  50.86   
40  841  Hieto Silja  2003  HUS  03A995  50 m  51.01  51.01   
41  699  Sinerkari Nanna  2004  KeUi  04A366  25 m  51.64  52.64   
42  1049  Rissanen Iina  2005  Vanders  05A102  50 m  52.72  52.72   
43  597  Lindblom Malin  2006  BS-PU  06A073  25 m  51.95  52.95   
44  969  Hautamki Laura  2002  Vanders  02B079  25 m  52.82  53.82   
45  772  Kailanko Olivia  2004  SGR  04A517  50 m  55.35  55.35   
46  775  Kauhanen Hanna  2003  SGR  03A779  50 m  55.65  55.65   
47  928  Lehtonen Amanda  2005  Octopus  05A097  25 m  55.67  56.67   
48  682  Kkel Helmi  2006  KeUi  06A002  25 m  56.33  57.33   
49  673  Innamaa Peppi  2004  KeUi  04A426  25 m  57.51  58.51   
50  702  Tulima Tilda  2001  KeUi  01B144  25 m  57.61  58.61   
51  1032  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m  59.67  1:00.67   
52  988  Korkeamki Clara  2006  Vanders  06A019  25 m  1:00.62  1:01.62   
53  1067  Vannas Vilma  2006  Vanders  06A016  25 m  1:01.25  1:02.25   
54  666  Haara Reetta  2004  KeUi  04A530  25 m       
55  705  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  25 m       
56  708  Seppl Saara  2005  NumKis  05A504  25 m       
57  779  Lehvil Marianne  1999  SGR  99B030  25 m       
58  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  25 m       
59  935  Niemi Emilia  2005  Octopus  05A368  25 m       
60  940  Rautell Vilja  2004  Octopus  04A729  25 m       
61  973  Hrkk Alma  2005  Vanders  05A331  25 m       
62  977  Jnk Rebecca  2006  Vanders  06A226  25 m       
63  983  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m       
64  1024  Mkinen Anni  2007  Vanders  07A034  25 m       
65  1033  Oila Veera  2007  Vanders  07A056  25 m       
66  1038  Peltonen Minja  2005  Vanders  05A426  25 m       
67  1045  Qureshi Janette  1999  Vanders  99B269  25 m       
68  1052  Shrestha Sarah  2006  Vanders  06A221  25 m       
69  1116  Hirvo Saara  1999  TuUS  99A164  25 m      JL 
70  1134  Laine Lotta  2003  HUS  03A604  50 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
16_S
Laji 16, 50m Selkuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
862  Reunanen Niklas  1998  HUS  98A184  50 m  28.25  28.25   
679  Kiuru Elmo  1997  KeUi  97A519  25 m  28.45  29.45   
887  Nyberg Jimmy  1996  TaTU  96A773  50 m  29.85  29.85   
806  Seppl Juho  1999  SiWa  99B048  50 m  30.51  30.51   
876  Hakkarainen Antti  2000  TaTU  00A468  50 m  31.28  31.28   
998  Laakkonen Saku  1999  Vanders  99A326  25 m  30.69  31.69   
1031  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  32.74  33.74   
842  Honkamki Jere  1998  HUS  98A297  50 m  34.05  34.05   
670  Helin Lauri  2000  KeUi  00A576  25 m  34.65  35.65   
10  828  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  50 m  38.04  38.04   
11  840  Heino Markus  2000  HUS  00B103  50 m  38.36  38.36   
12  1135  Ivanov Viktor  2004  KASATKA    50 m  38.44  38.44   
13  667  Hakkarainen Aki  2003  KeUi  03A251  25 m  37.48  38.48   
14  1026  Mrsyl Aaro  2001  Vanders  01B014  25 m  39.67  40.67   
15  927  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  50 m  41.32  41.32   
16  1029  Nord Aleksanteri  2002  Vanders  02A814  25 m  40.95  41.95   
17  1005  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  25 m  41.35  42.35   
18  978  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  25 m  41.42  42.42   
19  847  Kokkonen Aleksi  2004  HUS  04A575  50 m  43.44  43.44   
20  703  Vuori Valtteri  2001  KeUi  01A640  50 m  43.70  43.70   
21  1022  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  25 m  43.25  44.25   
22  1063  Uzal Tapio  2001  Vanders  01A125  25 m  43.45  44.45   
23  1137  Rydovenko Aleksandr  2005  KASATKA    50 m  46.15  46.15   
24  623  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  50 m  46.19  46.19   
25  627  Li Jenson Lih Shan  2002  HTU  02A835  25 m  45.30  46.30   
26  1015  Manninen Lauri  2003  Vanders  03A837  50 m  47.02  47.02   
27  615  Ahde Saku  2003  HTU  03A063  25 m  46.73  47.73   
28  1043  Pnk Sami  2003  Vanders  03A583  25 m  47.22  48.22   
29  1030  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  25 m  47.81  48.81   
30  1060  Toivonen Oskari  2004  Vanders  04A114  25 m  48.01  49.01   
31  771  Jaatinen Nicklas  2003  SGR  03A097  50 m  49.12  49.12   
32  960  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  25 m  48.44  49.44   
33  788  Tantula Masih  2004  SGR  04A158  50 m  51.00  51.00   
34  689  Lng Vinski  2004  KeUi  04A375  25 m  51.95  52.95   
35  946  Trmi Miska  2004  Octopus  04A440  50 m  54.51  54.51   
36  624  Kauppinen Samu  2005  HTU  05A185  25 m  53.96  54.96   
37  678  Kirov Alexey  2004  KeUi  04A642  25 m  54.39  55.39   
38  616  Erlund Henri  2003  HTU  03A226  25 m  54.70  55.70   
39  683  Kkel Urho  2005  KeUi  05A042  50 m  59.38  59.38   
40  776  Kauhanen Veikko  2005  SGR  05A175  50 m  1:00.55  1:00.55   
41  980  Kiiski Antti  2003  Vanders  03A804  25 m  1:00.97  1:01.97   
42  671  Huttunen Kristian  2005  KeUi  05A248  25 m  1:03.85  1:04.85   
43  701  Toivo Herkka  2004  KeUi  04A709  25 m       
44  835  Ahvonen Otto  2003  HUS  03A671  25 m       
45  856  Nieminen Joonas  2003  HUS  03A723  25 m       
46  865  Routamo Joni  2005  HUS  05A486  25 m       
47  993  Kroon Kevin  1997  Vanders  97B203  25 m       
48  994  Kullstrm Oscar  2002  Vanders  02A323  25 m       
49  996  Kyber Henri  2004  Vanders  04A494  25 m       
50  1006  Logvin Aleksandr  2006  Vanders  06A001  25 m       
51  1014  Malu Ishan  2004  Vanders  04A379  25 m       
52  1021  Mononen Janne  2002  Vanders  02A086  25 m       
53  1057  Surakka Samuli  2003  Vanders  03A836  25 m       
54  1062  Tuominen Daniel  2003  Vanders  03A832  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
17_S
Laji 17, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1125  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  27.61  27.61  JL 
890  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  28.30  28.30   
1128  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  28.54  28.54  JL 
1122  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  50 m  28.67  28.67  JL 
696  Risnen Lotta  1999  KeUi  99A812  50 m  28.74  28.74   
1124  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  29.34  29.34  JL 
873  Rantamki Ella  1998  PUS  98A030  50 m  29.43  29.43   
653  Andelin Roosa  1998  HyUS  98A077  50 m  29.50  29.50   
1037  Peippo Pinja  1999  Vanders  99A544  50 m  29.56  29.56   
10  801  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  50 m  29.70  29.70   
11  823  Malinen Sanni  1998  Cetus  98A551  50 m  29.85  29.85   
12  954  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  29.87  29.87   
13  1018  Mielonen Lotta  1996  Vanders  96A453  50 m  30.05  30.05   
14  1127  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  30.07  30.07  JL 
15  859  Pnnighaus Vanessa  1999  HUS  99A222  50 m  30.26  30.26   
16  807  Taskinen Suvi  1998  SiWa  98B127  50 m  30.33  30.33   
17  1089  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  30.33  30.33   
18  834  Aho Lotta  1999  HUS  99A598  50 m  30.35  30.35   
19  985  Kokko Emilia  1999  Vanders  99A175  50 m  30.56  30.56   
20  1013  Malmi Katja  1998  Vanders  98A468  50 m  30.60  30.60   
21  1123  Laine Essi  2000  TaTU  00A647  50 m  30.62  30.62  JL 
22  830  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  50 m  30.70  30.70   
23  1019  Miettinen Juuli  2000  Vanders  00A048  25 m  29.81  30.81   
24  685  Lahtinen Sde  2001  KeUi  01A589  50 m  30.83  30.83   
25  1105  Paukku Roosa  2000  NU  00A781  50 m  30.85  30.85   
26  829  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  30.92  30.92   
27  1115  Hirvo Anni  2001  TuUS  01A485  50 m  31.09  31.09  JL 
28  934  Mkinen Satu  1997  Octopus  97A030  50 m  31.48  31.48   
29  852  Liukkonen Aliisa  1999  HUS  99A563  25 m  30.55  31.55   
30  601  Nystrm Fanny  1999  BS-PU  99A834  50 m  31.86  31.86   
31  802  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  50 m  31.90  31.90   
32  633  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  50 m  32.02  32.02   
33  698  Salokaarto Aliisa  2001  KeUi  01A624  50 m  32.18  32.18   
34  1084  Kotiranta Eevi  2001  AQUILA  01A433  25 m  31.24  32.24   
35  827  Kekkonen Joanna  2000  La-Ka  00A585  25 m  31.30  32.30   
36  808  Turunen Tinja  2002  SiWa  02A839  50 m  32.65  32.65   
37  1114  Niemi Annika  2000  SiWa  00A451  50 m  32.81  32.81  JL 
38  1077  Brunila Janita  2002  AQUILA  02A072  50 m  32.87  32.87   
39  682  Kkel Helmi  2006  KeUi  06A002  25 m  31.89  32.89   
40  700  Sinivuori Maari  2001  KeUi  01A354  25 m  31.90  32.90   
41  790  Tempakka Roosa-Maria  2000  SGR  00A361  50 m  32.90  32.90   
42  818  Hyvnen Julia  1998  Cetus  98A929  50 m  32.92  32.92   
43  782  Leppnen Vilhelmiina  2003  SGR  03A002  50 m  32.97  32.97   
44  602  Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  25 m  32.09  33.09   
45  851  Lehtinen Sara  1999  HUS  99B331  50 m  33.27  33.27   
46  910  Peltola Sanni  1999  STRiksu  99B352  25 m  32.28  33.28   
47  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  50 m  33.36  33.36   
48  1097  Visnen Laura  2001  AQUILA  01A436  50 m  33.37  33.37   
49  833  Aartela Ada  2002  HUS  02A562  50 m  33.52  33.52   
50  676  Karola Riina  2000  KeUi  00A449  50 m  33.55  33.55   
51  625  Ketola Anna  2001  HTU  01A704  50 m  33.74  33.74   
52  838  Eloranta Anni  2001  HUS  01A347  50 m  33.76  33.76   
53  600  Nystrm Ada  2001  BS-PU  01A572  50 m  33.81  33.81   
54  618  Hildn Elisa  1999  HTU  99A961  50 m  33.85  33.85   
55  1090  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  25 m  33.24  34.24   
56  1075  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  34.28  34.28   
57  675  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  50 m  35.12  35.12   
58  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m  34.16  35.16   
59  899  Ahinko Oona  2001  VeUS  01A878  25 m  34.20  35.20   
60  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  35.39  35.39   
61  868  Uusitalo Anniina  2001  HUS  01A956  50 m  35.68  35.68   
62  1048  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m  35.08  36.08   
63  604  Puukko Irina  2001  BS-PU  01B187  25 m  35.11  36.11   
64  660  Luukkonen Johanna  2001  HyUS  01B060  25 m  35.16  36.16   
65  773  Karlson Hanna  1999  SGR  99B037  50 m  36.42  36.42   
66  981  Kilpelinen Jenna  2001  Vanders  01A307  25 m  35.54  36.54   
67  919  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  25 m  35.81  36.81   
68  867  Salminen Milla  2003  HUS  03A609  50 m  37.02  37.02   
69  930  Malinen Oona  2001  Octopus  01A736  50 m  37.50  37.50   
70  805  Saarinen Jenna  2001  SiWa  01A095  50 m  37.77  37.77   
71  692  Nieminen Venla  2001  KeUi  01A659  25 m  36.84  37.84   
72  935  Niemi Emilia  2005  Octopus  05A368  25 m  36.84  37.84   
73  900  Bdi Boglrka  2005  VeUS  05A388  25 m  37.16  38.16   
74  869  Vartiainen Nelli  2002  HUS  02A900  50 m  38.17  38.17   
75  587  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  25 m  38.15  39.15   
76  841  Hieto Silja  2003  HUS  03A995  50 m  39.29  39.29   
77  979  Kallunki Essi  2004  Vanders  04A052  50 m  39.37  39.37   
78  599  Mnttri Ellen  2000  BS-PU  00B163  50 m  39.47  39.47   
79  963  Eloranta Silja  2004  Vanders  04A171  25 m  38.77  39.77   
80  705  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  50 m  40.32  40.32   
81  1036  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m  39.70  40.70   
82  631  Saarela Henna  2002  HTU  02A718  50 m  40.74  40.74   
83  769  Bckstrm Carolina  2001  SGR  01A747  25 m  40.93  41.93   
84  684  Laaksonen Elina  2004  KeUi  04A362  25 m  41.94  42.94   
85  795  Viitasalo Helena  2001  SGR  01A676  50 m  43.13  43.13   
86  668  Hakkarainen Heta  2005  KeUi  05A191  25 m  42.34  43.34   
87  1016  Mattila Aava  2003  Vanders  03A833  25 m  42.40  43.40   
88  992  Kotova Anastasia  2003  Vanders  03A794  25 m  42.69  43.69   
89  597  Lindblom Malin  2006  BS-PU  06A073  25 m  42.71  43.71   
90  870  Vekka Jenna  2004  HUS  04A589  50 m  43.80  43.80   
91  973  Hrkk Alma  2005  Vanders  05A331  25 m  43.63  44.63   
92  1070  Vesanen Siiri  2004  Vanders  04A357  50 m  45.06  45.06   
93  785  Pesso Maria  2002  SGR  02A299  50 m  45.09  45.09   
94  1045  Qureshi Janette  1999  Vanders  99B269  25 m  44.36  45.36   
95  699  Sinerkari Nanna  2004  KeUi  04A366  25 m  44.67  45.67   
96  965  Eriksson Oona  2004  Vanders  04A619  25 m  45.36  46.36   
97  702  Tulima Tilda  2001  KeUi  01B144  25 m  45.42  46.42   
98  1032  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m  47.51  48.51   
99  666  Haara Reetta  2004  KeUi  04A530  25 m  48.92  49.92   
100  767  Andreasen Erika  2002  SGR  02A456  25 m  49.03  50.03   
101  1067  Vannas Vilma  2006  Vanders  06A016  25 m  49.61  50.61   
102  988  Korkeamki Clara  2006  Vanders  06A019  25 m  50.75  51.75   
103  1038  Peltonen Minja  2005  Vanders  05A426  25 m  52.01  53.01   
104  673  Innamaa Peppi  2004  KeUi  04A426  25 m  54.36  55.36   
105  983  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m  54.74  55.74   
106  1033  Oila Veera  2007  Vanders  07A056  25 m  1:04.17  1:05.17   
107  783  Mulari Sara  2002  SGR  02B192  25 m       
108  928  Lehtonen Amanda  2005  Octopus  05A097  25 m       
109  977  Jnk Rebecca  2006  Vanders  06A226  25 m       
110  1052  Shrestha Sarah  2006  Vanders  06A221  25 m       
111  1133  Happonen Ella  2003  HUS  03A988  50 m       
112  1134  Laine Lotta  2003  HUS  03A604  50 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
18_S
Laji 18, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
679  Kiuru Elmo  1997  KeUi  97A519  50 m  24.91  24.91   
862  Reunanen Niklas  1998  HUS  98A184  50 m  24.95  24.95   
1035  Pakarinen Sami  1992  Vanders  92A332  50 m  25.24  25.24   
993  Kroon Kevin  1997  Vanders  97B203  50 m  25.32  25.32   
853  Lhde Jyri  1996  HUS  96B234  25 m  24.57  25.57   
1061  Torola Miro  1995  Vanders  95A746  25 m  24.81  25.81   
880  Kilpelinen Vin  1999  TaTU  99A050  50 m  25.96  25.96   
803  Lundgren Jon  1998  SiWa  98A743  50 m  26.61  26.61   
845  Katajisto Mika  1997  HUS  97B040  50 m  26.75  26.75   
10  886  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m  26.08  27.08   
11  998  Laakkonen Saku  1999  Vanders  99A326  50 m  27.08  27.08   
12  843  Hyvrinen Juha  1998  HUS  98A057  50 m  27.13  27.13   
13  842  Honkamki Jere  1998  HUS  98A297  50 m  27.54  27.54   
14  925  Laakso Otto  1999  Octopus  99A949  50 m  27.64  27.64   
15  955  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  50 m  27.73  27.73   
16  905  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  50 m  27.74  27.74   
17  866  Saarinen Teemu  1995  HUS  95A139  50 m  27.83  27.83   
18  787  Somila Niko  1999  SGR  99A521  50 m  28.22  28.22   
19  817  Bucher Robin  1997  Cetus  97B133  50 m  28.24  28.24   
20  1087  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  28.32  28.32   
21  949  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  50 m  28.39  28.39   
22  850  Laine Tino  1998  HUS  98A690  50 m  29.09  29.09   
23  777  Lausala Valtteri  1999  SGR  99A800  25 m  28.40  29.40   
24  945  Toivanen Andreas  1999  Octopus  99B146  50 m  29.47  29.47   
25  670  Helin Lauri  2000  KeUi  00A576  25 m  28.58  29.58   
26  688  Lehtola Jarkko  1999  KeUi  99B115  25 m  28.61  29.61   
27  816  Antila Frans  1998  Cetus  98A910  50 m  29.70  29.70   
28  971  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  29.11  30.11   
29  686  Laukkanen Ville  1999  KeUi  99A811  25 m  29.20  30.20   
30  936  Nygrd Aaro  1999  Octopus  99B156  50 m  30.33  30.33   
31  840  Heino Markus  2000  HUS  00B103  50 m  30.49  30.49   
32  1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  50 m  30.95  30.95   
33  913  Ekstrm Miska  2000  Octopus  00A916  50 m  31.73  31.73   
34  926  Lamminp Santeri  1998  Octopus  98B265  25 m  31.08  32.08   
35  634  Tujunen Torsti  2000  HTU  00A912  25 m  31.57  32.57   
36  610  Uusitalo Kasper  2000  BS-PU  00A831  25 m  32.20  33.20   
37  1051  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m  32.32  33.32   
38  703  Vuori Valtteri  2001  KeUi  01A640  25 m  32.34  33.34   
39  826  Hallikainen Jonatan  2001  La-Ka  01B299  25 m  32.44  33.44   
40  1029  Nord Aleksanteri  2002  Vanders  02A814  25 m  32.75  33.75   
41  1136  Maksim  2005  KASATKA    50 m  35.99  35.99   
42  638  Virkki Valtteri  1999  HTU  99A369  25 m  35.55  36.55   
43  623  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  50 m  37.40  37.40   
44  789  Tantula Muhammed  2002  SGR  02A645  50 m  37.42  37.42   
45  792  Vaenerberg Carl-victor  2002  SGR  02A362  25 m  37.40  38.40   
46  784  Munsterhjelm Mio  2002  SGR  02A609  25 m  37.51  38.51   
47  994  Kullstrm Oscar  2002  Vanders  02A323  25 m  37.58  38.58   
48  1063  Uzal Tapio  2001  Vanders  01A125  25 m  37.70  38.70   
49  939  Rautell Martti  2002  Octopus  02A403  25 m  37.96  38.96   
50  595  Kulju Kristoffer  2001  BS-PU  01A772  50 m  39.57  39.57   
51  629  Pirkkalainen Karo  2002  HTU  02A548  25 m  39.13  40.13   
52  678  Kirov Alexey  2004  KeUi  04A642  25 m  39.33  40.33   
53  627  Li Jenson Lih Shan  2002  HTU  02A835  50 m  41.10  41.10   
54  683  Kkel Urho  2005  KeUi  05A042  25 m  41.28  42.28   
55  615  Ahde Saku  2003  HTU  03A063  25 m  41.31  42.31   
56  1138  Petrov Vladimir  2006  KASATKA    50 m  42.42  42.42   
57  1057  Surakka Samuli  2003  Vanders  03A836  25 m  43.13  44.13   
58  624  Kauppinen Samu  2005  HTU  05A185  25 m  43.78  44.78   
59  1137  Rydovenko Aleksandr  2005  KASATKA    50 m  44.87  44.87   
60  616  Erlund Henri  2003  HTU  03A226  50 m  47.14  47.14   
61  1006  Logvin Aleksandr  2006  Vanders  06A001  25 m  46.89  47.89   
62  1002  Lehtonen Joona  2003  Vanders  03A634  25 m  47.75  48.75   
63  1062  Tuominen Daniel  2003  Vanders  03A832  25 m  48.71  49.71   
64  671  Huttunen Kristian  2005  KeUi  05A248  25 m  48.72  49.72   
65  996  Kyber Henri  2004  Vanders  04A494  25 m  50.18  51.18   
66  689  Lng Vinski  2004  KeUi  04A375  25 m  52.00  53.00   
67  701  Toivo Herkka  2004  KeUi  04A709  25 m       
68  865  Routamo Joni  2005  HUS  05A486  25 m       
69  946  Trmi Miska  2004  Octopus  04A440  25 m       
70  959  Afanassiev Nikita  2003  Vanders  03A596  25 m       
71  980  Kiiski Antti  2003  Vanders  03A804  25 m       
72  1014  Malu Ishan  2004  Vanders  04A379  25 m       
73  1117  Hyppnen Jesse  2004  La-Ka  04A842  25 m      JL 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
19_S
Laji 19, 100m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
907  Puhtimki Salla  1998  VeUS  98A628  50 m  1:08.47  1:08.47   
1039  Perki Anniina  1999  Vanders  99A549  25 m  1:09.53  1:11.53   
1010  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  50 m  1:12.71  1:12.71   
590  Helanne Daniela  2000  BS-PU  00A544  50 m  1:13.82  1:13.82   
950  Kilpinen Emmi  2000  UiTa  00A532  25 m  1:12.39  1:14.39   
857  Nieminen Sofia  2002  HUS  02A478  25 m  1:13.20  1:15.20   
674  Kareinen Hanna  2000  KeUi  00A012  25 m  1:14.18  1:16.18   
830  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  1:15.91  1:17.91   
630  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  25 m  1:16.58  1:18.58   
10  755  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  25 m  1:17.46  1:19.46   
11  646  Laitinen Emmi  2001  HU  01A935  50 m  1:19.60  1:19.60   
12  1121  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  25 m  1:20.35  1:22.35  JL 
13  1085  Kotola Vilma  2001  AQUILA  01A426  25 m  1:20.87  1:22.87   
14  1116  Hirvo Saara  1999  TuUS  99A164  25 m  1:21.07  1:23.07  JL 
15  700  Sinivuori Maari  2001  KeUi  01A354  25 m  1:21.84  1:23.84   
16  1074  Anttila Milla-Marita  2000  AQUILA  00A967  50 m  1:23.91  1:23.91   
17  722  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  25 m  1:22.24  1:24.24   
18  715  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:23.08  1:25.08   
19  1009  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:25.39  1:25.39   
20  793  Vasara Jonna  2002  SGR  02A118  25 m  1:25.70  1:27.70   
21  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m  1:30.73  1:32.73   
22  967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  50 m  1:32.79  1:32.79   
23  846  Kilponen Sanni  2001  HUS  01A145  50 m  1:34.01  1:34.01   
24  753  Srknmki Annika  2001  RiUS  01A945  50 m  1:34.03  1:34.03   
25  1054  Sjlund Emilia  2002  Vanders  02A760  25 m  1:33.43  1:35.43   
26  1011  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  25 m  1:33.95  1:35.95   
27  1129  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  1:36.73  1:36.73  JL 
28  757  Tuominen Ronja  2001  RiUS  01B178  50 m  1:38.78  1:38.78   
29  692  Nieminen Venla  2001  KeUi  01A659  25 m  1:39.20  1:41.20   
30  1046  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  50 m  1:46.60  1:46.60   
31  848  Koskiluoto Iida  2002  HUS  02A906  25 m       
32  987  Korkeamki Ciia  2001  Vanders  01A046  25 m       
33  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
20_S
Laji 20, 100m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
976  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  25 m  57.42  59.42   
957  Kemppi Jani  1998  UI  98A042  25 m  1:02.24  1:04.24   
933  Mkel Oskar  1998  Octopus  98B074  50 m  1:05.86  1:05.86   
881  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  25 m  1:04.00  1:06.00   
876  Hakkarainen Antti  2000  TaTU  00A468  50 m  1:06.27  1:06.27   
1031  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  1:07.22  1:07.22   
1091  Lnsirinne Pessi  2000  AQUILA  00A784  50 m  1:07.39  1:07.39   
1098  Einto Eetu  2001  NU  01A927  25 m  1:06.22  1:08.22   
1073  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  1:08.96  1:08.96   
10  877  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  1:08.98  1:08.98   
11  843  Hyvrinen Juha  1998  HUS  98A057  25 m  1:07.09  1:09.09   
12  860  Reinonen Jaakko  2001  HUS  01A300  25 m  1:07.41  1:09.41   
13  786  Ruohonen Lassi  1998  SGR  98A125  50 m  1:09.97  1:09.97   
14  794  Widbom Herman  2001  SGR  01A188  25 m  1:09.27  1:11.27   
15  871  Viitanen Teemu  2000  HUS  00A915  50 m  1:11.83  1:11.83   
16  817  Bucher Robin  1997  Cetus  97B133  50 m  1:12.17  1:12.17   
17  895  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  1:14.70  1:14.70   
18  932  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  1:16.69  1:16.69   
19  884  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  50 m  1:16.71  1:16.71   
20  719  Helstel Otso  2000  RiUS  00A052  25 m  1:15.37  1:17.37   
21  999  Lantta Taneli  2001  Vanders  01A493  25 m  1:15.81  1:17.81   
22  882  Kovanen Saku  2001  TaTU  01A517  50 m  1:18.96  1:18.96   
23  854  Lhde Mikael  2000  HUS  00A918  25 m  1:17.02  1:19.02   
24  909  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m  1:17.83  1:19.83   
25  941  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m  1:18.28  1:20.28   
26  1080  Jernvall Juha  2000  AQUILA  00A085  25 m  1:18.94  1:20.94   
27  883  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  50 m  1:21.37  1:21.37   
28  971  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  1:19.38  1:21.38   
29  1026  Mrsyl Aaro  2001  Vanders  01B014  50 m  1:22.52  1:22.52   
30  728  Kuosmanen Mikko  2000  RiUS  00A584  50 m  1:23.00  1:23.00   
31  840  Heino Markus  2000  HUS  00B103  25 m  1:22.59  1:24.59   
32  892  Raivio Veeti  2000  TaTU  00A017  50 m  1:25.81  1:25.81   
33  897  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  25 m  1:23.92  1:25.92   
34  894  Syrjkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  1:24.08  1:26.08   
35  927  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  25 m  1:24.51  1:26.51   
36  893  Rytvuori Leo  1999  TaTU  99A151  50 m  1:35.23  1:35.23   
37  694  Niskanen Birger  2002  KeUi  02A527  25 m  1:45.20  1:47.20   
38  891  Pynnnen Eemil  2001  TaTU  01A064  25 m  1:45.86  1:47.86   
39  1078  Heikkil Henri  2003  AQUILA  03A172  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
21_S
Laji 21, 200m Selkuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
968  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  25 m  2:26.69  2:30.69   
844  Kainulainen Henna  1998  HUS  98A255  25 m  2:29.31  2:33.31   
864  Rilla Taru  2000  HUS  00A333  25 m  2:37.43  2:41.43   
740  Ruhala Viivi  2001  RiUS  01A339  25 m  2:37.73  2:41.73   
674  Kareinen Hanna  2000  KeUi  00A012  25 m  2:39.05  2:43.05   
696  Risnen Lotta  1999  KeUi  99A812  50 m  2:43.08  2:43.08   
645  Kokko Noora  2001  HU  01A853  25 m  2:39.21  2:43.21   
995  Kuntijrvi Marika  1998  Vanders  98A818  50 m  2:43.43  2:43.43   
755  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  25 m  2:39.96  2:43.96   
10  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  25 m  2:43.06  2:47.06   
11  754  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  2:43.22  2:47.22   
12  663  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  2:43.30  2:47.30   
13  676  Karola Riina  2000  KeUi  00A449  25 m  2:45.53  2:49.53   
14  636  Walther Wilma  2001  HTU  01A522  25 m  2:51.23  2:55.23   
15  804  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  50 m  3:14.99  3:14.99   
16  725  Kuivaniemi Henna  2000  RiUS  00B032  25 m  3:15.11  3:19.11   
17  665  Tiljander Erja  2000  HyUS  00B194  25 m       
18  1047  Rintala Maria  2003  Vanders  03A608  25 m       
19  1132  Toiviainen Annika  2002  Vanders  02A155  25 m      JL 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
22_S
Laji 22, 200m Selkuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
828  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  25 m  2:32.12  2:36.12   
752  Srkk Ville  2000  RiUS  00A611  25 m  2:32.62  2:36.62   
1087  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  25 m  2:37.11  2:41.11   
888  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  2:39.29  2:43.29   
1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  50 m  2:45.75  2:45.75   
872  Ytti Lauri  1999  HUS  99A618  25 m  2:44.10  2:48.10   
781  Leppnen Eevert  2001  SGR  01A731  50 m  2:48.35  2:48.35   
882  Kovanen Saku  2001  TaTU  01A517  25 m  2:46.20  2:50.20   
1135  Ivanov Viktor  2004  KASATKA    50 m  2:55.99  2:55.99   
10  778  Lauslahti Ville  2001  SGR  01A254  50 m  2:57.30  2:57.30   
11  743  Salmela Valtteri  2000  RiUS  00A599  25 m       
12  971  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m       
13  1050  Rissanen Ville  2001  Vanders  01B112  25 m       
14  1051  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
23_S
Laji 23, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
600  Nystrm Ada  2001  BS-PU  01A572  50 m  1:17.38  1:17.38   
834  Aho Lotta  1999  HUS  99A598  25 m  1:14.88  1:17.88   
633  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  25 m  1:16.92  1:19.92   
601  Nystrm Fanny  1999  BS-PU  99A834  25 m  1:16.94  1:19.94   
1118  Alajsk Ada  1998  TaTU  98A836  50 m  1:20.02  1:20.02  JL 
954  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  1:21.47  1:21.47   
726  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  1:18.90  1:21.90   
1069  Venlinen Vilma  1996  Vanders  96A284  25 m  1:20.77  1:23.77   
801  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  50 m  1:23.86  1:23.86   
10  1068  Venlinen Veera  1995  Vanders  95A717  25 m  1:21.15  1:24.15   
11  813  Mikkonen Saija  2001  TuUS  01A667  50 m  1:24.80  1:24.80   
12  952  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:22.26  1:25.26   
13  899  Ahinko Oona  2001  VeUS  01A878  50 m  1:25.43  1:25.43   
14  838  Eloranta Anni  2001  HUS  01A347  50 m  1:25.57  1:25.57   
15  650  Nordstrm Pippi  2001  HU  01A854  50 m  1:26.26  1:26.26   
16  1123  Laine Essi  2000  TaTU  00A647  25 m  1:23.34  1:26.34  JL 
17  1074  Anttila Milla-Marita  2000  AQUILA  00A967  50 m  1:26.74  1:26.74   
18  1120  Hllfors Emma  1998  TaTU  98A856  25 m  1:23.90  1:26.90  JL 
19  643  Huhtamaa Jade  2002  HU  02A114  25 m  1:24.41  1:27.41   
20  799  Hagelin Isabel  2001  SiWa  01A083  25 m  1:24.97  1:27.97   
21  685  Lahtinen Sde  2001  KeUi  01A589  50 m  1:28.52  1:28.52   
22  967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  50 m  1:29.76  1:29.76   
23  790  Tempakka Roosa-Maria  2000  SGR  00A361  50 m  1:29.84  1:29.84   
24  1104  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  50 m  1:30.05  1:30.05   
25  625  Ketola Anna  2001  HTU  01A704  25 m  1:27.25  1:30.25   
26  722  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  25 m  1:27.25  1:30.25   
27  1077  Brunila Janita  2002  AQUILA  02A072  50 m  1:31.48  1:31.48   
28  675  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  50 m  1:31.50  1:31.50   
29  951  Kortteinen Emmi  2000  UiTa  00A654  25 m  1:28.79  1:31.79   
30  652  Tepponen Sarah  2001  HU  01A897  50 m  1:32.37  1:32.37   
31  779  Lehvil Marianne  1999  SGR  99B030  25 m  1:29.48  1:32.48   
32  822  Lehtonen Jessika  1999  Cetus  99A536  50 m  1:32.54  1:32.54   
33  1113  Strandberg Tiia  2002  SiHy  02A332  25 m  1:29.59  1:32.59  JL 
34  915  Hmlinen Venla  2001  Octopus  01B057  50 m  1:33.70  1:33.70   
35  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  50 m  1:34.04  1:34.04   
36  833  Aartela Ada  2002  HUS  02A562  50 m  1:34.56  1:34.56   
37  773  Karlson Hanna  1999  SGR  99B037  50 m  1:35.53  1:35.53   
38  725  Kuivaniemi Henna  2000  RiUS  00B032  25 m  1:32.71  1:35.71   
39  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m  1:35.33  1:38.33   
40  1090  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  50 m  1:39.74  1:39.74   
41  1132  Toiviainen Annika  2002  Vanders  02A155  25 m  1:37.32  1:40.32  JL 
42  1129  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  1:40.67  1:40.67  JL 
43  956  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  1:38.35  1:41.35   
44  1007  Loponen Emma  2003  Vanders  03A519  25 m  1:38.49  1:41.49   
45  587  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  25 m  1:39.03  1:42.03   
46  692  Nieminen Venla  2001  KeUi  01A659  25 m  1:39.15  1:42.15   
47  618  Hildn Elisa  1999  HTU  99A961  25 m  1:39.17  1:42.17   
48  1011  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  25 m  1:39.23  1:42.23   
49  1009  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  25 m  1:39.95  1:42.95   
50  628  Nevalainen Karla  2002  HTU  02A156  50 m  1:42.99  1:42.99   
51  690  Lfgren Henrietta  2003  KeUi  03A262  50 m  1:43.47  1:43.47   
52  869  Vartiainen Nelli  2002  HUS  02A900  50 m  1:43.57  1:43.57   
53  898  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  50 m  1:43.66  1:43.66   
54  644  Huovinen Saima  2003  HU  03A614  25 m  1:40.69  1:43.69   
55  867  Salminen Milla  2003  HUS  03A609  50 m  1:45.34  1:45.34   
56  861  Reinonen Siiri  2004  HUS  04A278  25 m  1:42.67  1:45.67   
57  757  Tuominen Ronja  2001  RiUS  01B178  25 m  1:43.05  1:46.05   
58  819  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  50 m  1:46.88  1:46.88   
59  1055  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  1:47.85  1:47.85   
60  811  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:47.41  1:50.41   
61  979  Kallunki Essi  2004  Vanders  04A052  50 m  1:51.65  1:51.65   
62  958  Myllrinen Viljaana  2004  UI  04A492  50 m  1:56.46  1:56.46   
63  1036  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m  1:54.43  1:57.43   
64  677  Karola Roona  2004  KeUi  04A099  50 m  1:57.76  1:57.76   
65  1053  Siurola Peppi  2004  Vanders  04A219  25 m  1:55.06  1:58.06   
66  631  Saarela Henna  2002  HTU  02A718  25 m  1:56.73  1:59.73   
67  1020  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  50 m  2:00.55  2:00.55   
68  1059  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  1:59.44  2:02.44   
69  969  Hautamki Laura  2002  Vanders  02B079  25 m  2:00.06  2:03.06   
70  1071  Vilenius Ella  2004  Vanders  04A003  50 m  2:06.30  2:06.30   
71  963  Eloranta Silja  2004  Vanders  04A171  25 m  2:06.16  2:09.16   
72  693  Niskanen Beata  2004  KeUi  04A091  25 m       
73  699  Sinerkari Nanna  2004  KeUi  04A366  25 m       
74  716  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m       
75  870  Vekka Jenna  2004  HUS  04A589  25 m       
76  910  Peltola Sanni  1999  STRiksu  99B352  25 m       
77  965  Eriksson Oona  2004  Vanders  04A619  25 m       
78  972  Hnninen Pinja  2000  Vanders  00B283  25 m       
79  1003  Lehtonen Silja  2004  Vanders  04A582  25 m       
80  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
24_S
Laji 24, 100m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
878  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  1:05.61  1:08.61   
1035  Pakarinen Sami  1992  Vanders  92A332  25 m  1:05.75  1:08.75   
986  Kollin Juha  1993  Vanders  93A900  50 m  1:09.13  1:09.13   
1061  Torola Miro  1995  Vanders  95A746  25 m  1:06.68  1:09.68   
843  Hyvrinen Juha  1998  HUS  98A057  25 m  1:08.80  1:11.80   
997  Kyyr Henri  1999  Vanders  99A179  50 m  1:12.80  1:12.80   
1080  Jernvall Juha  2000  AQUILA  00A085  50 m  1:15.54  1:15.54   
614  Talvitie Christofer  1999  HSS  99B259  25 m  1:13.07  1:16.07   
1091  Lnsirinne Pessi  2000  AQUILA  00A784  25 m  1:13.98  1:16.98   
10  786  Ruohonen Lassi  1998  SGR  98A125  25 m  1:14.95  1:17.95   
11  949  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  50 m  1:18.08  1:18.08   
12  806  Seppl Juho  1999  SiWa  99B048  25 m  1:15.30  1:18.30   
13  871  Viitanen Teemu  2000  HUS  00A915  25 m  1:15.40  1:18.40   
14  798  Juursoo Oliver  2001  SiHy  01B213  50 m  1:22.68  1:22.68   
15  1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  1:20.06  1:23.06   
16  897  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  25 m  1:20.85  1:23.85   
17  688  Lehtola Jarkko  1999  KeUi  99B115  25 m  1:23.35  1:26.35   
18  758  Turunen Oskar  2003  RiUS  03A822  25 m  1:24.14  1:27.14   
19  892  Raivio Veeti  2000  TaTU  00A017  50 m  1:27.63  1:27.63   
20  639  Blomfelt Matias  2000  HU  00B064  50 m  1:27.97  1:27.97   
21  922  Koski Roope  1999  Octopus  99A249  50 m  1:28.47  1:28.47   
22  894  Syrjkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  1:26.33  1:29.33   
23  858  Oripelto Santeri  1999  HUS  99B212  50 m  1:30.17  1:30.17   
24  1001  Le Nhut Dang  2003  Vanders  03A027  25 m  1:31.65  1:34.65   
25  927  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  50 m  1:36.62  1:36.62   
26  891  Pynnnen Eemil  2001  TaTU  01A064  25 m  1:34.55  1:37.55   
27  991  Kotov Daniel  2000  Vanders  00B200  25 m  1:36.27  1:39.27   
28  1012  Lytkorpi Joni  2000  Vanders  00B170  25 m  1:38.08  1:41.08   
29  595  Kulju Kristoffer  2001  BS-PU  01A772  25 m  1:39.12  1:42.12   
30  622  Jrvinen Onni  2002  HTU  02A765  25 m  1:39.33  1:42.33   
31  695  Rahikainen Juuso  2003  KeUi  03A265  50 m  1:43.04  1:43.04   
32  1029  Nord Aleksanteri  2002  Vanders  02A814  50 m  1:43.91  1:43.91   
33  1138  Petrov Vladimir  2006  KASATKA    50 m  1:44.87  1:44.87   
34  706  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  50 m  1:46.51  1:46.51   
35  667  Hakkarainen Aki  2003  KeUi  03A251  25 m  1:43.65  1:46.65   
36  835  Ahvonen Otto  2003  HUS  03A671  50 m  1:47.47  1:47.47   
37  1005  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  50 m  1:48.86  1:48.86   
38  638  Virkki Valtteri  1999  HTU  99A369  25 m  1:47.10  1:50.10   
39  627  Li Jenson Lih Shan  2002  HTU  02A835  25 m  1:47.59  1:50.59   
40  629  Pirkkalainen Karo  2002  HTU  02A548  25 m  1:47.66  1:50.66   
41  691  Marjala Juho Elia  2003  KeUi  03A275  25 m  1:48.25  1:51.25   
42  619  Hildn Topias  2002  HTU  02A696  50 m  1:52.52  1:52.52   
43  1022  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  1:56.07  1:56.07   
44  994  Kullstrm Oscar  2002  Vanders  02A323  25 m  1:54.75  1:57.75   
45  1043  Pnk Sami  2003  Vanders  03A583  25 m  1:56.45  1:59.45   
46  1060  Toivonen Oskari  2004  Vanders  04A114  50 m  2:06.97  2:06.97   
47  1030  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  2:09.28  2:09.28   
48  634  Tujunen Torsti  2000  HTU  00A912  25 m       
49  704  Arion Emil  2002  NumKis  02B128  25 m       
50  856  Nieminen Joonas  2003  HUS  03A723  25 m       
51  960  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  25 m       
52  1021  Mononen Janne  2002  Vanders  02A086  25 m       
53  1057  Surakka Samuli  2003  Vanders  03A836  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
25_S
Laji 25, 200m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1068  Venlinen Veera  1995  Vanders  95A717  50 m  2:10.95  2:10.95   
1037  Peippo Pinja  1999  Vanders  99A544  50 m  2:14.18  2:14.18   
707  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  25 m  2:10.41  2:14.41   
759  Turunen Roza  2000  RiUS  00A055  25 m  2:11.01  2:15.01   
1039  Perki Anniina  1999  Vanders  99A549  50 m  2:17.65  2:17.65   
768  Andreasen Wilma  2000  SGR  00A430  50 m  2:17.86  2:17.86   
1019  Miettinen Juuli  2000  Vanders  00A048  25 m  2:15.69  2:19.69   
879  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  25 m  2:16.77  2:20.77   
1010  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  50 m  2:21.45  2:21.45   
10  1121  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  2:24.26  2:24.26  JL 
11  802  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  25 m  2:20.46  2:24.46   
12  641  Heikkinen Veera  2001  HU  01A898  25 m  2:25.41  2:29.41   
13  829  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  2:29.83  2:29.83   
14  602  Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  50 m  2:30.07  2:30.07   
15  1115  Hirvo Anni  2001  TuUS  01A485  25 m  2:26.33  2:30.33  JL 
16  987  Korkeamki Ciia  2001  Vanders  01A046  50 m  2:30.65  2:30.65   
17  1089  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  2:31.24  2:31.24   
18  645  Kokko Noora  2001  HU  01A853  25 m  2:30.45  2:34.45   
19  1097  Visnen Laura  2001  AQUILA  01A436  50 m  2:35.86  2:35.86   
20  770  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  2:35.87  2:35.87   
21  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  50 m  2:36.25  2:36.25   
22  808  Turunen Tinja  2002  SiWa  02A839  25 m  2:32.29  2:36.29   
23  646  Laitinen Emmi  2001  HU  01A935  50 m  2:36.44  2:36.44   
24  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  25 m  2:41.72  2:45.72   
25  953  Palojrvi Elina  2002  UiTa  02A435  50 m  2:46.17  2:46.17   
26  1108  Salminen Jonna  2001  NU  01A833  25 m  2:42.61  2:46.61   
27  1132  Toiviainen Annika  2002  Vanders  02A155  50 m  2:48.45  2:48.45  JL 
28  1011  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  2:50.41  2:50.41   
29  919  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  50 m  2:50.92  2:50.92   
30  848  Koskiluoto Iida  2002  HUS  02A906  50 m  2:51.78  2:51.78   
31  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  50 m  2:52.48  2:52.48   
32  604  Puukko Irina  2001  BS-PU  01B187  50 m  2:52.54  2:52.54   
33  1066  Vannas Taru  2003  Vanders  03A011  25 m  2:49.97  2:53.97   
34  642  Helle Essi  2002  HU  02A942  50 m  2:57.32  2:57.32   
35  599  Mnttri Ellen  2000  BS-PU  00B163  50 m  2:59.05  2:59.05   
36  1048  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  3:00.08  3:00.08   
37  930  Malinen Oona  2001  Octopus  01A736  25 m  2:59.41  3:03.41   
38  974  Hrkk Ella  2001  Vanders  01B185  25 m  3:00.24  3:04.24   
39  1054  Sjlund Emilia  2002  Vanders  02A760  25 m  3:01.84  3:05.84   
40  1056  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  50 m  3:19.79  3:19.79   
41  982  Kilpelinen Tiia  2003  Vanders  03A069  50 m  3:19.85  3:19.85   
42  1047  Rintala Maria  2003  Vanders  03A608  50 m  3:44.40  3:44.40   
43  837  Boman Jenna  2003  HUS  03A960  25 m       
44  839  Hakamki Viivi  2002  HUS  02B053  25 m       
45  857  Nieminen Sofia  2002  HUS  02A478  25 m       
46  869  Vartiainen Nelli  2002  HUS  02A900  25 m       
47  1075  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 
26_S
Laji 26, 200m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
976  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  50 m  1:55.57  1:55.57   
880  Kilpelinen Vin  1999  TaTU  99A050  50 m  2:08.78  2:08.78   
885  Mettl Santeri  1999  TaTU  99A913  25 m  2:05.33  2:09.33   
803  Lundgren Jon  1998  SiWa  98A743  50 m  2:09.76  2:09.76   
787  Somila Niko  1999  SGR  99A521  50 m  2:10.34  2:10.34   
875  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  2:08.09  2:12.09   
860  Reinonen Jaakko  2001  HUS  01A300  25 m  2:12.13  2:16.13   
777  Lausala Valtteri  1999  SGR  99A800  50 m  2:17.84  2:17.84   
796  Yli-yh Kustaa  2000  SGR  00A023  50 m  2:18.44  2:18.44   
10  925  Laakso Otto  1999  Octopus  99A949  50 m  2:19.15  2:19.15   
11  964  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  50 m  2:19.38  2:19.38   
12  945  Toivanen Andreas  1999  Octopus  99B146  50 m  2:22.62  2:22.62   
13  884  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  25 m  2:18.71  2:22.71   
14  651  Raninen Eemeli  2001  HU  01A495  25 m  2:18.91  2:22.91   
15  909  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m  2:19.60  2:23.60   
16  999  Lantta Taneli  2001  Vanders  01A493  50 m  2:24.17  2:24.17   
17  719  Helstel Otso  2000  RiUS  00A052  25 m  2:20.69  2:24.69   
18  895  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  2:24.27  2:28.27   
19  941  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  50 m  2:28.65  2:28.65   
20  648  Lehtovirta Tuomas  2001  HU  01A575  50 m  2:31.22  2:31.22   
21  828  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  50 m  2:31.61  2:31.61   
22  610  Uusitalo Kasper  2000  BS-PU  00A831  25 m  2:28.19  2:32.19   
23  686  Laukkanen Ville  1999  KeUi  99A811  25 m  2:28.41  2:32.41   
24  896  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m  2:29.12  2:33.12   
25  883  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  25 m  2:29.83  2:33.83   
26  926  Lamminp Santeri  1998  Octopus  98B265  25 m  2:34.30  2:38.30   
27  913  Ekstrm Miska  2000  Octopus  00A916  50 m  2:41.72  2:41.72   
28  893  Rytvuori Leo  1999  TaTU  99A151  25 m  2:37.91  2:41.91   
29  743  Salmela Valtteri  2000  RiUS  00A599  25 m  2:42.09  2:46.09   
30  1073  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  2:47.87  2:47.87   
31  889  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  2:45.80  2:49.80   
32  874  Ahonp Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  2:46.59  2:50.59   
33  1050  Rissanen Ville  2001  Vanders  01B112  25 m  2:47.06  2:51.06   
34  978  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  50 m  2:53.26  2:53.26   
35  1136  Maksim  2005  KASATKA    50 m  2:57.16  2:57.16   
36  635  Walther Max  2003  HTU  03A799  25 m  3:16.59  3:20.59   
37  826  Hallikainen Jonatan  2001  La-Ka  01B299  25 m       
38  936  Nygrd Aaro  1999  Octopus  99B156  25 m       
39  1051  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner