2021-10-23   04:27:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Lhtlista Laji 1
Lhtlista 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  08:48   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (17) 
Er 1 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Maria Rintala  2003  03A608  Vanders    25m     
Pinja Hnninen  2000  00B283  Vanders    25m     
Milla Salminen  2003  03A609  HUS    25m     
Peppi Siurola  2004  04A219  Vanders    25m     
               

 
Er 2 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Melissa Miettinen  2005  05A199  Vanders    25m     
Emmi Aarresuo  2003  03A566  RiUS    25m     
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  58.85  59.85 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    25m  1:01.50  1:02.50 
Alma Hrkk  2005  05A331  Vanders    25m     
Sara Pantsu  2003  03A846  Vanders    25m     

 
Er 3 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    25m  56.86  57.86 
Malin Lindblom  2006  06A073  BS-PU    25m  51.56  52.56 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  50.93  51.93 
Tiia Kilpelinen  2003  03A069  Vanders    50m  52.38  52.38 
Helmi Kkel  2006  06A002  KeUi    25m  56.39  57.39 
Aino Vepslinen  2001  01A714  HTU    50m  58.67  58.67 

 
Er 4 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Valtanen  2004  04A527  Vanders    25m  49.58  50.58 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  SGR    25m  49.08  50.08 
Vilma Lepphaara  2005  05A009  Octopus    25m  46.60  47.60 
Laura Nissi  2004  04A259  Vanders    25m  47.44  48.44 
Roona Karola  2004  04A099  KeUi    50m  50.22  50.22 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HUS    25m  50.07  51.07 

 
Er 5 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iisa Kp  2002  02A454  AQUILA    25m  45.79  46.79 
Kaisli Korpisaari  2002  02A094  RiUS    25m  45.24  46.24 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    50m  45.23  45.23 
Jenna Kilpelinen  2001  01A307  Vanders    50m  45.85  45.85 
Marianne Uusitalo  2001  01A904  Octopus    50m  46.34  46.34 
Viivi Hakamki  2002  02B053  HUS    50m  47.53  47.53 

 
Er 6 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    25m  43.64  44.64 
Karla Tiainen  2005  05A246  Vanders    25m  43.61  44.61 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HUS    25m  43.04  44.04 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    25m  43.32  44.32 
Ella Uusitalo  2003  03A145  JJy    25m  43.63  44.63 
Raakel Koivisto  2001  01A892  VeUS    25m  44.19  45.19 

 
Er 7 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Ahlgren  2001  01A821  BS-PU    25m  42.78  43.78 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    50m  43.23  43.23 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  40.96  41.96 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    50m  42.19  42.19 
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    25m  42.73  43.73 
Emma Loponen  2003  03A519  Vanders    25m  43.03  44.03 

 
Er 8 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Harju  2002  02A556  KeUi    25m  40.20  41.20 
Ella Pitkkangas  2003  03A206  Vanders    50m  40.86  40.86 
Petra Mkiaho  2001  01B096  AQUILA    50m  40.70  40.70 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  40.79  40.79 
Venla Hmlinen  2001  01B057  Octopus    50m  40.89  40.89 
Kerttu Virtanen  2000  00A483  TaTU    25m  40.47  41.47 

 
Er 9 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wilma Walther  2001  01A522  HTU    25m  38.87  39.87 
Anna Ketola  2001  01A704  HTU    25m  38.74  39.74 
Nikita Ravalt  2002  02A653  RiUS    25m  38.59  39.59 
Edla Wuori  2003  03A345  NU    25m  38.63  39.63 
Erja Tiljander  2000  00B194  HyUS    50m  39.82  39.82 
Lotta Husu  2001  01B141  HyUS    25m  39.37  40.37 

 
Er 10 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenny Kareinen  2002  02A000  KeUi    25m  38.45  39.45 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    50m  39.29  39.29 
Jasmin Kumpulainen  1998  98B053  Octopus    25m  38.08  39.08 
Jonna Salminen  2001  01A833  NU    25m  38.20  39.20 
Julie Nikkil  2003  03A256  Vanders    50m  39.38  39.38 
Fanni Kansonen  2001  01B162  AQUILA    50m  39.59  39.59 

 
Er 11 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    25m  37.91  38.91 
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    50m  38.60  38.60 
Kiia Toikka  2001  01A481  AQUILA    25m  36.70  37.70 
Annukka Pihkamki  2004  04A161  RiUS    25m  37.41  38.41 
Janita Brunila  2002  02A072  AQUILA    50m  38.74  38.74 
Nessa Jrvinen  2004  04A159  AQUILA    50m  39.06  39.06 

 
Er 12 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    25m  35.91  36.91 
Emilia Lyyra  2003  03A219  Vanders    50m  36.39  36.39 
Erika Kattilakoski  2000  00A372  Octopus    25m  35.31  36.31 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    25m  35.38  36.38 
Ida Trnqvist  1999  99A838  BS-PU    25m  35.53  36.53 
Elina Heino  1999  99A547  SGR    50m  37.68  37.68 

 
Er 13 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Nyman  2002  02A319  VeUS    25m  34.88  35.88 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    50m  35.31  35.31 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    50m  35.02  35.02 
Saara Svahn  2001  01A172  JIlves    50m  35.09  35.09 
Julia Korva  1999  99A719  Octopus    25m  34.44  35.44 
Noora Kanerva  2000  00A317  SiWa    25m  35.07  36.07 

 
Er 14 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vanessa Pnnighaus  1999  99A222  HUS    25m  33.20  34.20 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HUS    25m  33.09  34.09 
Vilma Kotola  2001  01A426  AQUILA    50m  33.73  33.73 
Taru Rilla  2000  00A333  HUS    50m  33.80  33.80 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    50m  34.18  34.18 
Sara Virtanen  2002  02A887  SWIM    50m  34.97  34.97 

 
Er 15 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Uusitalo  1999  99A377  JJy    50m  33.51  33.51 
Ada Alajsk  1998  98A836  TaTU    50m  33.12  33.12 
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    50m  32.48  32.48 
Pinja Peippo  1999  99A544  Vanders    50m  32.96  32.96 
Lotta Aho  1999  99A598  HUS    25m  32.19  33.19 
Sanni Malinen  1998  98A551  Cetus    50m  33.70  33.70 

 
Er 16 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  32.35  32.35 
Suvi Taskinen  1998  98B127  SiWa    50m  32.20  32.20 
Tiina Soukka  1996  96A746  TaTU    50m  31.78  31.78 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  31.14  32.14 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  32.29  32.29 
Emilia Kokko  1999  99A175  Vanders    50m  32.45  32.45 

 
Er 17 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katja Malmi  1998  98A468  Vanders    50m  31.24  31.24 
Nea-Amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    50m  30.21  30.21 
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    50m  29.51  29.51 
Veera Venlinen  1995  95A717  Vanders    50m  29.93  29.93 
Salla Puhtimki  1998  98A628  VeUS    50m  30.70  30.70 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  30.64  31.64 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner