2021-10-23   03:48:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Lhtlista Laji 11
Lhtlista 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  08:48   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
 
Laji 11, 100m Selkuinti Naiset  Loppukilpailut (15) 
Er 1 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lotta Aho  1999  99A598  HUS    25m     
Sara Pantsu  2003  03A846  Vanders    25m     
Silja Hieto  2003  03A995  HUS    25m     
Jenna Boman  2003  03A960  HUS    25m     
               

 
Er 2 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Raakel Koivisto  2001  01A892  VeUS    25m     
Aino Vepslinen  2001  01A714  HTU    25m  1:52.29  1:54.29 
Melissa Miettinen  2005  05A199  Vanders    50m  1:50.67  1:50.67 
Ella Vilenius  2004  04A003  Vanders    50m  1:52.84  1:52.84 
Sade Lukkaroinen  2004  04A281  RiUS    50m  1:57.90  1:57.90 
Pinja Hnninen  2000  00B283  Vanders    25m     

 
Er 3 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tiia Kilpelinen  2003  03A069  Vanders    25m  1:45.81  1:47.81 
Maria Rintala  2003  03A608  Vanders    25m  1:45.40  1:47.40 
Viljaana Myllrinen  2004  04A492  UI    25m  1:43.11  1:45.11 
Essi Kortelainen  2003  03A367  Vanders    50m  1:46.21  1:46.21 
Saana Tertsunen  2003  03A567  RiUS    25m  1:45.51  1:47.51 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  1:49.16  1:49.16 

 
Er 4 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Gabriella Linna  2004  04A224  Vanders    50m  1:43.94  1:43.94 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    25m  1:39.98  1:41.98 
Ella Hrkk  2001  01B185  Vanders    25m  1:37.89  1:39.89 
Henna Saarela  2002  02A718  HTU    25m  1:39.42  1:41.42 
Katarina Pyhl  2001  01A464  Vanders    50m  1:42.43  1:42.43 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  1:44.49  1:44.49 

 
Er 5 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Valtanen  2004  04A527  Vanders    25m  1:37.33  1:39.33 
Maija Hukkanen  2003  03A019  HTU    50m  1:38.59  1:38.59 
Nella Kukkonen  2003  03A326  KeUi    25m  1:35.54  1:37.54 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HUS    25m  1:35.84  1:37.84 
Roona Karola  2004  04A099  KeUi    50m  1:39.04  1:39.04 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    25m  1:37.50  1:39.50 

 
Er 6 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Hakamki  2002  02B053  HUS    50m  1:36.22  1:36.22 
Beata Niskanen  2004  04A091  KeUi    50m  1:36.01  1:36.01 
Kreetta Uusitalo  2003  03A222  BS-PU    25m  1:33.18  1:35.18 
Laura Nissi  2004  04A259  Vanders    25m  1:33.99  1:35.99 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    25m  1:34.15  1:36.15 
Ronja Hellberg  2003  03A420  RiUS    50m  1:37.07  1:37.07 

 
Er 7 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    50m  1:34.54  1:34.54 
Edla Wuori  2003  03A345  NU    25m  1:31.50  1:33.50 
Sara Rosqvist  2001  01B177  BS-PU    25m  1:29.60  1:31.60 
Irina Puukko  2001  01B187  BS-PU    25m  1:30.37  1:32.37 
Olivia Sorvari  2003  03A025  HTU    25m  1:31.56  1:33.56 
Ella Hurtta  2003  03A522  AQUILA    50m  1:34.61  1:34.61 

 
Er 8 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petra Mkiaho  2001  01B096  AQUILA    25m  1:29.03  1:31.03 
Iida Koskiluoto  2002  02A906  HUS    50m  1:30.81  1:30.81 
Riia Hiltunen  2002  02A251  RiUS    25m  1:28.68  1:30.68 
Nessa Jrvinen  2004  04A159  AQUILA    50m  1:30.78  1:30.78 
Essi Helle  2002  02A942  HU    50m  1:30.81  1:30.81 
Julie Nikkil  2003  03A256  Vanders    25m  1:29.30  1:31.30 

 
Er 9 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annika Srknmki  2001  01A945  RiUS    25m  1:28.50  1:30.50 
Elina Nieminen  2000  00B151  AQUILA    25m  1:27.86  1:29.86 
Iisa Kp  2002  02A454  AQUILA    25m  1:27.34  1:29.34 
Annukka Pihkamki  2004  04A161  RiUS    50m  1:29.59  1:29.59 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  1:28.44  1:30.44 
Alina Hakkarainen  2002  02A690  VeUS    25m  1:28.57  1:30.57 

 
Er 10 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Taru Vannas  2003  03A011  Vanders    25m  1:26.48  1:28.48 
Minna Laitinen  2002  02A418  HTU    25m  1:25.89  1:27.89 
Fanni Kansonen  2001  01B162  AQUILA    25m  1:25.08  1:27.08 
Aino-Olivia Arola  2002  02A654  AQUILA    25m  1:25.38  1:27.38 
Saima Huovinen  2003  03A614  HU    25m  1:26.44  1:28.44 
Lotta Husu  2001  01B141  HyUS    25m  1:26.48  1:28.48 

 
Er 11 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    50m  1:26.71  1:26.71 
Laura Visnen  2001  01A436  AQUILA    50m  1:26.42  1:26.42 
Sanni Kuitunen  2000  00A128  HyUS    25m  1:23.30  1:25.30 
Noona Rantanen  2002  02A175  Vanders    25m  1:23.73  1:25.73 
Kerttu Virtanen  2000  00A483  TaTU    25m  1:24.53  1:26.53 
Annika Heiskanen  2001  01A375  RiUS    25m  1:24.94  1:26.94 

 
Er 12 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Uusitalo  1999  99A377  JJy    50m  1:22.61  1:22.61 
Wilma Walther  2001  01A522  HTU    25m  1:19.65  1:21.65 
Veera Heikkinen  2001  01A898  HU    25m  1:18.34  1:20.34 
Saara Svahn  2001  01A172  JIlves    25m  1:19.21  1:21.21 
Amanda Saari  2000  00A531  TaTU    25m  1:20.42  1:22.42 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HUS    25m  1:22.72  1:24.72 

 
Er 13 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    25m  1:17.34  1:19.34 
Kiia Toikka  2001  01A481  AQUILA    25m  1:16.23  1:18.23 
Anna Tahvanainen  2000  00A313  RiUS    25m  1:15.42  1:17.42 
Hanna Kareinen  2000  00A012  KeUi    25m  1:15.49  1:17.49 
Jade Huhtamaa  2002  02A114  HU    25m  1:17.29  1:19.29 
Ciia Korkeamki  2001  01A046  Vanders    50m  1:19.84  1:19.84 

 
Er 14 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Ingberg  1999  99B209  SiWa    25m  1:15.12  1:17.12 
Marika Kuntijrvi  1998  98A818  Vanders    50m  1:15.16  1:15.16 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    50m  1:14.21  1:14.21 
Isabel Hagelin  2001  01A083  SiWa    25m  1:12.68  1:14.68 
Juuli Miettinen  2000  00A048  Vanders    25m  1:13.29  1:15.29 
Nea Kontturi  1998  98A006  Cetus    50m  1:17.42  1:17.42 

 
Er 15 (15) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  1:13.29  1:13.29 
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    25m  1:08.56  1:10.56 
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    25m  1:06.00  1:08.00 
Anna Jantunen  1998  98A157  NU    25m  1:08.25  1:10.25 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  1:08.85  1:10.85 
Viivi Ruhala  2001  01A339  RiUS    25m  1:12.09  1:14.09 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner