2021-10-23   03:15:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Lhtlista Laji 2
Lhtlista 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  08:48   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (10) 
Er 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aleksi Pehkonen  2004  04A516  Octopus    25m     
Martti Rautell  2002  02A403  Octopus    25m     
Aleksi Kokkonen  2004  04A575  HUS    25m     
               
               

 
Er 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuel Syrjnen  2002  02A790  Vanders    25m     
Joonas Nieminen  2003  03A723  HUS    25m     
Joni Lytkorpi  2000  00B170  Vanders    25m     
Torsti Tujunen  2000  00A912  HTU    25m     
Tomi Suoknuuti  2004  04A382  Octopus    25m     
Henri Taneli Korpi  2004  04A444  Octopus    25m     

 
Er 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenson Lih Shan Li  2002  02A835  HTU    25m  54.16  55.16 
Mio Heinola  2005  05A011  NumKis    50m  52.88  52.88 
Leevi Kervinen  2003  03A375  AQUILA    25m  49.23  50.23 
Oliver Hanhimki  2003  03A529  Octopus    25m  50.84  51.84 
Casper Heikkinen  2003  03A691  BS-PU    25m  51.99  52.99 
Harri Connell  2001  01A950  Vanders    25m  55.80  56.80 

 
Er 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HUS    25m  47.36  48.36 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  KeUi    50m  46.46  46.46 
Tatu Saareks  2003  03A630  NU    50m  45.25  45.25 
Santeri Berggren  2003  03A530  Octopus    50m  45.98  45.98 
Jeremy Valkeavuori  2004  04A261  RiUS    25m  46.83  47.83 
Isak Jatkola  2003  03A470  BS-PU    25m  47.78  48.78 

 
Er 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antti Malmberg  2003  03A217  Octopus    50m  43.79  43.79 
Miro Merinen  2003  03A695  Vanders    25m  42.40  43.40 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    50m  38.76  38.76 
Olavi Mnnist  2003  03A282  RiUS    50m  41.95  41.95 
Akseli Leppnen  2004  04A006  SGR    50m  43.67  43.67 
Petri Shkolny  2003  03A556  RiUS    25m  42.85  43.85 

 
Er 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nico Nieminen  2002  02B008  VeUS    25m  37.06  38.06 
Daniel Kotov  2000  00B200  Vanders    25m  34.67  35.67 
Eetu Nrhi  1998  98A620  Octopus    25m  33.20  34.20 
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    50m  34.74  34.74 
Markus Heino  2000  00B103  HUS    25m  35.32  36.32 
Dang Le Nhut  2003  03A027  Vanders    25m  37.75  38.75 

 
Er 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Ytti  1999  99A618  HUS    50m  33.65  33.65 
Miika Mentaus  1998  98A782  Cetus    25m  32.42  33.42 
Kalle Mkinen  2002  02A088  Vanders    25m  31.01  32.01 
Mika Katajisto  1997  97B040  HUS    25m  31.45  32.45 
Miska Kurvinen  1999  99A253  AQUILA    50m  33.56  33.56 
Tino Laine  1998  98A690  HUS    25m  32.88  33.88 

 
Er 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Robin Bucher  1997  97B133  Cetus    50m  31.67  31.67 
Antti Hakkarainen  2000  00A468  TaTU    25m  29.96  30.96 
Leo Kuusela  1999  99A661  AQUILA    50m  30.06  30.06 
Artturi Kaarlenkaski  1997  97A304  UiTa    50m  30.22  30.22 
Pyry Nurmilo  1999  99A266  TaTU    25m  30.23  31.23 
Lassi Ruohonen  1998  98A125  SGR    50m  31.74  31.74 

 
Er 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juha Hyvrinen  1998  98A057  HUS    50m  29.84  29.84 
Tristan Forslund  1998  98A296  BS-PU    25m  27.70  28.70 
Jon Lundgren  1998  98A743  SiWa    50m  28.63  28.63 
Vin Kilpelinen  1999  99A050  TaTU    50m  28.70  28.70 
Mikko Suova  1997  97A311  UiTa    50m  29.71  29.71 
Jimmy Nyberg  1996  96A773  TaTU    25m  28.97  29.97 

 
Er 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Reunanen  1998  98A184  HUS    25m  27.30  28.30 
Jyri Lhde  1996  96B234  HUS    25m  26.33  27.33 
Elmo Kiuru  1997  97A519  KeUi    50m  26.77  26.77 
Kevin Kroon  1997  97B203  Vanders    50m  27.03  27.03 
Miro Torola  1995  95A746  Vanders    50m  27.49  27.49 
Oskar Mkel  1998  98B074  Octopus    50m  28.63  28.63 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner