2021-10-23   04:29:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Lhtlista Laji 3
Lhtlista 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  08:48   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
 
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (12) 
Er 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aava Mattila  2003  03A833  Vanders    25m     
Malin Lindblom  2006  06A073  BS-PU    25m     
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    25m  1:12.21  1:13.71 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    50m  1:14.30  1:14.30 
Siiri Vesanen  2004  04A357  Vanders    25m     
Ella Happonen  2003  03A988  HUS    50m     

 
Er 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Eriksson  2004  04A619  Vanders    25m  1:01.80  1:03.30 
Milla Kiviranta  2006  06A135  Vanders    25m  1:00.74  1:02.24 
Louna Kasvio  2006  06A151  SGR    50m  1:01.78  1:01.78 
Silja Lehtonen  2004  04A582  Vanders    25m  1:00.38  1:01.88 
Vilma Vannas  2006  06A016  Vanders    25m  1:01.01  1:02.51 
Alma Hrkk  2005  05A331  Vanders    25m  1:04.37  1:05.87 

 
Er 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Hautamki  2002  02B079  Vanders    25m  57.55  59.05 
Silja Eloranta  2004  04A171  Vanders    50m  58.13  58.13 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    50m  57.11  57.11 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  57.57  57.57 
Janica Nieminen  2005  05A403  HyUS    50m  58.17  58.17 
Gabriella Linna  2004  04A224  Vanders    25m  58.36  59.86 

 
Er 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Hakkarainen  2003  03A931  NumKis    25m  55.06  56.56 
Helmi Kkel  2006  06A002  KeUi    25m  54.17  55.67 
Essi Kortelainen  2003  03A367  Vanders    50m  54.51  54.51 
Tiia Kilpelinen  2003  03A069  Vanders    25m  53.26  54.76 
Karla Tiainen  2005  05A246  Vanders    25m  54.85  56.35 
Jenna Vekka  2004  04A589  HUS    50m  57.05  57.05 

 
Er 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Essi Kallunki  2004  04A052  Vanders    50m  52.38  52.38 
Aada Pukki  2002  02A682  AQUILA    50m  51.56  51.56 
Boglrka Bdi  2005  05A388  VeUS    50m  50.10  50.10 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    25m  49.68  51.18 
Kaisli Korpisaari  2002  02A094  RiUS    25m  50.49  51.99 
Maria Rintala  2003  03A608  Vanders    50m  53.11  53.11 

 
Er 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Kuitunen  2000  00A128  HyUS    25m  47.84  49.34 
Henrietta Lfgren  2003  03A262  KeUi    25m  47.57  49.07 
Jenna Kilpelinen  2001  01A307  Vanders    50m  48.64  48.64 
Alina Hakkarainen  2002  02A690  VeUS    50m  48.65  48.65 
Marianne Uusitalo  2001  01A904  Octopus    25m  47.58  49.08 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    50m  50.06  50.06 

 
Er 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Vartiainen  2002  02A900  HUS    50m  48.16  48.16 
Winona Forslund  2003  03A476  BS-PU    25m  46.50  48.00 
Yasmin Laouari  2001  01A921  Vanders    50m  47.79  47.79 
Julia Hyvnen  1998  98A929  Cetus    25m  46.33  47.83 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HUS    25m  46.60  48.10 
Iida Koskiluoto  2002  02A906  HUS    50m  48.33  48.33 

 
Er 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elisa Hildn  1999  99A961  HTU    25m  44.85  46.35 
Kiira Vuorinen  2001  01A951  BS-PU    25m  44.39  45.89 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    25m  43.94  45.44 
Hanna Karlson  1999  99B037  SGR    50m  45.78  45.78 
Nikita Ravalt  2002  02A653  RiUS    25m  44.76  46.26 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    25m  46.07  47.57 

 
Er 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Kapiainen  1998  98A779  Cetus    25m  42.22  43.72 
Marianne Lehvil  1999  99B030  SGR    25m  41.91  43.41 
Ada Aartela  2002  02A562  HUS    50m  43.25  43.25 
Roosa-Maria Tempakka  2000  00A361  SGR    25m  41.88  43.38 
Sara Lehtinen  1999  99B331  HUS    50m  43.71  43.71 
Elina Nieminen  2000  00B151  AQUILA    50m  44.38  44.38 

 
Er 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    25m  40.98  42.48 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  40.19  41.69 
Katja Malmi  1998  98A468  Vanders    50m  40.52  40.52 
Sanni Peltola  1999  99B352  STRiksu    25m  39.16  40.66 
Millariina Bruce  2001  01B021  AQUILA    50m  41.86  41.86 
Anna Hatunen  2000  00A827  BS-PU    25m  40.99  42.49 

 
Er 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Ahinko  2001  01A878  VeUS    50m  40.34  40.34 
Ida Grundstrm  2002  02A014  Vanders    50m  40.09  40.09 
Anni Eloranta  2001  01A347  HUS    25m  38.10  39.60 
Nea Kontturi  1998  98A006  Cetus    50m  39.91  39.91 
Milla-Marita Anttila  2000  00A967  AQUILA    50m  40.24  40.24 
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    50m  40.38  40.38 

 
Er 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eevi Kotiranta  2001  01A433  AQUILA    50m  37.59  37.59 
Saija Mikkonen  2001  01A667  TuUS    50m  37.32  37.32 
Lotta Risnen  1999  99A812  KeUi    50m  35.41  35.41 
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    50m  35.89  35.89 
Annika Tietz  2001  01A200  HTU    25m  35.98  37.48 
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    50m  38.06  38.06 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner