2021-10-23   03:21:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Lhtlista Laji 4
Lhtlista 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  08:48   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Er 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    25m     
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    25m  1:13.46  1:14.96 
Joni Routamo  2005  05A486  HUS    25m  1:01.80  1:03.30 
Eeti Virolainen  2004  04A488  Octopus    25m  1:03.52  1:05.02 
Aleksi Kokkonen  2004  04A575  HUS    25m     
Juuso Vastamki  2002  02A553  VeUS    25m     

 
Er 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sampo Nord  2005  05A071  Vanders    50m  58.82  58.82 
Samu Kauppinen  2005  05A185  HTU    25m  54.72  56.22 
Joakim Kuhlberg  2004  04A072  BS-PU    50m  54.59  54.59 
Urho Kkel  2005  05A042  KeUi    25m  53.31  54.81 
Birger Niskanen  2002  02A527  KeUi    25m  55.22  56.72 
Tapio Uzal  2001  01A125  Vanders    25m  58.31  59.81 

 
Er 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heikki Tirkkonen  2003  03A393  AQUILA    50m  53.81  53.81 
Niko Pivinen  2004  04A277  RiUS    25m  51.35  52.85 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    50m  50.98  50.98 
Otto Kuusisto  2004  04A082  NU    25m  50.62  52.12 
Oskari Toivonen  2004  04A114  Vanders    25m  51.89  53.39 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    50m  54.29  54.29 

 
Er 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Utulahti  2002  02A344  NumKis    25m  49.06  50.56 
Aleksanteri Nord  2002  02A814  Vanders    25m  47.89  49.39 
Sebastian Stenbacka  2002  02A472  Octopus    25m  47.19  48.69 
Akseli Leppnen  2004  04A006  SGR    50m  49.14  49.14 
Elias Kallonen  2003  03A106  Vanders    50m  49.77  49.77 
Otto Ahvonen  2003  03A671  HUS    50m  50.69  50.69 

 
Er 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HUS    25m  46.67  48.17 
Teemu Ekblad  2001  01A353  Octopus    25m  43.78  45.28 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    50m  42.81  42.81 
Henri Hakkarainen  2001  01B256  VeUS    50m  44.54  44.54 
Aaro Mrsyl  2001  01B014  Vanders    50m  45.65  45.65 
Juho Elia Marjala  2003  03A275  KeUi    25m  47.03  48.53 

 
Er 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Niemi  2001  01B016  HyUS    25m  38.91  40.41 
Saku Laakkonen  1999  99A326  Vanders    25m  38.43  39.93 
Ville Laukkanen  1999  99A811  KeUi    50m  36.42  36.42 
Jarkko Lehtola  1999  99B115  KeUi    50m  37.41  37.41 
Roope Koski  1999  99A249  Octopus    25m  38.61  40.11 
Santeri Oripelto  1999  99B212  HUS    25m  40.50  42.00 

 
Er 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikko Suova  1997  97A311  UiTa    50m  35.33  35.33 
Juho Seppl  1999  99B048  SiWa    50m  34.48  34.48 
Henri Kyyr  1999  99A179  Vanders    50m  34.19  34.19 
Juha Jernvall  2000  00A085  AQUILA    50m  34.37  34.37 
Santeri Kaasinen  1999  99A119  TaTU    50m  34.91  34.91 
Teemu Saarinen  1995  95A139  HUS    25m  33.84  35.34 

 
Er 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miro Torola  1995  95A746  Vanders    25m  31.50  33.00 
Sami Pakarinen  1992  92A332  Vanders    25m  29.74  31.24 
Mikael Laakso  1997  97A008  RiUS    50m  30.03  30.03 
Juha Kollin  1993  93A900  Vanders    50m  30.42  30.42 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    50m  31.52  31.52 
Tristan Forslund  1998  98A296  BS-PU    25m  32.01  33.51 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner