2021-10-23   04:32:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Lhtlista Laji 5
Lhtlista 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  08:48   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (9) 
Er 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Isabel Hagelin  2001  01A083  SiWa    25m     
Miia iks  2003  03A563  RiUS    25m     
Maria Pesso  2002  02A299  SGR    25m     
               
               

 
Er 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Carolina Bckstrm  2001  01A747  SGR    25m     
Aada Rissanen  2004  04A305  Vanders    25m     
Yasmin Laouari  2001  01A921  Vanders    25m     
Sara Mulari  2002  02B192  SGR    25m     
Erika Andreasen  2002  02A456  SGR    25m     
               

 
Er 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    50m  4:01.27  4:01.27 
Karla Tiainen  2005  05A246  Vanders    25m  3:36.60  3:41.60 
Ronja Hellberg  2003  03A420  RiUS    25m  3:33.56  3:38.56 
Johanna Luukkonen  2001  01B060  HyUS    25m  3:35.45  3:40.45 
Vilma Lepphaara  2005  05A009  Octopus    25m  3:42.70  3:47.70 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    25m  4:01.14  4:06.14 

 
Er 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    25m  3:20.79  3:25.79 
Ella Hurtta  2003  03A522  AQUILA    25m  3:20.29  3:25.29 
Lotta Husu  2001  01B141  HyUS    25m  3:14.78  3:19.78 
Emmi Uotila  2002  02A313  NoPy    50m  3:20.65  3:20.65 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HUS    50m  3:25.70  3:25.70 
Helena Viitasalo  2001  01A676  SGR    50m  3:37.15  3:37.15 

 
Er 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anniina Uusitalo  2001  01A956  HUS    25m  3:11.90  3:16.90 
Noona Rantanen  2002  02A175  Vanders    25m  3:09.84  3:14.84 
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    25m  3:07.04  3:12.04 
Sanni Kuitunen  2000  00A128  HyUS    25m  3:08.20  3:13.20 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    25m  3:11.87  3:16.87 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  3:17.60  3:17.60 

 
Er 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HUS    50m  3:03.33  3:03.33 
Jessika Lehtonen  1999  99A536  Cetus    50m  2:59.86  2:59.86 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    50m  2:54.38  2:54.38 
Annika Toiviainen  2002  02A155  Vanders    25m  2:54.74  2:59.74 
Aino-Olivia Arola  2002  02A654  AQUILA    50m  3:02.91  3:02.91 
Taru Vannas  2003  03A011  Vanders    50m  3:04.08  3:04.08 

 
Er 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  2:48.14  2:53.14 
Ida Grundstrm  2002  02A014  Vanders    50m  2:52.71  2:52.71 
Lotta Aho  1999  99A598  HUS    25m  2:45.60  2:50.60 
Tiina Soukka  1996  96A746  TaTU    50m  2:52.10  2:52.10 
Iida Nyman  2002  02A319  VeUS    50m  2:53.14  2:53.14 
Aada Pohjala  2001  01A766  BS-PU    25m  2:48.78  2:53.78 

 
Er 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pippi Nordstrm  2001  01A854  HU    25m  2:44.13  2:49.13 
Taru Rilla  2000  00A333  HUS    50m  2:48.37  2:48.37 
Wilma Andreasen  2000  00A430  SGR    50m  2:43.65  2:43.65 
Millariina Bruce  2001  01B021  AQUILA    50m  2:45.95  2:45.95 
Anni Halonen  1999  99A895  RiUS    50m  2:48.41  2:48.41 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HUS    25m  2:45.42  2:50.42 

 
Er 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marilla Parhiala  2000  00B046  Gladius    25m  2:35.64  2:40.64 
Emma Hllfors  1998  98A856  TaTU    50m  2:38.91  2:38.91 
Amanda Saari  2000  00A531  TaTU    25m  2:29.74  2:34.74 
Henna Kainulainen  1998  98A255  HUS    25m  2:32.82  2:37.82 
Aliisa Liukkonen  1999  99A563  HUS    50m  2:39.41  2:39.41 
Lilli Louhikoski  2002  02A021  Vanders    25m  2:37.14  2:42.14 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner