2021-10-23   04:38:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

Lhtlista Laji 9
Lhtlista 
 
  Kilpailu  FOREVER GAMES    Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  VANTAA TIKKURILA    Tulostusaika  08:48   
  Jrjestj  VANDERS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  11 huhtikuu 2015         
 
 
 
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Er 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elisabeth Marie Salm  2002  02A530  BS-PU    25m     
Sofia Harju  2002  02A556  KeUi    25m     
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    25m     
Winona Forslund  2003  03A476  BS-PU    25m     
Ella Rantamki  1998  98A030  PUS    25m     
Emilia Lyyra  2003  03A219  Vanders    25m     

 
Er 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    25m     
Anna Hatunen  2000  00A827  BS-PU    50m  3:38.10  3:38.10 
Kiira Vuorinen  2001  01A951  BS-PU    50m  3:25.52  3:25.52 
Erja Tiljander  2000  00B194  HyUS    25m  3:30.46  3:36.46 
Ella Pitkkangas  2003  03A206  Vanders    25m     
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    25m     

 
Er 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Nieminen  2000  00B151  AQUILA    50m  3:23.45  3:23.45 
Tiia Strandberg  2002  02A332  SiHy    50m  3:20.78  3:20.78 
Jenny Kareinen  2002  02A000  KeUi    25m  3:12.54  3:18.54 
Sarah Tepponen  2001  01A897  HU    50m  3:19.67  3:19.67 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    50m  3:20.82  3:20.82 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HUS    50m  3:24.30  3:24.30 

 
Er 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Ketola  2001  01A704  HTU    25m  3:07.85  3:13.85 
Roosa-Maria Tempakka  2000  00A361  SGR    25m  3:06.60  3:12.60 
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    50m  3:10.87  3:10.87 
Jonna Salminen  2001  01A833  NU    25m  3:06.12  3:12.12 
Ida Grundstrm  2002  02A014  Vanders    25m  3:07.62  3:13.62 
Emmi Kortteinen  2000  00A654  UiTa    25m  3:10.59  3:16.59 

 
Er 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    50m  3:09.92  3:09.92 
Janita Brunila  2002  02A072  AQUILA    50m  3:08.92  3:08.92 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    25m  3:02.04  3:08.04 
Millariina Bruce  2001  01B021  AQUILA    50m  3:08.57  3:08.57 
Essi Laine  2000  00A647  TaTU    25m  3:03.63  3:09.63 
Saija Mikkonen  2001  01A667  TuUS    50m  3:10.79  3:10.79 

 
Er 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    25m  2:53.65  2:59.65 
Mikaela Kulmala  2001  01A110  RiUS    25m  2:47.08  2:53.08 
Ada Nystrm  2001  01A572  BS-PU    50m  2:47.79  2:47.79 
Annika Tietz  2001  01A200  HTU    25m  2:45.75  2:51.75 
Oona Ahinko  2001  01A878  VeUS    50m  2:57.65  2:57.65 
Eevi Kotiranta  2001  01A433  AQUILA    50m  3:02.37  3:02.37 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner