2021-10-23   03:46:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

1_S
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
968  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  50 m  29.51  29.51   
1068  Venlinen Veera  1995  Vanders  95A717  50 m  29.93  29.93   
707  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  50 m  30.21  30.21   
907  Puhtimki Salla  1998  VeUS  98A628  50 m  30.70  30.70   
1013  Malmi Katja  1998  Vanders  98A468  50 m  31.24  31.24   
1124  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  30.64  31.64  JL 
1127  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  31.78  31.78  JL 
1122  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  31.14  32.14  JL 
807  Taskinen Suvi  1998  SiWa  98B127  50 m  32.20  32.20   
10  879  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  32.29  32.29   
11  1128  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  32.35  32.35  JL 
12  985  Kokko Emilia  1999  Vanders  99A175  50 m  32.45  32.45   
13  1130  Lehtolainen Sara  1996  Gladius  96B072  50 m  32.48  32.48  JL 
14  1037  Peippo Pinja  1999  Vanders  99A544  50 m  32.96  32.96   
15  1118  Alajsk Ada  1998  TaTU  98A836  50 m  33.12  33.12  JL 
16  834  Aho Lotta  1999  HUS  99A598  25 m  32.19  33.19   
17  832  Uusitalo Nelli  1999  JJy  99A377  50 m  33.51  33.51   
18  823  Malinen Sanni  1998  Cetus  98A551  50 m  33.70  33.70   
19  1085  Kotola Vilma  2001  AQUILA  01A426  50 m  33.73  33.73   
20  864  Rilla Taru  2000  HUS  00A333  50 m  33.80  33.80   
21  857  Nieminen Sofia  2002  HUS  02A478  25 m  33.09  34.09   
22  630  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  50 m  34.18  34.18   
23  859  Pnnighaus Vanessa  1999  HUS  99A222  25 m  33.20  34.20   
24  829  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  34.97  34.97   
25  1009  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  35.02  35.02   
26  830  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  50 m  35.09  35.09   
27  916  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  35.31  35.31   
28  921  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  25 m  34.44  35.44   
29  906  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  25 m  34.88  35.88   
30  802  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  25 m  35.07  36.07   
31  918  Kattilakoski Erika  2000  Octopus  00A372  25 m  35.31  36.31   
32  663  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  35.38  36.38   
33  1011  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  36.39  36.39   
34  608  Trnqvist Ida  1999  BS-PU  99A838  25 m  35.53  36.53   
35  647  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  25 m  35.91  36.91   
36  770  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  37.68  37.68   
37  1096  Toikka Kiia  2001  AQUILA  01A481  25 m  36.70  37.70   
38  736  Pihkamki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  37.41  38.41   
39  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  38.60  38.60   
40  1077  Brunila Janita  2002  AQUILA  02A072  50 m  38.74  38.74   
41  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  25 m  37.91  38.91   
42  1081  Jrvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  39.06  39.06   
43  923  Kumpulainen Jasmin  1998  Octopus  98B053  25 m  38.08  39.08   
44  1108  Salminen Jonna  2001  NU  01A833  25 m  38.20  39.20   
45  819  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  50 m  39.29  39.29   
46  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  39.38  39.38   
47  675  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  25 m  38.45  39.45   
48  738  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  38.59  39.59   
49  1082  Kansonen Fanni  2001  AQUILA  01B162  50 m  39.59  39.59   
50  1109  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  38.63  39.63   
51  625  Ketola Anna  2001  HTU  01A704  25 m  38.74  39.74   
52  665  Tiljander Erja  2000  HyUS  00B194  50 m  39.82  39.82   
53  636  Walther Wilma  2001  HTU  01A522  25 m  38.87  39.87   
54  655  Husu Lotta  2001  HyUS  01B141  25 m  39.37  40.37   
55  1092  Mkiaho Petra  2001  AQUILA  01B096  50 m  40.70  40.70   
56  1102  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  40.79  40.79   
57  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  50 m  40.86  40.86   
58  915  Hmlinen Venla  2001  Octopus  01B057  50 m  40.89  40.89   
59  669  Harju Sofia  2002  KeUi  02A556  25 m  40.20  41.20   
60  898  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m  40.47  41.47   
61  956  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  40.96  41.96   
62  1111  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  42.19  42.19  JL 
63  1107  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  43.23  43.23   
64  592  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  42.73  43.73   
65  584  Ahlgren Amanda  2001  BS-PU  01A821  25 m  42.78  43.78   
66  1007  Loponen Emma  2003  Vanders  03A519  25 m  43.03  44.03   
67  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  25 m  43.04  44.04   
68  1090  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  25 m  43.32  44.32   
69  1059  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  43.61  44.61   
70  831  Uusitalo Ella  2003  JJy  03A145  25 m  43.63  44.63   
71  811  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  43.64  44.64   
72  903  Koivisto Raakel  2001  VeUS  01A892  25 m  44.19  45.19   
73  745  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  50 m  45.23  45.23   
74  981  Kilpelinen Jenna  2001  Vanders  01A307  50 m  45.85  45.85   
75  723  Korpisaari Kaisli  2002  RiUS  02A094  25 m  45.24  46.24   
76  947  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  50 m  46.34  46.34   
77  1088  Kp Iisa  2002  AQUILA  02A454  25 m  45.79  46.79   
78  839  Hakamki Viivi  2002  HUS  02B053  50 m  47.53  47.53   
79  929  Lepphaara Vilma  2005  Octopus  05A009  25 m  46.60  47.60   
80  1028  Nissi Laura  2004  Vanders  04A259  25 m  47.44  48.44   
81  791  Toivonen Helmiina  2004  SGR  04A030  25 m  49.08  50.08   
82  677  Karola Roona  2004  KeUi  04A099  50 m  50.22  50.22   
83  1065  Valtanen Sanni  2004  Vanders  04A527  25 m  49.58  50.58   
84  861  Reinonen Siiri  2004  HUS  04A278  25 m  50.07  51.07   
85  742  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  50.93  51.93   
86  982  Kilpelinen Tiia  2003  Vanders  03A069  50 m  52.38  52.38   
87  597  Lindblom Malin  2006  BS-PU  06A073  25 m  51.56  52.56   
88  682  Kkel Helmi  2006  KeUi  06A002  25 m  56.39  57.39   
89  924  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  25 m  56.86  57.86   
90  637  Vepslinen Aino  2001  HTU  01A714  50 m  58.67  58.67   
91  1055  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  25 m  58.85  59.85   
92  917  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  25 m  1:01.50  1:02.50   
93  710  Aarresuo Emmi  2003  RiUS  03A566  25 m       
94  867  Salminen Milla  2003  HUS  03A609  25 m       
95  972  Hnninen Pinja  2000  Vanders  00B283  25 m       
96  973  Hrkk Alma  2005  Vanders  05A331  25 m       
97  1020  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  25 m       
98  1036  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m       
99  1047  Rintala Maria  2003  Vanders  03A608  25 m       
100  1053  Siurola Peppi  2004  Vanders  04A219  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner