2021-10-23   04:35:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

4_S
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
729  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  30.03  30.03   
986  Kollin Juha  1993  Vanders  93A900  50 m  30.42  30.42   
1035  Pakarinen Sami  1992  Vanders  92A332  25 m  29.74  31.24   
878  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  31.52  31.52   
1061  Torola Miro  1995  Vanders  95A746  25 m  31.50  33.00   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  32.01  33.51   
997  Kyyr Henri  1999  Vanders  99A179  50 m  34.19  34.19   
1080  Jernvall Juha  2000  AQUILA  00A085  50 m  34.37  34.37   
806  Seppl Juho  1999  SiWa  99B048  50 m  34.48  34.48   
10  877  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  34.91  34.91   
11  955  Suova Mikko  1997  UiTa  97A311  50 m  35.33  35.33   
12  866  Saarinen Teemu  1995  HUS  95A139  25 m  33.84  35.34   
13  686  Laukkanen Ville  1999  KeUi  99A811  50 m  36.42  36.42   
14  688  Lehtola Jarkko  1999  KeUi  99B115  50 m  37.41  37.41   
15  998  Laakkonen Saku  1999  Vanders  99A326  25 m  38.43  39.93   
16  922  Koski Roope  1999  Octopus  99A249  25 m  38.61  40.11   
17  661  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  25 m  38.91  40.41   
18  858  Oripelto Santeri  1999  HUS  99B212  25 m  40.50  42.00   
19  810  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  42.81  42.81   
20  902  Hakkarainen Henri  2001  VeUS  01B256  50 m  44.54  44.54   
21  912  Ekblad Teemu  2001  Octopus  01A353  25 m  43.78  45.28   
22  1026  Mrsyl Aaro  2001  Vanders  01B014  50 m  45.65  45.65   
23  849  Kukkonen Lenni  2001  HUS  01A961  25 m  46.67  48.17   
24  691  Marjala Juho Elia  2003  KeUi  03A275  25 m  47.03  48.53   
25  942  Stenbacka Sebastian  2002  Octopus  02A472  25 m  47.19  48.69   
26  780  Leppnen Akseli  2004  SGR  04A006  50 m  49.14  49.14   
27  1029  Nord Aleksanteri  2002  Vanders  02A814  25 m  47.89  49.39   
28  978  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  50 m  49.77  49.77   
29  709  Utulahti Aaron  2002  NumKis  02A344  25 m  49.06  50.56   
30  835  Ahvonen Otto  2003  HUS  03A671  50 m  50.69  50.69   
31  1005  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  50 m  50.98  50.98   
32  1103  Kuusisto Otto  2004  NU  04A082  25 m  50.62  52.12   
33  737  Pivinen Niko  2004  RiUS  04A277  25 m  51.35  52.85   
34  1060  Toivonen Oskari  2004  Vanders  04A114  25 m  51.89  53.39   
35  1095  Tirkkonen Heikki  2003  AQUILA  03A393  50 m  53.81  53.81   
36  1022  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  54.29  54.29   
37  594  Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  50 m  54.59  54.59   
38  683  Kkel Urho  2005  KeUi  05A042  25 m  53.31  54.81   
39  624  Kauppinen Samu  2005  HTU  05A185  25 m  54.72  56.22   
40  694  Niskanen Birger  2002  KeUi  02A527  25 m  55.22  56.72   
41  1030  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  58.82  58.82   
42  1063  Uzal Tapio  2001  Vanders  01A125  25 m  58.31  59.81   
43  865  Routamo Joni  2005  HUS  05A486  25 m  1:01.80  1:03.30   
44  948  Virolainen Eeti  2004  Octopus  04A488  25 m  1:03.52  1:05.02   
45  960  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  25 m  1:13.46  1:14.96   
46  847  Kokkonen Aleksi  2004  HUS  04A575  25 m       
47  908  Vastamki Juuso  2002  VeUS  02A553  25 m       
48  1002  Lehtonen Joona  2003  Vanders  03A634  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner