2021-10-23   04:00:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

5_S
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1125  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  25 m  2:29.74  2:34.74  JL 
844  Kainulainen Henna  1998  HUS  98A255  25 m  2:32.82  2:37.82   
1120  Hllfors Emma  1998  TaTU  98A856  50 m  2:38.91  2:38.91  JL 
852  Liukkonen Aliisa  1999  HUS  99A563  50 m  2:39.41  2:39.41   
1131  Parhiala Marilla  2000  Gladius  00B046  25 m  2:35.64  2:40.64  JL 
1010  Louhikoski Lilli  2002  Vanders  02A021  25 m  2:37.14  2:42.14   
768  Andreasen Wilma  2000  SGR  00A430  50 m  2:43.65  2:43.65   
1076  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  50 m  2:45.95  2:45.95   
864  Rilla Taru  2000  HUS  00A333  50 m  2:48.37  2:48.37   
10  716  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  50 m  2:48.41  2:48.41   
11  650  Nordstrm Pippi  2001  HU  01A854  25 m  2:44.13  2:49.13   
12  857  Nieminen Sofia  2002  HUS  02A478  25 m  2:45.42  2:50.42   
13  834  Aho Lotta  1999  HUS  99A598  25 m  2:45.60  2:50.60   
14  1127  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  2:52.10  2:52.10  JL 
15  967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  50 m  2:52.71  2:52.71   
16  630  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  25 m  2:48.14  2:53.14   
17  906  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  50 m  2:53.14  2:53.14   
18  603  Pohjala Aada  2001  BS-PU  01A766  25 m  2:48.78  2:53.78   
19  916  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  2:54.38  2:54.38   
20  1132  Toiviainen Annika  2002  Vanders  02A155  25 m  2:54.74  2:59.74  JL 
21  822  Lehtonen Jessika  1999  Cetus  99A536  50 m  2:59.86  2:59.86   
22  1075  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  3:02.91  3:02.91   
23  846  Kilponen Sanni  2001  HUS  01A145  50 m  3:03.33  3:03.33   
24  1066  Vannas Taru  2003  Vanders  03A011  50 m  3:04.08  3:04.08   
25  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m  3:07.04  3:12.04   
26  659  Kuitunen Sanni  2000  HyUS  00A128  25 m  3:08.20  3:13.20   
27  1046  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  25 m  3:09.84  3:14.84   
28  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m  3:11.87  3:16.87   
29  868  Uusitalo Anniina  2001  HUS  01A956  25 m  3:11.90  3:16.90   
30  1102  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  3:17.60  3:17.60   
31  655  Husu Lotta  2001  HyUS  01B141  25 m  3:14.78  3:19.78   
32  1129  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  3:20.65  3:20.65  JL 
33  1079  Hurtta Ella  2003  AQUILA  03A522  25 m  3:20.29  3:25.29   
34  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  50 m  3:25.70  3:25.70   
35  592  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  3:20.79  3:25.79   
36  795  Viitasalo Helena  2001  SGR  01A676  50 m  3:37.15  3:37.15   
37  718  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  3:33.56  3:38.56   
38  660  Luukkonen Johanna  2001  HyUS  01B060  25 m  3:35.45  3:40.45   
39  1059  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  3:36.60  3:41.60   
40  929  Lepphaara Vilma  2005  Octopus  05A009  25 m  3:42.70  3:47.70   
41  742  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  50 m  4:01.27  4:01.27   
42  721  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  4:01.14  4:06.14   
43  766  iks Miia  2003  RiUS  03A563  25 m       
44  767  Andreasen Erika  2002  SGR  02A456  25 m       
45  769  Bckstrm Carolina  2001  SGR  01A747  25 m       
46  783  Mulari Sara  2002  SGR  02B192  25 m       
47  785  Pesso Maria  2002  SGR  02A299  25 m       
48  799  Hagelin Isabel  2001  SiWa  01A083  25 m       
49  1000  Laouari Yasmin  2001  Vanders  01A921  25 m       
50  1048  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner