2021-10-23   03:30:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

6_S
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
679  Kiuru Elmo  1997  KeUi  97A519  25 m  2:14.48  2:19.48   
786  Ruohonen Lassi  1998  SGR  98A125  25 m  2:21.02  2:26.02   
796  Yli-yh Kustaa  2000  SGR  00A023  50 m  2:29.01  2:29.01   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  2:24.31  2:29.31   
787  Somila Niko  1999  SGR  99A521  25 m  2:25.45  2:30.45   
860  Reinonen Jaakko  2001  HUS  01A300  25 m  2:25.61  2:30.61   
871  Viitanen Teemu  2000  HUS  00A915  25 m  2:27.94  2:32.94   
1091  Lnsirinne Pessi  2000  AQUILA  00A784  25 m  2:28.04  2:33.04   
1098  Einto Eetu  2001  NU  01A927  25 m  2:29.75  2:34.75   
10  749  Sepp Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  2:32.39  2:37.39   
11  854  Lhde Mikael  2000  HUS  00A918  25 m  2:33.90  2:38.90   
12  964  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  2:34.03  2:39.03   
13  937  Nrhi Eetu  1998  Octopus  98A620  25 m  2:35.64  2:40.64   
14  724  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  2:36.72  2:41.72   
15  744  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  25 m  2:38.35  2:43.35   
16  1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  2:38.59  2:43.59   
17  748  Sepp Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  2:39.14  2:44.14   
18  884  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  25 m  2:40.04  2:45.04   
19  895  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  2:41.15  2:46.15   
20  765  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  25 m  2:41.51  2:46.51   
21  607  Seppl Sami  2000  BS-PU  00B045  25 m  2:43.06  2:48.06   
22  872  Ytti Lauri  1999  HUS  99A618  50 m  2:48.66  2:48.66   
23  888  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  2:46.35  2:51.35   
24  816  Antila Frans  1998  Cetus  98A910  50 m  2:52.64  2:52.64   
25  897  Vilmunen Pekka  2001  TaTU  01A507  25 m  2:50.59  2:55.59   
26  1026  Mrsyl Aaro  2001  Vanders  01B014  25 m  2:54.03  2:59.03   
27  732  Lasmio Atte  2001  RiUS  01A618  25 m  2:56.82  3:01.82   
28  984  Kivist Tuomas  2000  Vanders  00A848  25 m  3:02.14  3:07.14   
29  893  Rytvuori Leo  1999  TaTU  99A151  50 m  3:07.66  3:07.66   
30  640  Harju Aatu  2002  HU  02A334  25 m  3:03.05  3:08.05   
31  746  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  3:11.81  3:11.81   
32  1135  Ivanov Viktor  2004  KASATKA    50 m  3:12.44  3:12.44   
33  874  Ahonp Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  3:07.56  3:12.56   
34  667  Hakkarainen Aki  2003  KeUi  03A251  50 m  3:14.09  3:14.09   
35  695  Rahikainen Juuso  2003  KeUi  03A265  50 m  3:18.32  3:18.32   
36  734  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  25 m  3:16.86  3:21.86   
37  1083  Kervinen Leevi  2003  AQUILA  03A375  50 m  3:29.59  3:29.59   
38  911  Berggren Santeri  2003  Octopus  03A530  50 m  3:34.59  3:34.59   
39  712  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  25 m  3:32.34  3:37.34   
40  784  Munsterhjelm Mio  2002  SGR  02A609  50 m  3:41.76  3:41.76   
41  739  Riihel Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  3:42.26  3:47.26   
42  714  Bun Sebastian  2002  RiUS  02A855  25 m       
43  789  Tantula Muhammed  2002  SGR  02A645  25 m       
44  792  Vaenerberg Carl-victor  2002  SGR  02A362  25 m       
45  797  Byskov Jan  2004  SiHy  04A474  25 m       
46  920  Korpi Henri Taneli  2004  Octopus  04A444  25 m       
47  938  Pehkonen Aleksi  2004  Octopus  04A516  25 m       
48  944  Suoknuuti Tomi  2004  Octopus  04A382  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner