2021-10-23   02:57:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

7_S
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1068  Venlinen Veera  1995  Vanders  95A717  50 m  59.18  59.18   
707  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  50 m  1:00.57  1:00.57   
674  Kareinen Hanna  2000  KeUi  00A012  50 m  1:02.40  1:02.40   
1037  Peippo Pinja  1999  Vanders  99A544  50 m  1:02.40  1:02.40   
759  Turunen Roza  2000  RiUS  00A055  50 m  1:02.86  1:02.86   
696  Risnen Lotta  1999  KeUi  99A812  50 m  1:03.60  1:03.60   
879  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  1:03.74  1:03.74   
1039  Perki Anniina  1999  Vanders  99A549  50 m  1:04.02  1:04.02   
1118  Alajsk Ada  1998  TaTU  98A836  50 m  1:04.62  1:04.62  JL 
10  1019  Miettinen Juuli  2000  Vanders  00A048  25 m  1:02.94  1:04.94   
11  873  Rantamki Ella  1998  PUS  98A030  50 m  1:05.26  1:05.26   
12  1105  Paukku Roosa  2000  NU  00A781  50 m  1:05.32  1:05.32   
13  1096  Toikka Kiia  2001  AQUILA  01A481  50 m  1:06.36  1:06.36   
14  832  Uusitalo Nelli  1999  JJy  99A377  25 m  1:04.38  1:06.38   
15  954  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  1:06.47  1:06.47   
16  1121  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  1:06.82  1:06.82  JL 
17  829  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  1:06.83  1:06.83   
18  643  Huhtamaa Jade  2002  HU  02A114  50 m  1:06.85  1:06.85   
19  830  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  1:04.95  1:06.95   
20  1089  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  1:07.12  1:07.12   
21  906  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  50 m  1:07.26  1:07.26   
22  641  Heikkinen Veera  2001  HU  01A898  50 m  1:07.31  1:07.31   
23  802  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  25 m  1:05.44  1:07.44   
24  823  Malinen Sanni  1998  Cetus  98A551  50 m  1:07.62  1:07.62   
25  801  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  50 m  1:07.69  1:07.69   
26  827  Kekkonen Joanna  2000  La-Ka  00A585  50 m  1:07.92  1:07.92   
27  921  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  50 m  1:08.02  1:08.02   
28  1085  Kotola Vilma  2001  AQUILA  01A426  25 m  1:06.16  1:08.16   
29  650  Nordstrm Pippi  2001  HU  01A854  25 m  1:06.48  1:08.48   
30  1132  Toiviainen Annika  2002  Vanders  02A155  50 m  1:09.09  1:09.09  JL 
31  918  Kattilakoski Erika  2000  Octopus  00A372  25 m  1:07.19  1:09.19   
32  602  Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  50 m  1:09.68  1:09.68   
33  646  Laitinen Emmi  2001  HU  01A935  25 m  1:07.73  1:09.73   
34  608  Trnqvist Ida  1999  BS-PU  99A838  25 m  1:07.83  1:09.83   
35  770  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  1:10.49  1:10.49   
36  779  Lehvil Marianne  1999  SGR  99B030  50 m  1:10.77  1:10.77   
37  953  Palojrvi Elina  2002  UiTa  02A435  50 m  1:10.78  1:10.78   
38  1097  Visnen Laura  2001  AQUILA  01A436  25 m  1:08.96  1:10.96   
39  800  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  1:11.09  1:11.09   
40  833  Aartela Ada  2002  HUS  02A562  50 m  1:11.32  1:11.32   
41  987  Korkeamki Ciia  2001  Vanders  01A046  50 m  1:11.37  1:11.37   
42  603  Pohjala Aada  2001  BS-PU  01A766  25 m  1:09.45  1:11.45   
43  1114  Niemi Annika  2000  SiWa  00A451  50 m  1:11.82  1:11.82  JL 
44  782  Leppnen Vilhelmiina  2003  SGR  03A002  25 m  1:10.01  1:12.01   
45  916  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:10.18  1:12.18   
46  952  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:10.20  1:12.20   
47  820  Kapiainen Helmi  1998  Cetus  98A779  50 m  1:12.37  1:12.37   
48  720  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  50 m  1:12.48  1:12.48   
49  818  Hyvnen Julia  1998  Cetus  98A929  50 m  1:13.08  1:13.08   
50  606  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  50 m  1:13.41  1:13.41   
51  715  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:11.58  1:13.58   
52  838  Eloranta Anni  2001  HUS  01A347  25 m  1:11.59  1:13.59   
53  923  Kumpulainen Jasmin  1998  Octopus  98B053  50 m  1:13.98  1:13.98   
54  626  Laitinen Minna  2002  HTU  02A418  25 m  1:12.11  1:14.11   
55  910  Peltola Sanni  1999  STRiksu  99B352  25 m  1:12.19  1:14.19   
56  738  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  50 m  1:14.95  1:14.95   
57  1090  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  50 m  1:15.02  1:15.02   
58  1082  Kansonen Fanni  2001  AQUILA  01B162  25 m  1:13.31  1:15.31   
59  1054  Sjlund Emilia  2002  Vanders  02A760  25 m  1:13.34  1:15.34   
60  604  Puukko Irina  2001  BS-PU  01B187  25 m  1:13.42  1:15.42   
61  901  Hakkarainen Alina  2002  VeUS  02A690  25 m  1:13.90  1:15.90   
62  1027  Nikkil Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  1:15.92  1:15.92   
63  644  Huovinen Saima  2003  HU  03A614  25 m  1:14.00  1:16.00   
64  642  Helle Essi  2002  HU  02A942  50 m  1:16.45  1:16.45   
65  717  Heiskanen Annika  2001  RiUS  01A375  25 m  1:14.53  1:16.53   
66  831  Uusitalo Ella  2003  JJy  03A145  50 m  1:16.57  1:16.57   
67  915  Hmlinen Venla  2001  Octopus  01B057  25 m  1:14.88  1:16.88   
68  652  Tepponen Sarah  2001  HU  01A897  50 m  1:16.97  1:16.97   
69  851  Lehtinen Sara  1999  HUS  99B331  50 m  1:17.76  1:17.76   
70  1092  Mkiaho Petra  2001  AQUILA  01B096  25 m  1:15.79  1:17.79   
71  773  Karlson Hanna  1999  SGR  99B037  50 m  1:18.30  1:18.30   
72  1046  Rantanen Noona  2002  Vanders  02A175  50 m  1:18.41  1:18.41   
73  956  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  50 m  1:18.56  1:18.56   
74  1081  Jrvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:18.69  1:18.69   
75  605  Rosqvist Sara  2001  BS-PU  01B177  50 m  1:18.97  1:18.97   
76  1066  Vannas Taru  2003  Vanders  03A011  50 m  1:19.17  1:19.17   
77  900  Bdi Boglrka  2005  VeUS  05A388  50 m  1:19.53  1:19.53   
78  736  Pihkamki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:17.89  1:19.89   
79  1088  Kp Iisa  2002  AQUILA  02A454  25 m  1:18.10  1:20.10   
80  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  25 m  1:18.39  1:20.39   
81  660  Luukkonen Johanna  2001  HyUS  01B060  25 m  1:18.97  1:20.97   
82  599  Mnttri Ellen  2000  BS-PU  00B163  50 m  1:21.11  1:21.11   
83  611  Uusitalo Kreetta  2003  BS-PU  03A222  25 m  1:19.26  1:21.26   
84  981  Kilpelinen Jenna  2001  Vanders  01A307  50 m  1:21.42  1:21.42   
85  690  Lfgren Henrietta  2003  KeUi  03A262  50 m  1:21.45  1:21.45   
86  839  Hakamki Viivi  2002  HUS  02B053  50 m  1:22.18  1:22.18   
87  903  Koivisto Raakel  2001  VeUS  01A892  25 m  1:20.36  1:22.36   
88  632  Sorvari Olivia  2003  HTU  03A025  25 m  1:20.50  1:22.50   
89  628  Nevalainen Karla  2002  HTU  02A156  25 m  1:20.92  1:22.92   
90  1007  Loponen Emma  2003  Vanders  03A519  25 m  1:20.93  1:22.93   
91  1111  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  1:23.11  1:23.11  JL 
92  861  Reinonen Siiri  2004  HUS  04A278  50 m  1:24.54  1:24.54   
93  693  Niskanen Beata  2004  KeUi  04A091  50 m  1:24.73  1:24.73   
94  791  Toivonen Helmiina  2004  SGR  04A030  25 m  1:22.95  1:24.95   
95  1028  Nissi Laura  2004  Vanders  04A259  50 m  1:25.23  1:25.23   
96  760  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  25 m  1:23.36  1:25.36   
97  584  Ahlgren Amanda  2001  BS-PU  01A821  50 m  1:25.48  1:25.48   
98  837  Boman Jenna  2003  HUS  03A960  50 m  1:25.70  1:25.70   
99  811  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:23.83  1:25.83   
100  1094  Pukki Aada  2002  AQUILA  02A682  50 m  1:25.90  1:25.90   
101  723  Korpisaari Kaisli  2002  RiUS  02A094  25 m  1:24.29  1:26.29   
102  658  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  1:24.65  1:26.65   
103  681  Kukkonen Nella  2003  KeUi  03A326  50 m  1:26.78  1:26.78   
104  592  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  50 m  1:27.06  1:27.06   
105  982  Kilpelinen Tiia  2003  Vanders  03A069  50 m  1:27.37  1:27.37   
106  867  Salminen Milla  2003  HUS  03A609  50 m  1:27.52  1:27.52   
107  869  Vartiainen Nelli  2002  HUS  02A900  50 m  1:27.92  1:27.92   
108  1055  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  1:27.93  1:27.93   
109  979  Kallunki Essi  2004  Vanders  04A052  50 m  1:28.01  1:28.01   
110  947  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  50 m  1:28.85  1:28.85   
111  1004  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  50 m  1:29.27  1:29.27   
112  745  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  1:27.64  1:29.64   
113  621  Hukkanen Maija  2003  HTU  03A019  50 m  1:29.98  1:29.98   
114  963  Eloranta Silja  2004  Vanders  04A171  50 m  1:30.03  1:30.03   
115  772  Kailanko Olivia  2004  SGR  04A517  50 m  1:30.24  1:30.24   
116  924  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  50 m  1:30.92  1:30.92   
117  631  Saarela Henna  2002  HTU  02A718  25 m  1:28.97  1:30.97   
118  929  Lepphaara Vilma  2005  Octopus  05A009  25 m  1:29.20  1:31.20   
119  1056  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  50 m  1:31.63  1:31.63   
120  756  Tertsunen Saana  2003  RiUS  03A567  25 m  1:29.79  1:31.79   
121  958  Myllrinen Viljaana  2004  UI  04A492  50 m  1:31.81  1:31.81   
122  775  Kauhanen Hanna  2003  SGR  03A779  50 m  1:31.92  1:31.92   
123  1020  Miettinen Melissa  2005  Vanders  05A199  50 m  1:32.20  1:32.20   
124  841  Hieto Silja  2003  HUS  03A995  50 m  1:32.57  1:32.57   
125  992  Kotova Anastasia  2003  Vanders  03A794  25 m  1:31.49  1:33.49   
126  1071  Vilenius Ella  2004  Vanders  04A003  50 m  1:34.07  1:34.07   
127  989  Kortelainen Essi  2003  Vanders  03A367  50 m  1:34.84  1:34.84   
128  1065  Valtanen Sanni  2004  Vanders  04A527  25 m  1:32.92  1:34.92   
129  733  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  50 m  1:35.08  1:35.08   
130  774  Kasvio Louna  2006  SGR  06A151  50 m  1:35.48  1:35.48   
131  705  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  25 m  1:37.99  1:39.99   
132  965  Eriksson Oona  2004  Vanders  04A619  25 m  1:38.11  1:40.11   
133  1016  Mattila Aava  2003  Vanders  03A833  25 m  1:38.45  1:40.45   
134  637  Vepslinen Aino  2001  HTU  01A714  25 m  1:38.50  1:40.50   
135  1049  Rissanen Iina  2005  Vanders  05A102  50 m  1:42.75  1:42.75   
136  662  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  50 m  1:43.00  1:43.00   
137  766  iks Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  1:45.23  1:47.23   
138  727  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  25 m  1:47.87  1:49.87   
139  710  Aarresuo Emmi  2003  RiUS  03A566  25 m  1:48.04  1:50.04   
140  1053  Siurola Peppi  2004  Vanders  04A219  25 m  1:48.56  1:50.56   
141  917  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  50 m  1:51.68  1:51.68   
142  668  Hakkarainen Heta  2005  KeUi  05A191  25 m       
143  699  Sinerkari Nanna  2004  KeUi  04A366  25 m       
144  708  Seppl Saara  2005  NumKis  05A504  25 m       
145  969  Hautamki Laura  2002  Vanders  02B079  25 m       
146  972  Hnninen Pinja  2000  Vanders  00B283  25 m       
147  983  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m       
148  988  Korkeamki Clara  2006  Vanders  06A019  25 m       
149  1032  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  25 m       
150  1036  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m       
151  1067  Vannas Vilma  2006  Vanders  06A016  25 m       
152  1133  Happonen Ella  2003  HUS  03A988  50 m       
153  1134  Laine Lotta  2003  HUS  03A604  50 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner