2021-10-23   04:46:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

8_S
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
976  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  50 m  52.82  52.82   
1035  Pakarinen Sami  1992  Vanders  92A332  50 m  54.04  54.04   
862  Reunanen Niklas  1998  HUS  98A184  25 m  52.77  54.77   
993  Kroon Kevin  1997  Vanders  97B203  25 m  53.86  55.86   
586  Forslund Tristan  1998  BS-PU  98A296  25 m  55.40  57.40   
887  Nyberg Jimmy  1996  TaTU  96A773  25 m  55.68  57.68   
957  Kemppi Jani  1998  UI  98A042  25 m  56.68  58.68   
997  Kyyr Henri  1999  Vanders  99A179  50 m  59.25  59.25   
885  Mettl Santeri  1999  TaTU  99A913  50 m  59.28  59.28   
10  886  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  25 m  57.29  59.29   
11  925  Laakso Otto  1999  Octopus  99A949  50 m  59.83  59.83   
12  877  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  57.89  59.89   
13  905  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  50 m  59.98  59.98   
14  613  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  50 m  1:00.32  1:00.32   
15  1087  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  1:00.36  1:00.36   
16  842  Honkamki Jere  1998  HUS  98A297  50 m  1:00.39  1:00.39   
17  875  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  58.51  1:00.51   
18  881  Korhonen Joona  2000  TaTU  00A464  50 m  1:00.71  1:00.71   
19  843  Hyvrinen Juha  1998  HUS  98A057  25 m  59.70  1:01.70   
20  824  Mentaus Miika  1998  Cetus  98A782  25 m  1:00.06  1:02.06   
21  817  Bucher Robin  1997  Cetus  97B133  50 m  1:02.18  1:02.18   
22  731  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m  1:00.26  1:02.26   
23  866  Saarinen Teemu  1995  HUS  95A139  25 m  1:00.49  1:02.49   
24  724  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  1:01.64  1:03.64   
25  1073  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  1:03.64  1:03.64   
26  1031  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  1:03.83  1:03.83   
27  945  Toivanen Andreas  1999  Octopus  99B146  25 m  1:01.94  1:03.94   
28  816  Antila Frans  1998  Cetus  98A910  50 m  1:03.96  1:03.96   
29  686  Laukkanen Ville  1999  KeUi  99A811  50 m  1:04.10  1:04.10   
30  932  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  1:04.78  1:04.78   
31  922  Koski Roope  1999  Octopus  99A249  50 m  1:04.84  1:04.84   
32  909  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m  1:02.97  1:04.97   
33  904  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  1:05.53  1:05.53   
34  688  Lehtola Jarkko  1999  KeUi  99B115  25 m  1:03.68  1:05.68   
35  1025  Mkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  50 m  1:05.81  1:05.81   
36  971  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  1:03.92  1:05.92   
37  651  Raninen Eemeli  2001  HU  01A495  50 m  1:06.06  1:06.06   
38  896  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  50 m  1:07.16  1:07.16   
39  999  Lantta Taneli  2001  Vanders  01A493  25 m  1:05.35  1:07.35   
40  840  Heino Markus  2000  HUS  00B103  50 m  1:07.46  1:07.46   
41  936  Nygrd Aaro  1999  Octopus  99B156  25 m  1:06.67  1:08.67   
42  648  Lehtovirta Tuomas  2001  HU  01A575  50 m  1:08.72  1:08.72   
43  883  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  50 m  1:08.89  1:08.89   
44  926  Lamminp Santeri  1998  Octopus  98B265  50 m  1:10.28  1:10.28   
45  984  Kivist Tuomas  2000  Vanders  00A848  50 m  1:10.34  1:10.34   
46  639  Blomfelt Matias  2000  HU  00B064  25 m  1:08.56  1:10.56   
47  609  Trnqvist Roni  2000  BS-PU  00A554  50 m  1:10.59  1:10.59   
48  730  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  50 m  1:10.63  1:10.63   
49  1078  Heikkil Henri  2003  AQUILA  03A172  50 m  1:11.19  1:11.19   
50  913  Ekstrm Miska  2000  Octopus  00A916  25 m  1:09.86  1:11.86   
51  858  Oripelto Santeri  1999  HUS  99B212  50 m  1:12.42  1:12.42   
52  902  Hakkarainen Henri  2001  VeUS  01B256  50 m  1:12.69  1:12.69   
53  640  Harju Aatu  2002  HU  02A334  25 m  1:11.09  1:13.09   
54  741  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  1:11.30  1:13.30   
55  661  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  25 m  1:11.33  1:13.33   
56  908  Vastamki Juuso  2002  VeUS  02A553  50 m  1:13.73  1:13.73   
57  991  Kotov Daniel  2000  Vanders  00B200  25 m  1:12.06  1:14.06   
58  634  Tujunen Torsti  2000  HTU  00A912  50 m  1:14.48  1:14.48   
59  1101  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  50 m  1:14.55  1:14.55   
60  1001  Le Nhut Dang  2003  Vanders  03A027  25 m  1:13.01  1:15.01   
61  814  Tuomola Iivari  2002  TuUS  02A322  50 m  1:15.49  1:15.49   
62  889  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  1:13.64  1:15.64   
63  1051  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m  1:14.12  1:16.12   
64  912  Ekblad Teemu  2001  Octopus  01A353  25 m  1:14.28  1:16.28   
65  617  Fredriksson Johan Krister  2003  HTU  03A724  50 m  1:16.29  1:16.29   
66  1050  Rissanen Ville  2001  Vanders  01B112  25 m  1:14.46  1:16.46   
67  746  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  25 m  1:15.29  1:17.29   
68  638  Virkki Valtteri  1999  HTU  99A369  25 m  1:15.44  1:17.44   
69  758  Turunen Oskar  2003  RiUS  03A822  25 m  1:15.76  1:17.76   
70  978  Kallonen Elias  2003  Vanders  03A106  50 m  1:18.19  1:18.19   
71  739  Riihel Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  1:16.51  1:18.51   
72  622  Jrvinen Onni  2002  HTU  02A765  50 m  1:19.13  1:19.13   
73  1095  Tirkkonen Heikki  2003  AQUILA  03A393  50 m  1:19.38  1:19.38   
74  939  Rautell Martti  2002  Octopus  02A403  50 m  1:19.53  1:19.53   
75  761  Thnen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  1:17.60  1:19.60   
76  598  Lindfors Mathias  2002  BS-PU  02A479  25 m  1:18.87  1:20.87   
77  735  Mnnist Olavi  2003  RiUS  03A282  25 m  1:19.33  1:21.33   
78  849  Kukkonen Lenni  2001  HUS  01A961  25 m  1:19.42  1:21.42   
79  595  Kulju Kristoffer  2001  BS-PU  01A772  50 m  1:21.51  1:21.51   
80  1110  Vuorio Aleksi  2002  NU  02A925  50 m  1:21.56  1:21.56   
81  1136  Maksim  2005  KASATKA    50 m  1:22.16  1:22.16   
82  1017  Merinen Miro  2003  Vanders  03A695  25 m  1:20.31  1:22.31   
83  914  Hanhimki Oliver  2003  Octopus  03A529  50 m  1:22.88  1:22.88   
84  1043  Pnk Sami  2003  Vanders  03A583  50 m  1:23.18  1:23.18   
85  1012  Lytkorpi Joni  2000  Vanders  00B170  25 m  1:21.47  1:23.47   
86  1103  Kuusisto Otto  2004  NU  04A082  50 m  1:23.58  1:23.58   
87  589  Heikkinen Casper  2003  BS-PU  03A691  25 m  1:22.60  1:24.60   
88  1058  Syrjnen Samuel  2002  Vanders  02A790  25 m  1:22.64  1:24.64   
89  1063  Uzal Tapio  2001  Vanders  01A125  50 m  1:24.77  1:24.77   
90  931  Malmberg Antti  2003  Octopus  03A217  50 m  1:25.17  1:25.17   
91  697  Rty Samuel  2003  KeUi  03A661  25 m  1:23.21  1:25.21   
92  747  Sepp Kalle  2003  RiUS  03A257  50 m  1:25.38  1:25.38   
93  1106  Saareks Tatu  2003  NU  03A630  25 m  1:23.46  1:25.46   
94  594  Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  50 m  1:25.57  1:25.57   
95  709  Utulahti Aaron  2002  NumKis  02A344  25 m  1:23.63  1:25.63   
96  847  Kokkonen Aleksi  2004  HUS  04A575  50 m  1:25.64  1:25.64   
97  920  Korpi Henri Taneli  2004  Octopus  04A444  50 m  1:27.02  1:27.02   
98  994  Kullstrm Oscar  2002  Vanders  02A323  25 m  1:25.98  1:27.98   
99  680  Kivioja Aapo  2002  KeUi  02A546  25 m  1:25.99  1:27.99   
100  1022  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  1:28.02  1:28.02   
101  1005  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  25 m  1:26.10  1:28.10   
102  771  Jaatinen Nicklas  2003  SGR  03A097  50 m  1:28.88  1:28.88   
103  1030  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  1:29.13  1:29.13   
104  948  Virolainen Eeti  2004  Octopus  04A488  25 m  1:27.69  1:29.69   
105  711  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  1:27.79  1:29.79   
106  942  Stenbacka Sebastian  2002  Octopus  02A472  50 m  1:29.81  1:29.81   
107  591  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  25 m  1:27.90  1:29.90   
108  960  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  50 m  1:30.44  1:30.44   
109  938  Pehkonen Aleksi  2004  Octopus  04A516  50 m  1:30.64  1:30.64   
110  619  Hildn Topias  2002  HTU  02A696  25 m  1:28.78  1:30.78   
111  962  Connell Harri  2001  Vanders  01A950  50 m  1:30.78  1:30.78   
112  944  Suoknuuti Tomi  2004  Octopus  04A382  25 m  1:29.23  1:31.23   
113  835  Ahvonen Otto  2003  HUS  03A671  50 m  1:31.96  1:31.96   
114  623  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  25 m  1:30.29  1:32.29   
115  629  Pirkkalainen Karo  2002  HTU  02A548  50 m  1:32.36  1:32.36   
116  737  Pivinen Niko  2004  RiUS  04A277  50 m  1:32.47  1:32.47   
117  635  Walther Max  2003  HTU  03A799  25 m  1:30.59  1:32.59   
118  762  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  1:30.92  1:32.92   
119  1060  Toivonen Oskari  2004  Vanders  04A114  50 m  1:33.96  1:33.96   
120  1023  Mkel Oliver  2003  Vanders  03A636  25 m  1:32.56  1:34.56   
121  704  Arion Emil  2002  NumKis  02B128  25 m  1:33.44  1:35.44   
122  615  Ahde Saku  2003  HTU  03A063  25 m  1:35.32  1:37.32   
123  776  Kauhanen Veikko  2005  SGR  05A175  50 m  1:39.10  1:39.10   
124  1021  Mononen Janne  2002  Vanders  02A086  25 m  1:38.54  1:40.54   
125  683  Kkel Urho  2005  KeUi  05A042  25 m  1:40.01  1:42.01   
126  678  Kirov Alexey  2004  KeUi  04A642  25 m  1:42.11  1:44.11   
127  788  Tantula Masih  2004  SGR  04A158  25 m       
128  856  Nieminen Joonas  2003  HUS  03A723  25 m       
129  1015  Manninen Lauri  2003  Vanders  03A837  25 m       
130  1072  Whrn Leo  2005  Vanders  05A103  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner