2021-10-23   04:19:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Forever Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

AAMU1

9_S
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
600  Nystrm Ada  2001  BS-PU  01A572  50 m  2:47.79  2:47.79   
633  Tietz Annika  2001  HTU  01A200  25 m  2:45.75  2:51.75   
726  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  2:47.08  2:53.08   
899  Ahinko Oona  2001  VeUS  01A878  50 m  2:57.65  2:57.65   
825  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  25 m  2:53.65  2:59.65   
1084  Kotiranta Eevi  2001  AQUILA  01A433  50 m  3:02.37  3:02.37   
663  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  3:02.04  3:08.04   
1076  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  50 m  3:08.57  3:08.57   
1077  Brunila Janita  2002  AQUILA  02A072  50 m  3:08.92  3:08.92   
10  1123  Laine Essi  2000  TaTU  00A647  25 m  3:03.63  3:09.63  JL 
11  952  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  3:09.92  3:09.92   
12  813  Mikkonen Saija  2001  TuUS  01A667  50 m  3:10.79  3:10.79   
13  1104  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  50 m  3:10.87  3:10.87   
14  1108  Salminen Jonna  2001  NU  01A833  25 m  3:06.12  3:12.12   
15  790  Tempakka Roosa-Maria  2000  SGR  00A361  25 m  3:06.60  3:12.60   
16  967  Grundstrm Ida  2002  Vanders  02A014  25 m  3:07.62  3:13.62   
17  625  Ketola Anna  2001  HTU  01A704  25 m  3:07.85  3:13.85   
18  951  Kortteinen Emmi  2000  UiTa  00A654  25 m  3:10.59  3:16.59   
19  675  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  25 m  3:12.54  3:18.54   
20  652  Tepponen Sarah  2001  HU  01A897  50 m  3:19.67  3:19.67   
21  1113  Strandberg Tiia  2002  SiHy  02A332  50 m  3:20.78  3:20.78  JL 
22  812  Lehtola Roosa  2001  TuUS  01A806  50 m  3:20.82  3:20.82   
23  1093  Nieminen Elina  2000  AQUILA  00B151  50 m  3:23.45  3:23.45   
24  863  Riikonen Hanni  2002  HUS  02A632  50 m  3:24.30  3:24.30   
25  612  Vuorinen Kiira  2001  BS-PU  01A951  50 m  3:25.52  3:25.52   
26  665  Tiljander Erja  2000  HyUS  00B194  25 m  3:30.46  3:36.46   
27  588  Hatunen Anna  2000  BS-PU  00A827  50 m  3:38.10  3:38.10   
28  587  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  25 m       
29  606  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m       
30  669  Harju Sofia  2002  KeUi  02A556  25 m       
31  873  Rantamki Ella  1998  PUS  98A030  25 m       
32  1008  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m       
33  1011  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  25 m       
34  1034  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m       
35  1040  Pitkkangas Ella  2003  Vanders  03A206  25 m       
36  1107  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspivmr  11 huhtikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner