Program for JDM/DM Skåne-Blekinge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 13, 400m Frisim Damer Junior |
Sponsor: AWIMEX International AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 234 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 25 m | 4:14.93 | |
2 | 136 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 4:22.44 | |
3 | 245 | Ståhl Moa | 1995 | SK TRITON | AV4695 | 25 m | 4:27.26 | |
4 | 137 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 4:31.13 | |
5 | 269 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 50 m | 4:31.24 | |
6 | 22 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 4:32.99 | |
7 | 236 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 4:36.43 | |
8 | 79 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 4:37.82 | |
9 | 6 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 4:37.87 | |
10 | 235 | Granborg Amanda | 1999 | SK TRITON | AE7699 | 25 m | 4:38.52 | |
11 | 217 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 4:39.17 | |
12 | 117 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 25 m | 4:40.66 | |
13 | 297 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 4:41.66 | |
14 | 173 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 4:42.47 | |
15 | 148 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 4:43.63 | |
16 | 109 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 50 m | 4:44.38 | |
17 | 146 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 25 m | 4:45.38 | |
18 | 154 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 4:47.07 | |
19 | 106 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 4:48.05 | |
20 | 262 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 4:49.19 | |
21 | 15 | Lindahl Hanna | 2000 | HS | AN6200 | 25 m | 4:49.35 | |
22 | 183 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 50 m | 4:50.27 | |
23 | 125 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 4:52.62 | |
24 | 254 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 4:52.87 | |
25 | 250 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 4:53.94 | |
26 | 219 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 50 m | 4:56.96 | |
27 | 275 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 4:58.05 | |
28 | 1 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 4:58.77 | |
29 | 48 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 5:00.67 | |
30 | 181 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 5:01.42 | |
31 | 65 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 50 m | 5:01.97 | |
32 | 252 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 5:10.33 | |
33 | 272 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 50 m | 5:10.34 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 05 juni 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 14:28 |