Program för Polisen HEAD Summer Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 85, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 632 | Tsirona Ioanna | 2004 | VÄSBY SS | AE2404 | 25 m | 1:28.50 | |
2 | 460 | Barrios Olivia | 2004 | SÖDERTÖRN | AR9204 | 25 m | 1:31.01 | |
3 | 547 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 1:34.85 | |
4 | 186 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:35.93 | |
5 | 235 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:38.06 | |
6 | 92 | Erm Mona-Lisette | 2004 | TOP | 50 m | 1:40.15 | ||
7 | 33 | Sarana Smaragda Luchia | 2004 | AUD | 25 m | 1:41.43 | ||
8 | 8 | Erve Emma Mathilda | 2004 | Bærum | 50 m | 1:43.34 | ||
9 | 51 | Rasmann Simona | 2004 | MTF | 50 m | 1:44.35 | ||
10 | 633 | Hiram Veronika | 2004 | ÖSMO SS | AK7204 | 25 m | 1:44.69 | |
11 | 304 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:45.45 | |
12 | 65 | Mörne Thomassen Hedda | 2004 | Bærum | 50 m | 1:47.36 | ||
13 | 330 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 1:47.97 | |
14 | 127 | Palu Kirke | 2004 | USK | 50 m | 1:49.07 | ||
15 | 404 | Rautiainen Nadja | 2004 | SUNDSVALL | AR0204 | 25 m | 1:49.54 | |
16 | 50 | Mardi Martina | 2005 | MTF | 50 m | 1:50.58 | ||
17 | 447 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:51.15 | |
18 | 264 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | 1:51.20 | |
19 | 299 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:51.34 | |
20 | 306 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:51.54 | |
21 | 66 | Grape Anna | 2004 | Bærum | 50 m | 1:53.52 | ||
22 | 216 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 1:54.16 | |
23 | 309 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 25 m | 1:54.52 | |
24 | 374 | Qvist Wilma | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW4604 | 50 m | 1:54.86 | |
25 | 24 | Kotsar Karolin Victoria | 2005 | AUD | 25 m | 1:54.89 | ||
26 | 337 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 2:03.69 | |
27 | 431 | Landegren Wilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1404 | 25 m | 2:08.24 | |
28 | 621 | Pourtorab Melissa | 2004 | VÄSBY SS | BH7204 | 25 m | 2:09.21 | |
29 | 443 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 2:10.22 | |
30 | 743 | Berg Cordelia | 2005 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 2:19.73 | ||
31 | 174 | Hellberg Aliette | 2004 | SÖDERTÄLJE | 50 m | |||
32 | 234 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 50 m | ||
33 | 237 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 50 m | ||
34 | 267 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | BD2604 | 50 m | ||
35 | 325 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 50 m | ||
36 | 326 | Allard Elicia | 2005 | SPÅRVÄGEN | AP0805 | 50 m | ||
37 | 339 | Färm Alina | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV3605 | 50 m | ||
38 | 341 | Groth Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV2605 | 50 m | ||
39 | 347 | Hellenius Alva | 2006 | SPÅRVÄGEN | AB3806 | 50 m | ||
40 | 348 | Hjort Mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI8406 | 50 m | ||
41 | 357 | Karlsson Isabelle | 2006 | SPÅRVÄGEN | AI4606 | 50 m | ||
42 | 379 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 50 m | ||
43 | 518 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | ||
44 | 610 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 50 m | ||
45 | 629 | Sundgren Clara | 2005 | VÄSBY SS | AT0805 | 50 m | ||
46 | 650 | Isaac Claudia | 2004 | SS04 | AN8804 | 50 m | ||
47 | 656 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 50 m | ||
48 | 676 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | ||
49 | 707 | Lidman Shirley | 2004 | SPIF SF | BB6404 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 08:27 |