Startliste for DM / JDM Skåne & Blekinge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 25, 100m Frisim Damer Senior |
Sponsor: Tandtekniska Laboratoriet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 289 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 54.30 | |
2 | 23 | Hansson Louise | 1996 | HS | AO1896 | 25 m | 54.78 | |
3 | 284 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 25 m | 56.14 | |
4 | 298 | Ståhl Moa | 1995 | SK TRITON | AV4695 | 25 m | 56.73 | |
5 | 63 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 25 m | 57.57 | |
6 | 165 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 58.24 | |
7 | 91 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 58.34 | |
8 | 315 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 25 m | 58.58 | |
9 | 346 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 58.63 | |
10 | 146 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 58.67 | |
11 | 127 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 58.77 | |
12 | 112 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 59.02 | |
13 | 75 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 59.34 | |
14 | 139 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 59.47 | |
15 | 192 | Johansson Emma | 1991 | SK HAJEN | AQ8691 | 25 m | 59.49 | |
16 | 66 | Wikström Ronja | 1996 | HS | BQ0696 | 25 m | 59.69 | |
17 | 113 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 59.74 | |
18 | 293 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 59.77 | |
19 | 155 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 25 m | 59.88 | |
20 | 244 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:00.01 | |
21 | 5 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 1:00.04 | |
22 | 264 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK SYDSIM | AH8895 | 25 m | 1:00.29 | |
23 | 257 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:00.45 | |
24 | 228 | Persson Maria | 1993 | POSEIDON | AK7693 | 25 m | 1:00.51 | |
25 | 171 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 1:00.66 | |
26 | 210 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 1:00.76 | |
27 | 183 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 1:00.93 | |
28 | 286 | Granborg Amanda | 1999 | SK TRITON | AE7699 | 25 m | 1:01.00 | |
29 | 156 | Prai Andrea | 2001 | OSBY SS | AI3201 | 25 m | 1:01.17 | |
30 | 105 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 1:01.24 | |
31 | 179 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 25 m | 1:01.31 | |
32 | 57 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 1:01.36 | |
33 | 303 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 1:01.37 | |
34 | 126 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:01.51 | |
35 | 136 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:01.63 | |
36 | 262 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 1:01.79 | |
37 | 282 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 1:01.81 | |
38 | 145 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 1:01.83 | |
39 | 339 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:02.06 | |
40 | 259 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 1:02.51 | |
41 | 177 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 1:03.35 | |
42 | 16 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:02.15 | RES |
43 | 194 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 25 m | 1:02.15 | RES |
44 | 351 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:02.18 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 oktober 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 11:26 |