Program for Sandaredssprinten
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 139 | Gausel Elias | 1996 | S 02 | AE1196 | 25 m | 52.12 | |
2 | 159 | Skld Johannes | 1996 | S 02 | AE0196 | 25 m | 54.32 | |
3 | 60 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 56.03 | |
4 | 30 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 56.38 | |
5 | 246 | Storberg Erik | 2000 | FALKENBERG | AK1300 | 25 m | 57.57 | |
6 | 76 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 58.08 | |
7 | 54 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 59.29 | |
8 | 99 | Svedberg Simon | 2001 | FALKPING | AK5701 | 25 m | 1:01.18 | |
9 | 89 | Johansson Viktor | 1998 | FALKPING | AL7798 | 25 m | 1:01.92 | |
10 | 52 | Lemos Thaler Alexander | 2000 | ELFSBORG | AR5500 | 50 m | 1:02.57 | |
11 | 36 | Engstrm David | 2001 | ELFSBORG | AM1701 | 25 m | 1:04.25 | |
12 | 225 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | AU0701 | 25 m | 1:06.03 | |
13 | 164 | W.Persson Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 25 m | 1:06.37 | |
14 | 158 | Sjulander Carl-Ruben | 2001 | S 02 | AK2701 | 50 m | 1:06.43 | |
15 | 148 | Karlsson Gustav | 2000 | S 02 | AG0300 | 50 m | 1:06.58 | |
16 | 233 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 50 m | 1:06.74 | |
17 | 153 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 25 m | 1:07.88 | |
18 | 135 | Diep Ivan | 2001 | S 02 | AN3901 | 25 m | 1:08.45 | |
19 | 61 | Reinholdsson David | 2002 | ELFSBORG | AI3502 | 50 m | 1:09.73 | |
20 | 211 | Eriksson-Hemberg Albin | 2001 | SKENE SIM | AI0701 | 25 m | 1:10.23 | |
21 | 191 | Kivist Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | 1:11.02 | |
22 | 188 | Johansson Sebastian | 2002 | SK 1970 | AF7102 | 25 m | 1:12.30 | |
23 | 133 | Clasn Daniel | 2003 | S 02 | AL1503 | 25 m | 1:12.34 | |
24 | 137 | Forssell Gustav | 2003 | S 02 | AL3503 | 25 m | 1:14.19 | |
25 | 192 | Klasson Erik | 2003 | SK 1970 | AH1503 | 25 m | 1:15.39 | |
26 | 157 | Shen Kevin | 2003 | S 02 | AL7503 | 25 m | 1:16.35 | |
27 | 68 | Sderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 1:17.55 | |
28 | 32 | Dek Blint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 25 m | 1:19.54 | |
29 | 214 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | AC0104 | 25 m | 1:19.63 | |
30 | 163 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 25 m | 1:19.79 | |
31 | 22 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 50 m | 1:20.98 | |
32 | 63 | Sandgren Klas | 2002 | ELFSBORG | AG4902 | 25 m | 1:22.80 | |
33 | 239 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | AE7504 | 50 m | 1:24.95 | |
34 | 154 | Nilsson Robin | 2002 | S 02 | AB4902 | 25 m | 1:25.41 | |
35 | 119 | Andersson Benedet Roque | 2004 | S 02 | AP3104 | 50 m | 1:25.47 | |
36 | 132 | Cicmil Alexandar | 2004 | S 02 | AK6704 | 50 m | 1:25.72 | |
37 | 129 | Brnholm Jack | 2003 | S 02 | AQ6503 | 50 m | 1:26.47 | |
38 | 131 | Cederqvist Peter | 2003 | S 02 | AL0503 | 50 m | 1:26.51 | |
39 | 242 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | AW8902 | 50 m | 1:29.85 | |
40 | 193 | Larsson Leon | 2005 | SK 1970 | AB6905 | 50 m | 1:30.56 | |
41 | 58 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | AB1505 | 25 m | 1:30.64 | |
42 | 160 | Skld Olle | 2004 | S 02 | AR6904 | 50 m | 1:31.20 | |
43 | 209 | Andersson Isak | 2003 | SKENE SIM | AR0503 | 25 m | 1:32.51 | |
44 | 229 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 50 m | 1:36.57 | |
45 | 152 | Mohammadi Zoobin | 2004 | S 02 | AP1104 | 25 m | 1:37.26 | |
46 | 1 | Rilby Albin | 2004 | S 02 | AP7104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 19 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben 1970 | Utskriftstid | 17:18 |