Program för Ungdoms-GP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:14.00 | |
2 | 60 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 2:21.64 | |
3 | 38 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 2:23.07 | |
4 | 37 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 2:29.76 | |
5 | 129 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 25 m | 2:32.10 | |
6 | 74 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 2:33.16 | |
7 | 89 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:33.63 | |
8 | 128 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 2:34.96 | |
9 | 197 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 2:35.36 | |
10 | 206 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:37.90 | |
11 | 45 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:46.06 | |
12 | 198 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 2:46.12 | |
13 | 207 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:53.00 | |
14 | 71 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 2:53.22 | |
15 | 196 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 2:56.08 | |
16 | 142 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 2:57.56 | |
17 | 113 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:57.97 | |
18 | 144 | Myringby Filip | 2001 | KARLSTAD | AS6901 | 50 m | 3:01.33 | |
19 | 182 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 50 m | 3:04.03 | |
20 | 64 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 3:11.87 | |
21 | 184 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 3:12.86 | |
22 | 70 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 50 m | 3:13.67 | |
23 | 143 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 3:16.87 | |
24 | 75 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 50 m | 4:02.45 | |
25 | 44 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | ||
26 | 51 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | ||
27 | 155 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | ||
28 | 161 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | ||
29 | 166 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | ||
30 | 194 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | ||
31 | 181 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 3:09.58 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 16:03 |