Program för Ungdoms-GP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2015 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Finaler (15) |
Sponsor: ETAB Data |
|
Heat 1 (15) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
107 |
3 |
Frida Jonsson |
2005 |
AM1405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:12.05 |
35 |
4 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Nathalie Johansson |
2006 |
AB2606 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:06.40 |
106 |
2 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:48.74 |
84 |
3 |
Alva Andersson |
2005 |
AG5405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:41.19 |
87 |
4 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:45.12 |
104 |
5 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:53.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Alva Jibbefors |
2003 |
BF8603 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:36.27 |
145 |
2 |
Agnes Rönnquist |
2004 |
BA7604 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:30.68 |
2 |
3 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
50m |
1:27.22 |
68 |
4 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.22 |
188 |
5 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
1:30.72 |
110 |
6 |
Thea Lekberg |
2004 |
AR0404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:36.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:26.69 |
160 |
2 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:24.16 |
186 |
3 |
Lovisa Gustafsson |
2002 |
BG4402 |
ÖSA |
|
25m |
1:22.14 |
22 |
4 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
1:23.65 |
76 |
5 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.34 |
72 |
6 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
1 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.83 |
40 |
2 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.15 |
149 |
3 |
Miranda Wahlstedt |
2006 |
AA1606 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:19.73 |
11 |
4 |
Viktoria Schützer |
1999 |
BJ6299 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:19.88 |
183 |
5 |
Terese Engström |
1999 |
BF1899 |
ÖSA |
|
25m |
1:20.42 |
10 |
6 |
Natalia Santana Perea |
2002 |
BT8602 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:22.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Tyra König |
2002 |
AL2402 |
ÖSA |
|
25m |
1:18.72 |
199 |
2 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
1:18.46 |
130 |
3 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:17.71 |
131 |
4 |
Elsa Bergsten |
2002 |
AZ3202 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:17.87 |
67 |
5 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.49 |
190 |
6 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
50m |
1:19.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.11 |
205 |
2 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
1:16.62 |
125 |
3 |
Signe Åberg |
2000 |
BL7800 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:16.42 |
1 |
4 |
Lisa Andersson |
2002 |
BM2402 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:16.50 |
122 |
5 |
Filippa Thyrman |
2001 |
BU0601 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:16.89 |
33 |
6 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:17.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Victoria Lundqvist |
2001 |
AY8401 |
FILIPSTAD |
|
50m |
1:15.39 |
7 |
2 |
Miranda Kristiansson |
2001 |
AP6401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:14.44 |
6 |
3 |
Matilda Kristiansson |
2001 |
AP4401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:13.38 |
85 |
4 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:13.72 |
135 |
5 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.65 |
92 |
6 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:16.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Majken Pettersson |
2001 |
BG6201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:13.16 |
91 |
2 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:12.87 |
214 |
3 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:12.71 |
77 |
4 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:12.74 |
185 |
5 |
Ebba Gustafsson |
1999 |
BF6899 |
ÖSA |
|
25m |
1:12.92 |
69 |
6 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:13.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:12.37 |
42 |
2 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.85 |
213 |
3 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:11.77 |
132 |
4 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:11.81 |
58 |
5 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:12.36 |
48 |
6 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:12.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:10.49 |
189 |
2 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
1:10.33 |
179 |
3 |
Michelle Cen |
2000 |
BM3200 |
ÖSA |
|
25m |
1:09.59 |
209 |
4 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:09.77 |
43 |
5 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:10.39 |
163 |
6 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:11.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
208 |
1 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
1:09.53 |
62 |
2 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:08.81 |
109 |
3 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:08.30 |
148 |
4 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:08.41 |
212 |
5 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:09.34 |
4 |
6 |
Clara Hedling |
2001 |
AP9201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:09.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:08.24 |
202 |
2 |
Evelina Rydén |
2000 |
BM2400 |
ÖSA |
|
25m |
1:08.00 |
23 |
3 |
Alva Nykvist |
1999 |
AM8399 |
DEJE SS |
|
25m |
1:07.47 |
24 |
4 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
1:07.97 |
97 |
5 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:08.08 |
187 |
6 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
1:08.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:07.16 |
119 |
2 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:06.33 |
195 |
3 |
Miriam Langarap |
2002 |
AM3602 |
ÖSA |
|
25m |
1:06.26 |
56 |
4 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.30 |
61 |
5 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.11 |
147 |
6 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:07.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:03.53 |
100 |
2 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:02.50 |
46 |
3 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.33 |
164 |
4 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:02.16 |
180 |
5 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:02.61 |
63 |
6 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.71 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:04 |
|