Program för Ungdoms-GP 4, Staffanstorp
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 4 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:13 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Amanda Pålsson |
2005 |
AV6805 |
SK TRITON |
|
25m |
|
85 |
2 |
Hanna Johansson |
2004 |
AQ3604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
95 |
3 |
Mila Nölev |
2002 |
BH0402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
131 |
4 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
|
93 |
5 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
63 |
2 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
137 |
3 |
Ellinor Forsgren |
2001 |
AA7801 |
SK TRITON |
|
25m |
3:50.53 |
56 |
4 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
71 |
5 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
2 |
6 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Malin Pålsson |
2002 |
AO6402 |
SK TRITON |
|
25m |
3:32.32 |
121 |
2 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:22.57 |
15 |
3 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:14.68 |
14 |
4 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:21.35 |
145 |
5 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
25m |
3:24.44 |
176 |
6 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
3:35.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Sonja Boos |
2001 |
AP3401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:13.62 |
44 |
2 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:13.13 |
1 |
3 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
3:06.89 |
89 |
4 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:07.04 |
143 |
5 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
3:13.48 |
33 |
6 |
Sofia Christerson |
1999 |
AJ9299 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:14.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
3:00.03 |
53 |
2 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:45.51 |
127 |
3 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
25m |
2:35.96 |
104 |
4 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:41.35 |
120 |
5 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:59.85 |
101 |
6 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:04.75 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2015 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:13 |
|