Startliste for Kalundborg Swim Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Kalundborg Swim Cup 2015 |
|
Udskriftsdato |
07 november 2015 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg SK |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
07 november 2015 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
303 |
2 |
Caroline Gerlach |
2002 |
0228BA |
ROSKILDE |
|
25m |
|
110 |
3 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
457 |
4 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
|
294 |
2 |
Josefine Boisen |
1996 |
9632AE |
ROSKILDE |
|
25m |
|
346 |
3 |
Nikoline V Hansen |
2001 |
0188AO |
TVS IF |
|
25m |
1:39.67 |
137 |
4 |
Lucca Piel Høybye |
2003 |
0368AV |
LYNGBY |
|
25m |
1:54.52 |
29 |
5 |
Emmanuella Nygaard |
2003 |
0392AV |
HERLEV |
|
25m |
|
23 |
6 |
Clara Kongsfelt |
2003 |
0354AX |
HERLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
319 |
1 |
Silke Mehr |
2000 |
0096AX |
ROSKILDE |
|
50m |
1:33.86 |
168 |
2 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:31.66 |
68 |
3 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:28.62 |
122 |
4 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:31.31 |
287 |
5 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
25m |
1:32.44 |
50 |
6 |
Mette Foldager Donstrup |
1999 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
1:35.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
347 |
1 |
Sofie Ølgaard Hansen |
2004 |
0422AE |
TVS IF |
|
25m |
1:27.46 |
62 |
2 |
Cecilie Elizabeth Jensen |
1998 |
9856AN |
NÆSTVED |
|
25m |
1:26.37 |
240 |
3 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
1:25.87 |
281 |
4 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
1:26.02 |
132 |
5 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
50m |
1:27.46 |
424 |
6 |
Engeline Scheby Petersen |
2002 |
0274AY |
KALUNDBORG |
|
50m |
1:28.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
432 |
1 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:25.62 |
92 |
2 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:22.91 |
300 |
3 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
ROSKILDE |
|
25m |
1:22.11 |
119 |
4 |
Nicole Vaabengaard |
2002 |
0238AM |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:22.45 |
147 |
5 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:24.87 |
363 |
6 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:25.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
332 |
1 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
50m |
1:18.33 |
482 |
2 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
25m |
1:16.12 |
88 |
3 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:13.15 |
331 |
4 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.30 |
243 |
5 |
Anna Højerslev Eriksen |
2004 |
0484AD |
VEST |
|
50m |
1:18.00 |
302 |
6 |
Stine Boe Gad |
1997 |
9706AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:21.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Maria Borre Jacobsen |
2001 |
0166AR |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.66 |
483 |
2 |
Signe Nielsen |
1998 |
9848AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:09.45 |
290 |
3 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
50m |
1:05.25 |
410 |
4 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:07.18 |
295 |
5 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:09.80 |
440 |
6 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:11.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
07 november 2015 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|