Ohjelma NUSS Yngre 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
NUSS Yngre (25m) 2016 |
|
Utskriftsdatum |
06 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
07:43 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 14, 200m Medley FL 12 |
Finaler (3) |
NR: Ellen Olsson 1995 SK Triton 02:35.50 år 2007 |
|
Beräknad start 10:45 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
438 |
1 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
3:14.57 |
434 |
2 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
25m |
3:13.53 |
521 |
3 |
Jennifer Persson |
2004 |
AK4604 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:10.34 |
449 |
4 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
3:07.07 |
16 |
5 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
3:09.61 |
7 |
6 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
3:12.64 |
270 |
7 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
3:14.14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
3:02.97 |
79 |
2 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:02.14 |
523 |
3 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:00.92 |
253 |
4 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
25m |
2:57.35 |
186 |
5 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
25m |
2:58.11 |
29 |
6 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:01.94 |
251 |
7 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
MASS |
|
25m |
3:02.97 |
44 |
8 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:06.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
367 |
1 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:56.95 |
74 |
2 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:51.80 |
357 |
3 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:49.53 |
250 |
4 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
25m |
2:47.83 |
205 |
5 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
2:48.34 |
344 |
6 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:50.18 |
361 |
7 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:55.67 |
20 |
8 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
2:57.02 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
06 februari 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
07:43 |
|