Program for Alm Brand Bank Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:28.84 | |
2 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:36.28 | |
3 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:40.02 | |
4 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:40.88 | |
5 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:41.11 | |
6 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:41.74 | |
7 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:43.16 | |
8 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:45.27 | |
9 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 2:45.98 | |
10 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:50.22 | |
11 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:50.71 | |
12 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:51.38 | |
13 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:52.29 | |
14 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:52.32 | |
15 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:53.57 | |
16 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:54.26 | |
17 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:55.47 | |
18 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:55.52 | |
19 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:55.81 | |
20 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 2:56.00 | |
21 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:59.09 | |
22 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 3:00.00 | |
23 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:02.97 | |
24 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 3:03.67 | |
25 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:09.64 | |
26 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:09.75 | |
27 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 3:12.54 | |
28 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 3:12.57 | |
29 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 3:12.60 | |
30 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 3:14.99 | |
31 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:17.48 | |
32 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 3:20.30 | |
33 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 3:26.84 | |
34 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 3:27.19 | |
35 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 3:40.00 | |
36 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 3:40.44 | |
37 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:44.71 | |
38 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:45.00 | |
39 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 3:50.01 | |
40 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:51.15 | |
41 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 3:51.92 | |
42 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:52.22 | |
43 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 3:54.81 | |
44 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:55.00 | |
45 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 3:57.80 | |
46 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:58.00 | |
47 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 3:59.41 | |
48 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 4:03.00 | |
49 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 4:04.38 | |
50 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 4:05.00 | |
51 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 4:10.00 | |
52 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 4:15.80 | |
53 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:23.46 | |
54 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 4:39.40 | ||
55 | Ring Mynte | 2007 | ALLERØD | 0774AA | 25 m | 5:06.29 | |
56 | Lange Filippa Holm | 2006 | BIRKERØD | 0636AA | 25 m | 5:10.00 | |
57 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 5:10.00 | ||
58 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 5:10.00 | |
59 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 5:10.00 | |
60 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 5:10.00 | |
61 | Tuxen Sofie | 2007 | ALLERØD | 0778AC | 25 m | 5:10.00 | |
62 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 5:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |