Program for Östsvenska GP
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 2, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 25 m | 2:01.50 | |
2 | 287 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 2:01.68 | |
3 | 449 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 50 m | 2:03.35 | ||
4 | 120 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | AJ5298 | 25 m | 2:04.28 | |
5 | 424 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 2:05.10 | |
6 | 73 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 2:05.49 | |
7 | 111 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | AA0296 | 25 m | 2:05.88 | |
8 | 212 | Henell Sofia | 1997 | LASS | AD0297 | 25 m | 2:06.18 | |
9 | 302 | Rosenquist Ebba | 1989 | SKK | AI6489 | 25 m | 2:06.21 | |
10 | 283 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 25 m | 2:07.29 | |
11 | 86 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 2:08.02 | |
12 | 112 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 25 m | 2:08.47 | |
13 | 445 | Somogyi Hoseth Emilia | 2000 | Ullensaker | 50 m | 2:09.58 | ||
14 | 308 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 25 m | 2:10.09 | |
15 | 281 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:10.23 | |
16 | 224 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 2:10.72 | |
17 | 28 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 2:10.98 | |
18 | 297 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 25 m | 2:11.57 | |
19 | 325 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 2:11.76 | |
20 | 292 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 25 m | 2:11.90 | |
21 | 419 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 2:12.31 | |
22 | 399 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 25 m | 2:12.44 | |
23 | 376 | Johnsson Johanna | 1997 | VÄXJÖ SS | AA6297 | 25 m | 2:12.46 | |
24 | 208 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 2:12.65 | |
25 | 94 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 25 m | 2:13.02 | |
26 | 277 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 2:13.59 | |
27 | 293 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | AB2801 | 25 m | 2:13.78 | |
28 | 295 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 25 m | 2:13.83 | |
29 | 257 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:13.87 | |
30 | 273 | Andreasson Emilia | 1996 | S 71 | AC4296 | 25 m | 2:14.55 | |
31 | 447 | Melstein Johannessen Camilla | 2000 | Ullensaker | 50 m | 2:14.64 | ||
32 | 95 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 25 m | 2:15.13 | |
33 | 235 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 2:15.31 | |
34 | 279 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 2:15.32 | |
35 | 442 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 50 m | 2:15.42 | ||
36 | 379 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 25 m | 2:15.78 | |
37 | 97 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 25 m | 2:16.18 | |
38 | 196 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 25 m | 2:16.84 | |
39 | 450 | Granhaug Rotevtn Vår | 2002 | Ullensaker | 50 m | 2:17.14 | ||
40 | 231 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 25 m | 2:17.39 | |
41 | 183 | Bergstedt Moa | 2000 | SK LAXEN | AV1400 | 25 m | 2:17.43 | |
42 | 29 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:17.49 | |
43 | 300 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 25 m | 2:17.89 | |
44 | 432 | Erikka Holberg Oda | 2002 | Elverum | 25 m | 2:17.95 | ||
45 | 370 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 25 m | 2:18.21 | |
46 | 284 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 25 m | 2:18.23 | |
47 | 7 | Åstrand Julia | 1999 | ALVESTA SS | AT7499 | 25 m | 2:18.44 | |
48 | 362 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 25 m | 2:18.70 | |
49 | 418 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 2:18.80 | |
50 | 146 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 2:18.88 | |
51 | 187 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 2:19.47 | |
52 | 309 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 25 m | 2:19.92 | |
53 | 384 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 25 m | 2:20.47 | |
54 | 35 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 2:21.09 | |
55 | 290 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 25 m | 2:21.10 | |
56 | 339 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 2:21.51 | |
57 | 4 | Kaltak Lamia | 2001 | ALVESTA SS | AP3201 | 25 m | 2:21.93 | |
58 | 453 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 50 m | 2:22.90 | ||
59 | 414 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 25 m | 2:23.50 | |
60 | 410 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 2:23.65 | |
61 | 129 | Jämtin Emmy | 2000 | KALMAR SS | AM5400 | 25 m | 2:23.71 | |
62 | 275 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 2:24.21 | |
63 | 225 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 25 m | 2:24.32 | |
64 | 2 | Drincic Adna | 2001 | ALVESTA SS | AP5201 | 25 m | 2:24.72 | |
65 | 404 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 25 m | 2:24.79 | |
66 | 125 | Jaensson Sofie | 1997 | KALMAR SS | AM5697 | 25 m | 2:24.97 | |
67 | 286 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 25 m | 2:25.23 | |
68 | 174 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 25 m | 2:25.47 | |
69 | 213 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 2:26.24 | |
70 | 5 | Lange Sandra | 1999 | ALVESTA SS | AK0699 | 25 m | 2:26.40 | |
71 | 329 | Mirkhan Hanna | 2003 | VÄRNAMO SS | AH9403 | 25 m | 2:27.35 | |
72 | 360 | Augustsson Vendela | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ6200 | 25 m | 2:27.72 | |
73 | 169 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:27.80 | |
74 | 334 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | AH6802 | 25 m | 2:28.12 | |
75 | 405 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 2:28.37 | |
76 | 365 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 25 m | 2:28.94 | |
77 | 109 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 25 m | 2:29.43 | |
78 | 382 | Widqvist Liv | 1999 | VÄXJÖ SS | AP6699 | 25 m | 2:29.90 | |
79 | 426 | Sofie Almås Emma | 1999 | Elverum | 25 m | 2:30.45 | ||
80 | 162 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | AC8803 | 25 m | 2:30.70 | |
81 | 232 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 2:30.89 | |
82 | 440 | Ingedotter Øyen Sina | 2004 | Elverum | 25 m | 2:30.94 | ||
83 | 16 | Mild Matilda | 2001 | ANDERSTORP | AK1401 | 25 m | 2:30.95 | |
84 | 39 | Augustsson Celie | 2004 | JÖNKÖPING | AG2604 | 25 m | 2:31.28 | |
85 | 67 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 25 m | 2:31.77 | |
86 | 145 | Wranå Ella | 2001 | KALMAR SS | AH1801 | 25 m | 2:31.78 | |
87 | 156 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 25 m | 2:32.88 | |
88 | 121 | Fröstberg Jenny | 2002 | KALMAR SS | AD1602 | 25 m | 2:34.71 | |
89 | 219 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 25 m | 2:34.79 | |
90 | 313 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 2:35.38 | |
91 | 118 | Andersson Lisa | 2001 | KALMAR SS | BC0601 | 25 m | 2:35.41 | |
92 | 138 | Nordén Tilda | 2001 | KALMAR SS | BP6601 | 25 m | 2:35.41 | |
93 | 434 | Beachell Myki Julia | 1998 | Elverum | 25 m | 2:35.82 | ||
94 | 106 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 25 m | 2:36.90 | |
95 | 340 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 25 m | 2:37.30 | |
96 | 369 | Elgaard Fonnesbech Liv | 2004 | VÄXJÖ SS | BC2604 | 25 m | 2:37.39 | |
97 | 88 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 2:37.64 | |
98 | 69 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | BG4201 | 25 m | 2:37.97 | |
99 | 458 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | AC3102 | 25 m | 2:38.56 | |
100 | 392 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 2:38.62 | |
101 | 393 | Jensen Inez | 2001 | ÄNGELHOLM | BI8201 | 25 m | 2:39.37 | |
102 | 54 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 25 m | 2:40.62 | |
103 | 459 | Jansson Thea | 2003 | NÄSSJÖ | AO1603 | 25 m | 2:41.18 | |
104 | 159 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 2:42.28 | |
105 | 311 | Henrysson Julia | 2000 | HVETLANDA | AW9400 | 25 m | 2:42.42 | |
106 | 98 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | AM7204 | 25 m | 2:42.94 | |
107 | 271 | Skärkarl Linnéa | 2001 | OSKARSHAMN | BG9801 | 25 m | 2:45.10 | |
108 | 343 | Liljeblad Emelie | 2002 | VÄSTERVIK | BM5802 | 25 m | 2:45.77 | |
109 | 388 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 2:45.82 | |
110 | 261 | Duong Maria | 2001 | OSKARSHAMN | BD7201 | 25 m | 2:47.31 | |
111 | 245 | Palencsar Heidi | 2002 | LJUNGBY SS | AF8602 | 25 m | 2:48.01 | |
112 | 96 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | AW7604 | 25 m | 2:48.34 | |
113 | 46 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 2:49.20 | |
114 | 113 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | BK3203 | 25 m | 2:50.12 | |
115 | 390 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 2:51.12 | |
116 | 265 | Johansson Matilda | 2001 | OSKARSHAMN | BD6201 | 25 m | 2:51.54 | |
117 | 394 | Kronkvist Elin | 2004 | ÄNGELHOLM | AG6204 | 25 m | 2:54.32 | |
118 | 258 | Björklund Nora | 2003 | OSKARSHAMN | BA4803 | 25 m | 3:02.00 | |
119 | 36 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | AA1405 | 50 m | 3:02.43 | |
120 | 20 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | BE2603 | 25 m | 3:05.67 | |
121 | 1 | Andersson Ellinor | 2003 | ALVESTA SS | BB4203 | 25 m | 3:09.90 | |
122 | 105 | Starkenberg Jonna | 2002 | JÖNKÖPING | BA5802 | 25 m | 3:17.92 | |
123 | 116 | Åkesson Ella | 2003 | JÖNKÖPING | BL0203 | 25 m | 3:26.47 | |
124 | 53 | Ekman Kim | 2004 | JÖNKÖPING | BN8204 | 25 m | 3:27.29 | |
125 | 68 | Hulusjö Cajsa | 2004 | JÖNKÖPING | BD8204 | 25 m | 3:35.72 | |
126 | 11 | Kemper Ebba | 2004 | ANDERSTORP | BA6404 | 50 m | ||
127 | 19 | Stavås Hanna | 2001 | ANDERSTORP | AK5201 | 50 m | ||
128 | 33 | Andersson Tilda | 2006 | JÖNKÖPING | AA9206 | 50 m | ||
129 | 55 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | AK8405 | 50 m | ||
130 | 74 | Jonsson Ida | 2005 | JÖNKÖPING | AJ8405 | 50 m | ||
131 | 332 | Rönnäng Clara | 2001 | VÄRNAMO SS | BM9801 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 13 mars 2016 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 08:03 |