Program för UGP 2 och Bråhögssprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 2 och Bråhögsprinten |
|
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:17 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Flickor |
Finaler (9) |
Beräknad start 09:00 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
Emma Ingner |
2005 |
AW3805 |
MKK |
|
25m |
|
201 |
3 |
Sigrid Westergren |
2003 |
BK9803 |
MKK |
|
25m |
1:56.59 |
185 |
4 |
Emilia Nelleman Aasholm |
2003 |
BW5803 |
MKK |
|
25m |
2:08.63 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Clara Lundgren |
2004 |
BC5804 |
MKK |
|
25m |
1:55.54 |
50 |
2 |
Victoria Berild Andersen |
2003 |
BQ8603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:50.08 |
147 |
3 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
1:47.05 |
167 |
4 |
Elina Kazarian |
2003 |
BW4203 |
MKK |
|
25m |
1:48.19 |
224 |
5 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:53.98 |
141 |
6 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
50m |
1:55.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Amanda Pålsson |
2005 |
AV6805 |
SK TRITON |
|
25m |
1:43.89 |
199 |
2 |
Hilma Sörum |
2004 |
AX3204 |
MKK |
|
25m |
1:43.58 |
213 |
3 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
1:42.03 |
212 |
4 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:43.53 |
205 |
5 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:43.76 |
138 |
6 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
1:46.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Matilda Hansson |
2002 |
BC2202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:39.90 |
13 |
2 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:39.53 |
229 |
3 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:36.69 |
145 |
4 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
1:36.74 |
35 |
5 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
1:39.73 |
60 |
6 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:41.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:34.99 |
109 |
2 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
50m |
1:32.92 |
255 |
3 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:31.99 |
11 |
4 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:32.18 |
187 |
5 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
1:34.81 |
23 |
6 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
1:35.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Malin Pålsson |
2002 |
AO6402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:30.44 |
236 |
2 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.45 |
209 |
3 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.59 |
8 |
4 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:28.52 |
151 |
5 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
1:29.66 |
160 |
6 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
1:31.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:26.31 |
26 |
2 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
1:25.49 |
70 |
3 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:24.17 |
79 |
4 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:24.47 |
146 |
5 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
1:26.31 |
18 |
6 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:27.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.68 |
63 |
2 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:23.01 |
61 |
3 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:20.36 |
114 |
4 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:21.93 |
42 |
5 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
1:23.44 |
184 |
6 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
1:24.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:19.45 |
226 |
2 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.37 |
217 |
3 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.31 |
29 |
4 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
1:16.41 |
222 |
5 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.55 |
171 |
6 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
1:20.31 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:17 |
|