Ohjelma Grand Prix 2015-2016, 3.osakilpailu
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 33
|
Kilpailu |
Grand Prix 3 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
13:20 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU ja UiTa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 33, 50m Selkäuinti Miehet |
Loppukilpailut (2) |
ME: Liam TANCOCK (1985) 24.04 2009-08-02 |
EE: Liam TANCOCK (1985) 24.04 2009-08-02 |
SE: Jani Sievinen (1974) 25.99 1998-07-09 |
Nuorten SE: Manu Mäntymäki (1985) 26.64 2003-07-31 |
|
Erä B (2) |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
11 |
1 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
HSS |
|
50m |
30.30 |
|
163 |
2 |
Oskari Hynynen |
2001 |
01A113 |
SalU |
|
50m |
29.60 |
|
356 |
3 |
Sami Pakarinen |
1992 |
92A332 |
Vanders |
|
50m |
29.44 |
|
63 |
4 |
Valtteri Eloranta |
1992 |
92A273 |
Cetus |
|
50m |
28.85 |
|
215 |
5 |
Lauri Pilpola |
1993 |
93A193 |
ÅSK |
|
50m |
29.25 |
|
28 |
6 |
Antti Leiponen |
1998 |
98A235 |
JUK |
|
50m |
29.51 |
|
221 |
7 |
Jaakko Siipola |
1999 |
99A388 |
ÅSK |
|
50m |
30.24 |
|
203 |
8 |
Lauri Elomaa |
2000 |
00A761 |
ÅSK |
|
50m |
30.36 |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
162 |
1 |
Eemil Varho |
1997 |
97A537 |
RaUS |
|
50m |
28.67 |
|
15 |
2 |
Niki Karlsson |
2000 |
00A065 |
HSS |
|
50m |
27.79 |
|
109 |
3 |
Janne Markus Markkanen |
1994 |
94A792 |
SWIM |
|
50m |
27.28 |
|
336 |
4 |
Jaakko Rautalin |
1989 |
89A051 |
UiTa |
|
50m |
26.96 |
|
156 |
5 |
Juho Grönblom |
1998 |
98A357 |
RaisU |
|
50m |
27.25 |
|
191 |
6 |
Miro Vasko |
1993 |
93A337 |
TaTU |
|
50m |
27.35 |
|
147 |
7 |
Niklas Reunanen |
1998 |
98A184 |
HäUS |
|
50m |
27.86 |
|
172 |
8 |
Juho Eerola |
1995 |
95A753 |
TaTU |
|
50m |
28.69 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
24 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
13:20 |
|