Startliste for Ungdoms-GP 2, Löddeköpinge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 2 2016 |
|
Utskriftsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
22:42 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
286 |
3 |
Jesper Hansson |
1998 |
AD8198 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:16.18 |
55 |
4 |
Alexander Larsson |
2003 |
AQ0303 |
HS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
Jacob Hansson |
2002 |
AM8902 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:27.57 |
252 |
3 |
Melvin Sihlén |
2000 |
AV8100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:18.04 |
25 |
4 |
Malte Laurén |
2004 |
AE1704 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:27.34 |
330 |
5 |
Axel Wergeland |
2006 |
AC5506 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:01.67 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Kalle Edelhamre |
2003 |
AI3303 |
HS |
|
25m |
3:04.20 |
290 |
2 |
Daniel Lindkvist |
2000 |
AO2900 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:58.92 |
301 |
3 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:55.42 |
331 |
4 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:57.25 |
299 |
5 |
Douglas Romare |
2001 |
AD0301 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:03.57 |
106 |
6 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:07.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
235 |
1 |
Georg Emmanouilidis |
2000 |
AG2100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:48.34 |
312 |
2 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:45.59 |
99 |
3 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:38.41 |
1 |
4 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:45.42 |
308 |
5 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:47.42 |
90 |
6 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:54.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
243 |
1 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:36.96 |
96 |
2 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:32.84 |
291 |
3 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:31.48 |
228 |
4 |
Erik Boos |
1999 |
AD1399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:31.52 |
272 |
5 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:33.44 |
31 |
6 |
Hugo Rogmark |
1999 |
AD0199 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:37.57 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
12 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
22:42 |
|