Program for TYR Vantaa Junior Meet 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 16, 400m VU P-13, 16, 18 |
Sponsori: Nokian Panimo |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 328 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 99A292 | 50 m | 4:37.29 | 4:37.29 | |
2 | 408 | Panschin Ruslan | 2001 | ORCA | 01B198 | 25 m | 4:55.96 | 5:03.96 | |
3 | 11 | Marran Mihkel Melker | 2003 | BRIIS | 50 m | 5:05.30 | 5:05.30 | ||
4 | 4 | Dmitriev Aleksei | 2003 | VOLNA | 50 m | 5:09.00 | 5:09.00 | ||
5 | 12 | Girlin Anton Theo | 2001 | BRIIS | 50 m | 5:09.90 | 5:09.90 | ||
6 | 308 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 01A020 | 25 m | 5:08.29 | 5:16.29 | |
7 | 175 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 25 m | 5:08.95 | 5:16.95 | |
8 | 130 | Hakkarainen Aki | 2003 | KeUi | 03A251 | 25 m | 5:13.90 | 5:21.90 | |
9 | 138 | Marjala Juho Elia | 2003 | KeUi | 03A275 | 25 m | 5:14.03 | 5:22.03 | |
10 | 151 | Parviainen Leo | 2003 | NumKis | 03A349 | 25 m | 5:15.48 | 5:23.48 | |
11 | 388 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 25 m | 5:15.62 | 5:23.62 | |
12 | 149 | Nuorinko Markus | 2003 | NumKis | 03A396 | 25 m | 5:20.53 | 5:28.53 | |
13 | 281 | Åström Max | 2002 | Cetus | 02A585 | 25 m | 5:27.02 | 5:35.02 | |
14 | 287 | Mikkonen Otto | 2003 | JoUS | 03A190 | 25 m | 5:29.55 | 5:37.55 | |
15 | 354 | Rautell Martti | 2002 | Octopus | 02A403 | 25 m | 5:32.81 | 5:40.81 | |
16 | 325 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 25 m | 5:38.45 | 5:46.45 | |
17 | 58 | Pavlidi Christofor | 2001 | HSS | 01A068 | 25 m | 5:40.65 | 5:48.65 | |
18 | 139 | Räty Samuel | 2003 | KeUi | 03A661 | 25 m | 5:41.85 | 5:49.85 | |
19 | 56 | Närjä Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 25 m | 5:42.07 | 5:50.07 | |
20 | 313 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 5:44.48 | 5:52.48 | |
21 | 145 | Holopainen Kasper | 2003 | NumKis | 03A423 | 25 m | 5:45.33 | 5:53.33 | |
22 | 257 | Peltola Tuomas | 2003 | Cetus | 03A096 | 25 m | 5:46.42 | 5:54.42 | |
23 | 309 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 98B267 | 25 m | 5:53.46 | 6:01.46 | |
24 | 234 | Jääskeläinen Elias | 2002 | Cetus | 02A712 | 25 m | 5:55.79 | 6:03.79 | |
25 | 335 | Berggren Santeri | 2003 | Octopus | 03A530 | 25 m | 5:57.34 | 6:05.34 | |
26 | 381 | Väkeväinen Heikki | 2002 | Gladius | 02B021 | 25 m | 6:05.49 | 6:13.49 | |
27 | 336 | Hanhimäki Oliver | 2003 | Octopus | 03A529 | 25 m | 6:08.80 | 6:16.80 | |
28 | 440 | Kuitu Joona | 2004 | Vanders | 04A248 | 25 m | 6:11.53 | 6:19.53 | |
29 | 379 | Talvitie Pyry | 2002 | Gladius | 02A929 | 25 m | 6:17.13 | 6:25.13 | |
30 | 21 | Maranik Hugo Johannes | 2005 | BRIIS | 50 m | 6:25.50 | 6:25.50 | ||
31 | 177 | Lukasin Daniil | 2002 | SiWa | 02B086 | 25 m | 6:27.62 | 6:35.62 | |
32 | 124 | Nyman Alexander | 2004 | HyUS | 04A275 | 50 m | 6:38.03 | 6:38.03 | |
33 | 415 | Tolppala Tuomas | 2002 | ORCA | 02A719 | 25 m | 6:33.41 | 6:41.41 | |
34 | 428 | Ahlroos Aapo | 2004 | Vanders | 04A285 | 50 m | 6:53.68 | 6:53.68 | |
35 | 444 | Lehtonen Joona | 2003 | Vanders | 03A634 | 50 m | 7:24.28 | 7:24.28 | |
36 | 154 | Penttinen Matti | 2006 | NumKis | 06A005 | 25 m | 7:18.62 | 7:26.62 | |
37 | 57 | Palombi Waldemar | 2004 | HSS | 04A428 | 25 m | |||
38 | 157 | Kauhanen Veikko | 2005 | SGR | 05A175 | 25 m | |||
39 | 158 | Munsterhjelm Mio | 2002 | SGR | 02A609 | 25 m | |||
40 | 269 | Silander Tomi | 2006 | Cetus | 06A061 | 25 m | |||
41 | 394 | Kauppinen Kalle | 2002 | ORCA | 02B029 | 25 m | |||
42 | 399 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 04 maaliskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 17:48 |