Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
La aamu klo 9.30
Lähtölista Laji 2
|
Kilpailu |
TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
15:49 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 maaliskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18 |
Loppukilpailut (11) |
Sponsori: Ravintola Oklahoma |
|
Erä 1 (11) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Pyykkö |
2004 |
04A909 |
ORCA |
|
25m |
|
|
3 |
Aapo Tuhkanen |
2005 |
05A394 |
TuUS |
|
25m |
|
|
4 |
Nikita Shishinin |
2006 |
06A116 |
ORCA |
|
25m |
|
|
5 |
Semen Griuntal |
2002 |
|
DOLPHIN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anton Koronen |
2005 |
05A753 |
HTU |
|
25m |
1:04.29 |
1:05.29 |
2 |
Samuli Seger |
2005 |
05A605 |
Octopus |
|
25m |
1:00.69 |
1:01.69 |
3 |
Anton Kettunen |
2005 |
05A144 |
Gladius |
|
25m |
52.83 |
53.83 |
4 |
Grigory Poryadin |
2004 |
04A565 |
Cetus |
|
50m |
55.57 |
55.57 |
5 |
Ilmari Silventoinen |
2005 |
05A558 |
SiWa |
|
25m |
1:01.91 |
1:02.91 |
6 |
Konsta Ketola |
2003 |
03B016 |
ORCA |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
05A279 |
LrU |
|
25m |
50.39 |
51.39 |
2 |
Ilja Belov |
2007 |
07A158 |
SiWa |
|
50m |
50.22 |
50.22 |
3 |
Samuli Kärkkäinen |
2003 |
03A578 |
SiWa |
|
50m |
49.10 |
49.10 |
4 |
Tuomas Tolppala |
2002 |
02A719 |
ORCA |
|
50m |
49.75 |
49.75 |
5 |
Nico Kulju |
2006 |
06A083 |
SiWa |
|
25m |
50.14 |
51.14 |
6 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
05A769 |
Cetus |
|
50m |
53.82 |
53.82 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matti Penttinen |
2006 |
06A005 |
NumKis |
|
50m |
48.47 |
48.47 |
2 |
Martti Karesjoki |
2004 |
04A721 |
TuUS |
|
25m |
46.52 |
47.52 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nikita Batluk |
2003 |
03A356 |
ORCA |
|
50m |
47.41 |
47.41 |
5 |
Ricco Põldveer |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
47.78 |
47.78 |
6 |
Leo Heinola |
2006 |
06A190 |
Cetus |
|
50m |
48.79 |
48.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Heikki Ianes |
2005 |
05A138 |
SiWa |
|
50m |
46.94 |
46.94 |
2 |
Juho Jäkärä |
2003 |
03A721 |
LrU |
|
25m |
44.83 |
45.83 |
3 |
Patrik Pihlajamäki |
2002 |
02A266 |
KU |
|
25m |
44.25 |
45.25 |
4 |
Samuel Halminen |
2005 |
05A578 |
HSS |
|
25m |
44.34 |
45.34 |
5 |
Miko Mikkola |
2004 |
04A472 |
SiWa |
|
50m |
46.91 |
46.91 |
6 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
04A588 |
Cetus |
|
50m |
47.39 |
47.39 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oscar Taht |
2003 |
03A143 |
SiWa |
|
50m |
44.69 |
44.69 |
2 |
Tanel Moor |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
44.50 |
44.50 |
3 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
50m |
43.74 |
43.74 |
4 |
Kennert Jõgis |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
44.45 |
44.45 |
5 |
Endrik Einberg |
2004 |
|
BRIIS |
|
50m |
44.60 |
44.60 |
6 |
Sampo Nord |
2005 |
05A071 |
Vanders |
|
25m |
44.12 |
45.12 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
25m |
42.23 |
43.23 |
2 |
Jarko Miller |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
41.79 |
41.79 |
3 |
Mio Heinola |
2005 |
05A011 |
NumKis |
|
50m |
40.33 |
40.33 |
4 |
Dang Le Nhut |
2003 |
03A027 |
Vanders |
|
25m |
40.13 |
41.13 |
5 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
25m |
41.67 |
42.67 |
6 |
Hugo Johannes Maranik |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
43.50 |
43.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Markus Nuorinko |
2003 |
03A396 |
NumKis |
|
25m |
38.55 |
39.55 |
2 |
Niklas Laine |
2002 |
02A111 |
Plaani |
|
25m |
37.77 |
38.77 |
3 |
Pyry Nurminen |
2001 |
01A673 |
ORCA |
|
50m |
37.97 |
37.97 |
4 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
Vanders |
|
25m |
37.17 |
38.17 |
5 |
Oliver Annus |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
39.50 |
39.50 |
6 |
Leo Parviainen |
2003 |
03A349 |
NumKis |
|
25m |
38.93 |
39.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veeti Vainionpää |
2001 |
01B069 |
SiWa |
|
25m |
35.94 |
36.94 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aki Hakkarainen |
2003 |
03A251 |
KeUi |
|
50m |
35.40 |
35.40 |
4 |
Aleksei Dmitriev |
2003 |
|
VOLNA |
|
50m |
35.90 |
35.90 |
5 |
Hans Herman Männik |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
36.72 |
36.72 |
6 |
Aleksei Belov |
1998 |
98B267 |
PUS |
|
50m |
37.78 |
37.78 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leevi Lehti |
2000 |
00A000 |
PUS |
|
50m |
34.65 |
34.65 |
2 |
Aleksei Kharitonov |
2002 |
|
VOVIS |
|
50m |
34.56 |
34.56 |
3 |
Sasa Seppälä |
1998 |
98B111 |
HaUS |
|
25m |
32.71 |
33.71 |
4 |
Lukas Vahtera |
2001 |
01B137 |
SiWa |
|
25m |
33.44 |
34.44 |
5 |
Ruslan Panschin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
25m |
33.59 |
34.59 |
6 |
Jiri Järvinen |
2001 |
01A304 |
SWIM |
|
25m |
33.76 |
34.76 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leevi Luhtanen |
2000 |
00A137 |
PUS |
|
50m |
32.75 |
32.75 |
2 |
Georgy Babenov |
2000 |
00A783 |
ORCA |
|
25m |
30.65 |
31.65 |
3 |
Juho Seppälä |
1999 |
99B048 |
SiWa |
|
25m |
28.83 |
29.83 |
4 |
Jon Lundgren |
1998 |
98A743 |
SiWa |
|
50m |
31.04 |
31.04 |
5 |
Joona Mikkola |
2001 |
01A475 |
Vanders |
|
50m |
31.84 |
31.84 |
6 |
Aleksej Belfer |
2000 |
00A786 |
ORCA |
|
25m |
32.58 |
33.58 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
15:49 |
|