Program för NUSS-äldre/yngre 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
1-21
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
NUSS Äldre och Yngre (50m) |
|
Utskriftsdatum |
08 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
15:07 |
|
|
Arrangör |
SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
532 |
1 |
Lo Lindeblad |
2000 |
AN5300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
33.86 |
369 |
2 |
Nellie Andersson |
2000 |
AZ7800 |
SK 1970 |
|
25m |
33.41 |
268 |
3 |
Rebecka Östh |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
33.29 |
202 |
4 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
BA5699 |
LASS |
|
50m |
33.01 |
436 |
5 |
Hanna Reithner |
2000 |
AJ7400 |
SKK |
|
25m |
33.07 |
321 |
6 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
50m |
33.29 |
674 |
7 |
Synneva Aarekol Johannessen |
2000 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
33.55 |
525 |
8 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
561 |
1 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
32.38 |
477 |
2 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
32.27 |
235 |
3 |
Felicia Smedbäck |
2000 |
BL6600 |
LASS |
|
25m |
32.14 |
656 |
4 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
31.62 |
322 |
5 |
Linn Rehnberg |
1998 |
AG0298 |
MASS |
|
50m |
32.06 |
132 |
6 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
32.18 |
33 |
7 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
ELFSBORG |
|
25m |
32.32 |
441 |
8 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
32.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
669 |
1 |
Mari Lien Børseth |
2000 |
|
Haugesund |
|
50m |
31.38 |
234 |
2 |
Matilda Savén |
2000 |
BI0400 |
LASS |
|
50m |
31.33 |
60 |
3 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
50m |
31.16 |
225 |
4 |
Hilda Linné |
2000 |
BG1800 |
LASS |
|
25m |
30.99 |
221 |
5 |
Lovisa Lampi |
1999 |
AQ4899 |
LASS |
|
25m |
31.16 |
750 |
6 |
Emma Rist Jenssen |
1999 |
|
TEAM SOR/L |
|
25m |
31.19 |
661 |
7 |
Ulva Kristine Olufsen Bra |
2000 |
|
Haugesund |
|
50m |
31.37 |
679 |
8 |
Emma Östenstad |
2000 |
|
Karmøy SK |
|
50m |
31.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
439 |
1 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
50m |
30.69 |
140 |
2 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
30.50 |
700 |
3 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
29.85 |
738 |
4 |
Jenny Dale Gjerstad |
2000 |
K060500JEN01 |
Vestkant |
|
25m |
28.86 |
24 |
5 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
50m |
29.58 |
147 |
6 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
30.37 |
99 |
7 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
30.69 |
3 |
8 |
Sandra Lange |
1999 |
AK0699 |
ALVESTA SS |
|
25m |
30.89 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
08 juli 2016 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
Utskriftstid |
15:07 |
|