Program för UGP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
08:38 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:48 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Hanna Johansson |
2004 |
BJ4404 |
MKK |
|
50m |
|
214 |
2 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
50m |
|
178 |
3 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:48.76 |
112 |
4 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
1:39.74 |
61 |
5 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
50m |
1:44.12 |
46 |
6 |
Sofia Hansen |
2002 |
BK1602 |
SK RAN |
|
50m |
|
209 |
7 |
Sabina Nilbecker |
2004 |
AR3804 |
POSEIDON |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:33.19 |
167 |
2 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:26.04 |
92 |
3 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
1:24.58 |
111 |
4 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
1:21.62 |
164 |
5 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:23.00 |
99 |
6 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:25.86 |
17 |
7 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:30.26 |
205 |
8 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:36.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:21.12 |
6 |
2 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:19.86 |
54 |
3 |
Elvira Lundqvist |
2000 |
BH2600 |
SK RAN |
|
50m |
1:18.85 |
168 |
4 |
Lucie Ghanem |
2002 |
AS0802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:15.08 |
44 |
5 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
1:16.38 |
190 |
6 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.99 |
169 |
7 |
Sara Göransson |
1998 |
BE5898 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:19.96 |
97 |
8 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
50m |
1:21.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
1:14.60 |
60 |
2 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:12.01 |
83 |
3 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:08.49 |
77 |
4 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.92 |
185 |
5 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.36 |
18 |
6 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:11.15 |
95 |
7 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:13.48 |
127 |
8 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:14.71 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
29 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
08:38 |
|