Program för Jöns Svanberg (25 m)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Jöns Svanberg 25m |
|
Utskriftsdatum |
02 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:13 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 23, 50m Frisim Pojkar |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
Andrea Musacchio |
1999 |
AY6199 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
150 |
3 |
Nils Fröman |
2005 |
AL6705 |
UPSALA S |
|
50m |
42.72 |
192 |
4 |
Edvin Pitic |
2005 |
AH2105 |
UPSALA S |
|
25m |
44.06 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
UPSALA S |
|
25m |
41.38 |
154 |
2 |
Martin Hallbert |
2002 |
AN5502 |
UPSALA S |
|
25m |
40.65 |
2 |
3 |
Marcus Ardanius |
2003 |
AD6303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
39.09 |
155 |
4 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
50m |
40.13 |
173 |
5 |
Castor Lindholm |
2005 |
AF6505 |
UPSALA S |
|
25m |
40.96 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
50m |
37.67 |
140 |
2 |
Joel Fischer |
2003 |
AE8103 |
UPSALA S |
|
50m |
37.07 |
179 |
3 |
Albin Lötberg |
2001 |
AN8101 |
UPSALA S |
|
25m |
35.09 |
213 |
4 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
50m |
36.07 |
137 |
5 |
Samuel Delvenne |
2003 |
AU8903 |
UPSALA S |
|
25m |
37.32 |
188 |
6 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
39.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
34.79 |
199 |
2 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
34.54 |
161 |
3 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
50m |
33.52 |
128 |
4 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
25m |
34.43 |
32 |
5 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
34.59 |
153 |
6 |
Jesper Hallbert |
2000 |
AT2700 |
UPSALA S |
|
50m |
35.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Theodor Fridh |
2002 |
AT3302 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
32.10 |
26 |
2 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
31.35 |
142 |
3 |
David Forsblad |
2002 |
AU3302 |
UPSALA S |
|
25m |
31.09 |
63 |
4 |
Matyas Török |
2002 |
AQ3502 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
31.18 |
197 |
5 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
25m |
31.65 |
194 |
6 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
32.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Alexander Karlsson |
2002 |
AQ4102 |
UPSALA S |
|
50m |
30.11 |
60 |
2 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
29.87 |
172 |
3 |
Zacharias Lind |
1998 |
AI7798 |
UPSALA S |
|
25m |
29.64 |
77 |
4 |
Pelle Andersson |
2001 |
AY2101 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
29.72 |
103 |
5 |
Henry Plavans |
2005 |
AB6105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
29.89 |
198 |
6 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
25m |
30.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Nikola Despotovic |
1998 |
AW0798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
29.08 |
89 |
2 |
Oskar Hägglund |
1999 |
AW5399 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
28.57 |
91 |
3 |
Gustav Jonsson |
2002 |
AG6502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
27.93 |
1 |
4 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
BORLÄNGE |
|
25m |
28.03 |
82 |
5 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
28.66 |
4 |
6 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
29.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Elias Folkesson |
1999 |
AO6599 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
27.03 |
21 |
2 |
Adam Karlsson |
2000 |
AK5900 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
26.82 |
90 |
3 |
Edvin Jonsson |
2004 |
AD1504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
26.54 |
101 |
4 |
Elliot Nyström |
2002 |
AD6902 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
26.56 |
85 |
5 |
Johan Javier Gutierrez |
2002 |
AM9502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
26.99 |
174 |
6 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
27.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
25m |
26.04 |
125 |
2 |
Alexander Almasi |
2000 |
AB0300 |
UPSALA S |
|
25m |
26.00 |
109 |
3 |
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
24.95 |
99 |
4 |
Anton Mylläri |
2001 |
AB9501 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
25.76 |
112 |
5 |
Wilmer Tingbrand |
1998 |
AM2998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
26.02 |
216 |
6 |
David Wimmerstedt |
1997 |
AI6997 |
UPSALA S |
|
25m |
26.39 |
Skapad av WinGrodan 1.25.11 |
Utskriftsdatum |
02 oktober 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:13 |
|