Program för DM/JDM(25m)-kortbana
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 18, 50m Fjärilsim Damer Senior |
Distriktrekord Seniorer: Therese Alshammar 24.38 2009-11-22 |
Distriktrekord Juniorer: Sarah Sjöström 24.90 2013-12-13 |
SR: Therese Alshammar (1977) 24.38 2009-11-22 |
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 24.90 2013-12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 297 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 27.23 | |
2 | 150 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 27.64 | |
3 | 54 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 27.67 | |
4 | 45 | Hedman Felicia | 1995 | SK NEPTUN | BR6895 | 25 m | 27.82 | |
5 | 149 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 28.02 | |
6 | 101 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 28.26 | |
7 | 185 | Näsén Karolina | 1996 | SÖDERTÖRN | AO0296 | 25 m | 28.38 | |
8 | 281 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 28.61 | |
9 | 170 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 29.13 | |
10 | 349 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 25 m | 29.40 | |
11 | 146 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 29.49 | |
12 | 137 | Christensen Weistrand Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 29.66 | |
13 | 199 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 29.80 | |
14 | 371 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 29.80 | |
15 | 358 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 25 m | 29.85 | |
16 | 211 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 29.91 | |
17 | 86 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 29.99 | |
18 | 224 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 30.10 | |
19 | 334 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 30.15 | |
20 | 332 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 30.16 | |
21 | 177 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 30.18 | |
22 | 85 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 30.28 | |
23 | 124 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 30.32 | |
24 | 188 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 25 m | 30.59 | |
25 | 128 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 30.79 | |
26 | 52 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 25 m | 30.82 | |
27 | 298 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 30.90 | |
28 | 340 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 30.91 | |
29 | 216 | Hultberg Pernilla | 1999 | TYRESÖ SS | AU8499 | 25 m | 31.01 | |
30 | 156 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 31.17 | |
31 | 32 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 31.22 | |
32 | 250 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 31.25 | |
33 | 186 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 31.30 | |
34 | 359 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 31.31 | |
35 | 102 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 31.44 | |
36 | 79 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 31.49 | |
37 | 330 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 31.69 | |
38 | 233 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 31.77 | |
39 | 192 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 31.82 | |
40 | 238 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 31.82 | |
41 | 338 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 31.86 | |
42 | 187 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 31.88 | |
43 | 264 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 31.90 | |
44 | 263 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 31.97 | |
45 | 95 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 32.03 | |
46 | 252 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 32.12 | |
47 | 342 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | 32.13 | |
48 | 245 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 32.26 | |
49 | 179 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 32.36 | |
50 | 87 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 32.38 | |
51 | 255 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 50 m | 32.41 | |
52 | 93 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 50 m | 32.55 | |
53 | 8 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 50 m | 32.58 | |
54 | 4 | Lindholm Jessica | 2001 | IFK SÅ | 01B019 | 25 m | 29.50 | EXT |
55 | 3 | Ek Jenny | 1999 | IFK SÅ | 99A441 | 25 m | 30.07 | EXT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 14 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 20:04 |