Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 39, 200m PU T13,14,15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 03A386 | 25 m | 2:24.83 | 2:24.83 | |
2 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 03A214 | 25 m | 2:34.05 | 2:34.05 | |
3 | Nagy Róza | 2003 | Cetus | 03B208 | 25 m | 2:41.39 | 2:41.39 | |
4 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 25 m | 2:42.77 | 2:42.77 | |
5 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 25 m | 2:43.27 | 2:43.27 | |
6 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 2:43.42 | 2:43.42 | |
7 | Hökkä Henna | 2003 | OU | 03A216 | 25 m | 2:44.74 | 2:44.74 | |
8 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 2:46.23 | 2:46.23 | |
9 | Koivula Eveliina | 2003 | UiTa | 03A192 | 25 m | 2:47.28 | 2:47.28 | |
10 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 25 m | 2:48.76 | 2:48.76 | |
11 | Kärkkäinen Roosa | 2003 | OuLo | 03A051 | 25 m | 2:50.65 | 2:50.65 | |
12 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 25 m | 2:51.25 | 2:51.25 | |
13 | Sorri Viivi | 2003 | Gladius | 03A290 | 25 m | 2:52.50 | 2:52.50 | |
14 | Paju Aino | 2003 | Vanders | 03A053 | 25 m | 2:53.88 | 2:53.88 | |
15 | Sundell Nicole | 2003 | ORCA | 03A228 | 25 m | 2:58.10 | 2:58.10 | |
16 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 25 m | 2:58.16 | 2:58.16 |
14 v |
1 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 02A207 | 25 m | 2:21.05 | 2:21.05 | |
2 | Auvinen Siri | 2002 | Cetus | 02A342 | 25 m | 2:33.36 | 2:33.36 | |
3 | Pollari Ina | 2002 | UiTa | 02A035 | 25 m | 2:37.40 | 2:37.40 | |
4 | Winqvist Nea | 2002 | BS-PU | 02A729 | 25 m | 2:37.67 | 2:37.67 | |
5 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 25 m | 2:41.02 | 2:41.02 | |
6 | Nieminen Sofia | 2002 | HäUS | 02A478 | 25 m | 2:42.91 | 2:42.91 | |
7 | Heikkinen Petra | 2002 | OU | 02A103 | 25 m | 2:43.01 | 2:43.01 | |
8 | Pietikäinen Pilvi | 2002 | Cetus | 02A550 | 25 m | 2:44.81 | 2:44.81 | |
9 | Pascutti Giorgia | 2002 | JS-PU | 02B224 | 25 m | 2:46.83 | 2:46.83 | |
10 | Paukkunen Amanda | 2002 | SWIM | 02A895 | 25 m | 2:47.29 | 2:47.29 | |
11 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | 2:48.39 | 2:48.39 | |
12 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 25 m | 2:49.18 | 2:49.18 | |
13 | Issakainen Emma | 2002 | UI | 02A714 | 25 m | 2:49.45 | 2:49.45 | |
14 | Wegelius Vilhelmiina | 2002 | JoUS | 02A466 | 25 m | 2:50.33 | 2:50.33 | |
15 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 25 m | 2:50.75 | 2:50.75 | |
16 | Ingberg Charlotte | 2002 | Octopus | 02A370 | 25 m | 2:51.93 | 2:51.93 |
15 v |
1 | Appelberg Janna | 2001 | HSS | 01A954 | 25 m | 2:30.62 | 2:30.62 | |
2 | Manner Mila | 2001 | UiTa | 01A167 | 25 m | 2:33.77 | 2:33.77 | |
3 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | 2:37.64 | 2:37.64 | |
4 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 25 m | 2:38.43 | 2:38.43 | |
5 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 25 m | 2:39.18 | 2:39.18 | |
6 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 2:40.12 | 2:40.12 | |
7 | Pajari Aino | 2001 | BS-PU | 01A278 | 25 m | 2:41.90 | 2:41.90 | |
8 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 01A847 | 25 m | 2:42.93 | 2:42.93 | |
9 | Reunanen Nea | 2001 | HäUS | 01A298 | 25 m | 2:44.12 | 2:44.12 | |
10 | Peuralahti Seela | 2001 | OU | 01A205 | 25 m | 2:45.61 | 2:45.61 | |
11 | Lepistö Annika | 2001 | PTU | 01A137 | 25 m | 2:47.52 | 2:47.52 | |
12 | Koskinen Riina | 2001 | SWIM | 01A085 | 25 m | 2:48.61 | 2:48.61 | |
13 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 01A456 | 25 m | 2:50.13 | 2:50.13 | |
14 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 25 m | 2:50.44 | 2:50.44 | |
15 | Sjöblom Jenna | 2001 | KoU | 01A952 | 25 m | 2:51.34 | 2:51.34 | |
16 | Eiserbeck Ruusa | 2001 | JoUS | 01A283 | 25 m | 2:51.47 | 2:51.47 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.13 | Tulostuspäivämäärä | 28 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:44 |