Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Sum-Sim region 2 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
18:15 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Frisim F 14 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
0 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:42.04 |
284 |
1 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:37.89 |
181 |
2 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
2:34.67 |
117 |
3 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:32.55 |
287 |
4 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:29.71 |
317 |
5 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
2:31.02 |
113 |
6 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:33.22 |
335 |
7 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
2:37.86 |
242 |
8 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.05 |
59 |
9 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:52.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
240 |
0 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
2:29.39 |
185 |
1 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
2:27.36 |
270 |
2 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:25.69 |
17 |
3 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
2:24.74 |
314 |
4 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
2:23.73 |
274 |
5 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:24.47 |
265 |
6 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:25.30 |
76 |
7 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
2:26.99 |
312 |
8 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
2:28.31 |
218 |
9 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:29.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
0 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
2:18.38 |
83 |
1 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
2:18.05 |
223 |
2 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
2:16.90 |
94 |
3 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:13.16 |
277 |
4 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:09.75 |
290 |
5 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:11.24 |
215 |
6 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:14.50 |
23 |
7 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
2:17.74 |
7 |
8 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:18.07 |
155 |
9 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:20.29 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
18:15 |
|