Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 48
|
Tävling |
Sum-Sim region 2 |
|
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
12:22 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 48, 100m Ryggsim F 13 o y |
Finaler (7) |
Beräknad start 16:44 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
293 |
3 |
Johanna Uzelac |
2003 |
BE0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:38.40 |
127 |
4 |
Thea Lekberg |
2004 |
AR0404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:36.83 |
129 |
5 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:37.93 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
1 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:34.52 |
132 |
2 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:33.50 |
32 |
3 |
Maja Brattberg |
2005 |
AK7205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:31.87 |
206 |
4 |
Moa Kvarnlöf |
2004 |
BA7404 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:30.92 |
108 |
5 |
Amanda Jonasson |
2004 |
AM5604 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:31.67 |
165 |
6 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:33.15 |
11 |
7 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:33.73 |
276 |
8 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.71 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
0 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.37 |
236 |
1 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.10 |
241 |
2 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.57 |
249 |
3 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.40 |
294 |
4 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:27.46 |
244 |
5 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.80 |
251 |
6 |
Esther Svensson |
2003 |
AJ3203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.55 |
55 |
7 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:29.05 |
100 |
8 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:29.22 |
177 |
9 |
Karin Gabrielsson |
2004 |
AL7404 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:30.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
233 |
0 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.70 |
56 |
1 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.31 |
343 |
2 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.09 |
205 |
3 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:24.68 |
29 |
4 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.79 |
231 |
5 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.04 |
168 |
6 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:26.03 |
130 |
7 |
Frida Medeskog |
2003 |
BN7403 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:26.14 |
227 |
8 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.45 |
25 |
9 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:27.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
0 |
Amalia Mowafy |
2005 |
AP3805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:21.88 |
216 |
1 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:21.62 |
18 |
2 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:20.99 |
225 |
3 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.94 |
112 |
4 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:20.87 |
188 |
5 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
1:20.93 |
201 |
6 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:20.94 |
222 |
7 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.46 |
19 |
8 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:21.62 |
12 |
9 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:22.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
0 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:19.94 |
256 |
1 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.59 |
121 |
2 |
Moa Hammarbäck |
2003 |
AR5403 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:18.80 |
79 |
3 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:18.25 |
197 |
4 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.91 |
22 |
5 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:18.19 |
95 |
6 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.33 |
21 |
7 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:18.94 |
34 |
8 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:19.68 |
82 |
9 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:20.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
0 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.73 |
187 |
1 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.75 |
213 |
2 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:11.70 |
141 |
3 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:10.38 |
285 |
4 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.71 |
305 |
5 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
1:08.87 |
304 |
6 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
1:10.84 |
150 |
7 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:12.48 |
266 |
8 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.71 |
255 |
9 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.02 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
12:22 |
|