Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 50
|
Tävling |
Sum-Sim region 2 |
|
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
12:22 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 50, 100m Bröstsim F 15-16 |
Finaler (4) |
Beräknad start 17:19 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
Filippa Thyrman |
2001 |
BU0601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:32.90 |
202 |
4 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:31.20 |
261 |
5 |
Ebba Bergqvist |
2000 |
AW0400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:32.89 |
109 |
6 |
Anna Papp |
2001 |
BT1801 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:35.11 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
0 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:29.67 |
289 |
1 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.91 |
136 |
2 |
Emma Waara |
2000 |
AU2800 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:27.40 |
331 |
3 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
1:26.33 |
57 |
4 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.01 |
16 |
5 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
1:25.95 |
146 |
6 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:26.73 |
308 |
7 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
25m |
1:28.05 |
237 |
8 |
Nikita Larsson |
2001 |
BD2201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.96 |
278 |
9 |
Nora Johansson |
2001 |
AI1201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
0 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.90 |
86 |
1 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:23.86 |
306 |
2 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
25m |
1:23.06 |
119 |
3 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:21.63 |
323 |
4 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:20.94 |
48 |
5 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.54 |
65 |
6 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.80 |
313 |
7 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:23.10 |
254 |
8 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.67 |
182 |
9 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
0 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:19.93 |
311 |
1 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
1:17.32 |
98 |
2 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:16.95 |
178 |
3 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:16.21 |
264 |
4 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:07.86 |
269 |
5 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.35 |
310 |
6 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
1:16.84 |
154 |
7 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:16.98 |
281 |
8 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.49 |
49 |
9 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:19.94 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
12:22 |
|