Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Sum-Sim region 2 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
18:15 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 6, 200m Frisim F 15-16 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
332 |
0 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
25m |
2:39.16 |
278 |
1 |
Nora Johansson |
2001 |
AI1201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:36.23 |
328 |
2 |
Michelle Cen |
2000 |
BM3200 |
ÖSA |
|
25m |
2:35.13 |
135 |
3 |
Filippa Thyrman |
2001 |
BU0601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:33.71 |
57 |
4 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:31.70 |
143 |
5 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:32.24 |
63 |
6 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:33.79 |
202 |
7 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:35.64 |
182 |
8 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
2:39.06 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
0 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:30.90 |
178 |
1 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:30.27 |
226 |
2 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
2:29.26 |
237 |
3 |
Nikita Larsson |
2001 |
BD2201 |
UPSALA S |
|
25m |
2:28.38 |
146 |
4 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:25.90 |
42 |
5 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:27.32 |
154 |
6 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:28.70 |
326 |
7 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:29.83 |
43 |
8 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:30.58 |
120 |
9 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:31.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
0 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
2:25.30 |
35 |
1 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:23.72 |
45 |
2 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:22.39 |
193 |
3 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
2:21.86 |
311 |
4 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
50m |
2:21.21 |
65 |
5 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:21.66 |
50 |
6 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:21.92 |
119 |
7 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:23.25 |
331 |
8 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
2:24.16 |
313 |
9 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
2:25.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
0 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:18.55 |
325 |
1 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:15.78 |
39 |
2 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:12.68 |
269 |
3 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:09.88 |
320 |
4 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:07.19 |
81 |
5 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
FALUN |
|
25m |
2:09.76 |
295 |
6 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:10.42 |
75 |
7 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:13.48 |
49 |
8 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:15.84 |
126 |
9 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:20.86 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
18:15 |
|