Ohjelma SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 24, 100m Bröstsim P 13 o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:13.84 | |
2 | 252 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:15.96 | |
3 | 148 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:17.74 | |
4 | 291 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:18.99 | |
5 | 54 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:19.19 | |
6 | 52 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:20.59 | |
7 | 128 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:22.60 | |
8 | 96 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:23.45 | |
9 | 166 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:24.50 | |
10 | 102 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:24.73 | |
11 | 24 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:25.43 | |
12 | 268 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:26.11 | |
13 | 97 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:27.68 | |
14 | 64 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:28.91 | |
15 | 322 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:29.25 | |
16 | 171 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 1:29.32 | |
17 | 174 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 1:31.80 | |
18 | 37 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:33.66 | |
19 | 61 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 1:34.51 | |
20 | 221 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:34.59 | |
21 | 245 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:34.79 | |
22 | 286 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:35.47 | |
23 | 246 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:35.57 | |
24 | 38 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:36.20 | |
25 | 31 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:36.27 | |
26 | 184 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:37.72 | |
27 | 211 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 1:40.01 | |
28 | 144 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 1:42.68 | |
29 | 118 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 25 m | 1:45.19 | |
30 | 153 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 50 m | 1:47.53 | |
31 | 161 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 1:47.90 | |
32 | 110 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:48.77 | |
33 | 62 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:49.59 | |
34 | 167 | Grotheus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 1:51.14 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 11 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:53 |