Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 53
|
Tävling |
Sum-Sim region 2 |
|
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
12:22 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 53, 100m Fjärilsim P 13 o y |
Finaler (3) |
Beräknad start 17:59 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
246 |
1 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.54 |
64 |
2 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:36.18 |
61 |
3 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.10 |
31 |
4 |
Edvin Brattberg |
2003 |
AN5703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.32 |
123 |
5 |
Oskar Högqvist |
2003 |
AN1703 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:28.84 |
221 |
6 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.12 |
153 |
7 |
Elias Sjölander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:37.38 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
0 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:26.49 |
204 |
1 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:26.12 |
210 |
2 |
Jonathan Andersson |
2003 |
AB2903 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:24.42 |
148 |
3 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:23.14 |
24 |
4 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:22.17 |
102 |
5 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:22.48 |
286 |
6 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.32 |
171 |
7 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:25.36 |
243 |
8 |
Joel Pelling |
2003 |
AT8503 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.42 |
245 |
9 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
0 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AK4904 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:19.80 |
52 |
1 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.69 |
203 |
2 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:14.84 |
96 |
3 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:09.98 |
252 |
4 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
25m |
1:06.64 |
166 |
5 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:09.82 |
291 |
6 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.12 |
128 |
7 |
Philip Löfbom |
2003 |
AC0903 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:15.81 |
111 |
8 |
Gustaf Sandström |
2003 |
AP4703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:17.15 |
37 |
9 |
Edvin Heikinniemi |
2003 |
AH0503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.50 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
13 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
12:22 |
|