Program för Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Sum-Sim region 4 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
15:09 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Ryggsim P 15-16 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
162 |
3 |
Erik Ebbesen |
2001 |
AK6901 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:27.68 |
278 |
4 |
Bilal Gadajev |
2001 |
AV0901 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:25.02 |
257 |
5 |
Gustav Ferlin |
2000 |
AZ2300 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:26.48 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
284 |
1 |
Danial Rezaei |
2001 |
AR0701 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:21.20 |
194 |
2 |
David Könemann |
2001 |
AD0101 |
NKK |
|
25m |
1:18.50 |
217 |
3 |
Herman Johansson |
2000 |
AC7300 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
1:14.31 |
80 |
4 |
Alexander Loo |
2001 |
AH7501 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:12.40 |
82 |
5 |
David Marcusson |
2001 |
AU6701 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:13.06 |
8 |
6 |
Anti Kähr |
2001 |
AM4701 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:15.48 |
75 |
7 |
Arvid Johansson |
2001 |
AQ8501 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:20.89 |
164 |
8 |
Jacob Kenneryd |
2001 |
AV2301 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:21.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Filip Vukovic |
2001 |
AN9901 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:10.04 |
144 |
2 |
Oliver Tykesson |
2000 |
AJ3700 |
LASS |
|
25m |
1:06.31 |
250 |
3 |
Robin Pettersson |
2000 |
AD2500 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:05.24 |
277 |
4 |
Gustav Franzén |
2000 |
AU1300 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:04.94 |
303 |
5 |
Jonathan Myrlander |
2000 |
AA7300 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:05.04 |
263 |
6 |
Felix Öberg |
2001 |
AS9301 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:05.76 |
180 |
7 |
Svante Linnér |
2000 |
AK4700 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:08.19 |
202 |
8 |
Oscar Sundberg |
2000 |
AH1500 |
NKK |
|
25m |
1:10.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Anton Steindl |
2000 |
AB2900 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:03.10 |
74 |
2 |
Anton Hong |
2000 |
AI8900 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:01.61 |
196 |
3 |
Victor Lovinge |
2000 |
AD6300 |
NKK |
|
25m |
1:00.29 |
34 |
4 |
Tim Lärkfeldt |
2000 |
AC9900 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
59.42 |
188 |
5 |
Max Engström |
2001 |
AC9301 |
NKK |
|
25m |
59.97 |
260 |
6 |
Erik Ohlsén |
2000 |
AF4300 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:01.42 |
90 |
7 |
Garri Svensson |
2000 |
AL4300 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:02.94 |
28 |
8 |
Oscar Hegmegi |
2001 |
AB9301 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:03.74 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2016 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
15:09 |
|