Program för UGP4 2016, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP4 - 2016 |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:27 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
351 |
4 |
Amanda Vicente |
2003 |
AL5403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
275 |
5 |
Alida Lilljequist |
1998 |
BP5898 |
SPIF SF |
|
25m |
|
73 |
6 |
Olivia Lyrberg |
2005 |
BF8205 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
144 |
4 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:27.55 |
134 |
5 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:53.42 |
319 |
6 |
Mia Samuelsson |
2005 |
AV7205 |
WISBY SS |
|
25m |
3:14.50 |
334 |
7 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
346 |
8 |
Alma Söderqvist |
2003 |
BS7803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:50.70 |
339 |
3 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:44.10 |
146 |
4 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:38.64 |
241 |
5 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
50m |
2:36.68 |
272 |
6 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SPIF SF |
|
25m |
2:37.56 |
161 |
7 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:43.73 |
321 |
8 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
25m |
2:49.13 |
311 |
9 |
Ella Ekepil |
2005 |
AR0405 |
WISBY SS |
|
25m |
2:52.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
326 |
2 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:35.13 |
147 |
3 |
Vendela Lundqvist |
2002 |
BM3602 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:34.13 |
88 |
4 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:33.46 |
238 |
5 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SPIF SF |
|
25m |
2:28.78 |
242 |
6 |
Maria Bang |
2003 |
BE8803 |
SPIF SF |
|
25m |
2:31.99 |
135 |
7 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:33.56 |
158 |
8 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:34.97 |
349 |
9 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:36.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
50m |
2:27.93 |
260 |
3 |
Andrea Grill |
2000 |
BH8400 |
SPIF SF |
|
25m |
2:26.37 |
307 |
4 |
Hedda Wettergren |
1999 |
AS6899 |
SPIF SF |
|
25m |
2:24.40 |
16 |
5 |
Katariina Niemi |
2002 |
02A179 |
ÅSK |
|
25m |
2:22.86 |
17 |
6 |
Kerttu Nurmi |
2003 |
03A462 |
ÅSK |
|
25m |
2:24.05 |
18 |
7 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
2:24.52 |
22 |
8 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
25m |
2:26.95 |
86 |
9 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:28.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
50m |
2:19.38 |
231 |
3 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:19.21 |
92 |
4 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:18.92 |
277 |
5 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
25m |
2:18.65 |
65 |
6 |
Siiri Einiö |
2003 |
03A357 |
Finland |
|
50m |
2:18.91 |
91 |
7 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:19.15 |
44 |
8 |
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
03A235 |
Finland |
|
50m |
2:19.28 |
157 |
9 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:20.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:18.09 |
271 |
3 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
25m |
2:17.12 |
23 |
4 |
Roosa Rekola |
2000 |
00A170 |
ÅSK |
|
25m |
2:16.04 |
354 |
5 |
Sanni Kalliomäki |
2000 |
|
ÅSK |
|
25m |
2:15.38 |
239 |
6 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
2:15.56 |
29 |
7 |
Roosa Aho |
2003 |
|
RaisU |
|
25m |
2:16.61 |
20 |
8 |
Peppi Pinomäki |
2002 |
02A049 |
ÅSK |
|
50m |
2:17.51 |
30 |
9 |
Irene Mäkilä |
2004 |
|
RaisU |
|
25m |
2:18.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
Anna Vira |
2002 |
02A074 |
Finland |
|
25m |
2:15.04 |
43 |
3 |
Peppi Siirtola |
2002 |
02A144 |
Finland |
|
25m |
2:12.30 |
9 |
4 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
2:10.56 |
141 |
5 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:07.44 |
56 |
6 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
02A080 |
Finland |
|
50m |
2:10.28 |
36 |
7 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
25m |
2:11.30 |
139 |
8 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:14.18 |
62 |
9 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
03A214 |
Finland |
|
50m |
2:15.07 |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:27 |
|