Program för Palles Minne - TYR CUP 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Palles Minne - TYR Cup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
05 januari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Bollnäs |
|
Utskriftstid |
13:34 |
|
|
Arrangör |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 januari 2017 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Medley Damer |
Finaler (13) |
Beräknad start 15:50 |
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Arwen Wannberg |
2007 |
AE2407 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
25 |
2 |
Klara Djurberg |
2003 |
BQ5403 |
GIMO SS |
|
25m |
|
84 |
3 |
Cornelia Asplund |
2005 |
BD1805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
|
3 |
4 |
Tilda Bylund |
2004 |
BR7404 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
187 |
5 |
Thea Handler |
2005 |
BG9605 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Irma Håkansson |
2003 |
BT9603 |
GIMO SS |
|
25m |
|
86 |
2 |
Alice Hallgren |
2003 |
AW8403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:52.79 |
68 |
3 |
Evelina Karlsson |
2002 |
AY7402 |
LEKSAND |
|
25m |
1:45.44 |
5 |
4 |
Eleanor Fredholm |
2007 |
AN8607 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:47.05 |
87 |
5 |
Linnea Jansson |
2005 |
BD0805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
|
1 |
6 |
Ellen Bengtsson |
2007 |
AG3807 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Frida Olsson |
2005 |
AS1205 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:44.81 |
143 |
2 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.16 |
40 |
3 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:41.61 |
122 |
4 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.08 |
120 |
5 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.73 |
18 |
6 |
Edith Wallberg |
2007 |
AA3807 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:44.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
Rosalinda Dushku |
2003 |
BL5603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.23 |
50 |
2 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:38.64 |
144 |
3 |
Sofia Wennerberg |
2005 |
AH6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.11 |
14 |
4 |
Monica Pesu |
1996 |
BI4496 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:38.35 |
138 |
5 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.74 |
190 |
6 |
Johanna Engberg |
2003 |
BG2803 |
RÄTTVIK |
|
25m |
1:40.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Vera Stefanovic |
2006 |
AF4806 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:36.37 |
181 |
2 |
Elsa Söderberg |
2002 |
BJ5802 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:35.00 |
54 |
3 |
Emelie Wijker |
2003 |
BA8803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:33.97 |
44 |
4 |
Alva Olsson |
2003 |
BW4803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:34.64 |
26 |
5 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
25m |
1:35.94 |
51 |
6 |
Hanna Stolt |
2004 |
BB8804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:37.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:33.25 |
136 |
2 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:31.29 |
142 |
3 |
Matilda Tukler |
2004 |
AU0404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.40 |
85 |
4 |
Emelie Carlzén |
2003 |
BB1203 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:30.64 |
102 |
5 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.10 |
191 |
6 |
Elin Jones |
2003 |
AK2203 |
RÄTTVIK |
|
25m |
1:33.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.98 |
48 |
2 |
Johanna Råstock |
2001 |
BV7801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:28.31 |
47 |
3 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:27.28 |
31 |
4 |
Josephine Olsson |
2001 |
AP1601 |
GIMO SS |
|
25m |
1:28.07 |
216 |
5 |
Levina Elfström |
2003 |
AN8403 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:28.80 |
139 |
6 |
Esther Svensson |
2003 |
AJ3203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:26.84 |
125 |
2 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.68 |
52 |
3 |
Siri Sundvik |
2004 |
BS3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:26.14 |
176 |
4 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:26.35 |
94 |
5 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.83 |
66 |
6 |
Rebella Berglund |
2001 |
BW9201 |
LEKSAND |
|
25m |
1:27.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.27 |
42 |
2 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:24.65 |
146 |
3 |
Emma Westermark |
2003 |
BI6403 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.76 |
193 |
4 |
Felicia Andersson |
2001 |
AN9601 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:24.51 |
43 |
5 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:25.00 |
116 |
6 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:22.63 |
150 |
2 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.22 |
149 |
3 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.39 |
37 |
4 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:20.11 |
103 |
5 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.24 |
126 |
6 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
182 |
1 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:18.06 |
74 |
2 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:17.91 |
199 |
3 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:16.64 |
78 |
4 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:16.66 |
65 |
5 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:18.03 |
121 |
6 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.94 |
201 |
2 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:14.82 |
202 |
3 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:12.78 |
115 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.83 |
148 |
5 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.73 |
197 |
6 |
Olivia Lindgren |
1999 |
AL1899 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:16.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:12.07 |
22 |
2 |
Matilda Åhlström |
1991 |
BV9891 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:08.27 |
23 |
3 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
25m |
1:05.14 |
75 |
4 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:07.44 |
145 |
5 |
Lina Westerlund |
1995 |
BD5295 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.94 |
200 |
6 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:12.62 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
13:34 |
|